Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80488049805080518052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu kim başlattı acaba sorması ayıp ? Yaklaşık 6-7 aydır forumu takip ediyorum ilk sizde gördüm bu kadar uzun süreli olarak, yine kalkışanlar olmuştu ama ceza alınca çekiliyorlardı. Sonra siz geldiniz, e millette yapar tabi 5$ almak için sonuçta ceza falan aldığınız yok..
    Neyse konuyu daha fazla sabote etmeyeyim ben, istediğinizi yapın ben sadece uyarmıştım.
  • Amazon mastercard 10 $ ı geri yüklemiş ilk siparişte kullanabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Friday Black Friday dediniz adam gibi dediğiniz kadar aman aman indirim görmedik.

• kaçta olm bu ya
  • Merhabalar arkadaşlar.
  • Bunun için chatle görüşülse düzeltme yapabiliyorlar mı?
  • 10 dolar geri yüklenmiş.Chatle konuşmamıştım.
  • Daha gün başlamadı ki

10- veya 11 de başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doobeyy kullanıcısına yanıt
    Maalesef 2 farklı kişiyle görüştüm ama derdimi anlatamadım daha da uğraşmadım. İngilizce bilmeyen tipleri koymuşlar customer service başına :)
  • Şansimiza sanirim amerika daha cumaya girmedi

• hocam valla götüren götürüyor. Adamlar 24 saat boyunca tüm ürünleri %50 yapacak değil. Millet gece uyumadı indirim kovaladı. sadece amazon değil y.dışı zaten türkiyeden ucuz çoğu konuda ek olarak ne indirim yakalarsa kafidir. armut piş ağzıma düş olmuyor yani
  • M.2 ssd fırsatı gören arkadaş paylaşabilirse sevinirim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani friday nerde görmedik geçtiğimiz günlerde daha iyiydi
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    G710+ bimekste geçen haftalarda 285 tlden satıldı. Asıl sen onu kaçırmışın hocam.
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    neyi kim başlattı hayır para ilemi sattım birine ceza alınacak bir durum mu var orta da ceza aldıgım yokmuş sen git elindeki çekleri sat sadece daha önce 5 dolar referans kodu veren kişi kazanamıyor diyorlardı demekki kazanılıyormuş
  • Resul069 kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela bir ürün 60 euro iken 1-2 saat sonra 90 euro olup bir daha inmediği oldu 2 gündür. Biraz emek vermek gerekiyor. Hele gece 3-4 sularında 8-10 euroya merrell bot kapışılmıştı. Vakit ayırmak ve denk gelebilmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

https://www.amazon.com/gp/product/B013P0K8OE/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

Logitech G633 nasıldır arkadaşlar Hyperx Cloud 2 den iyimidir ?

Corsair VOID Wireless RGB Gaming Headset buna kötü dediğiniz için eledim.

Ses kartın güzelse cloud 2 denemeni isterim Kendi ses kartı ile kötü ses veriyor diğer kulaklıklara nazaran.

ben de almak için uğraşıyorum herkes en iyisi diyor ancak siz kötü dediniz? Gerçekten öyle ise almayacağım :(
  • skechers' da indirim yokmu bu sene
  • nurhfurkan4 N kullanıcısına yanıt
    benimki hala geri yüklenmemiş beklesemmi chatten yardım mı alsam
  • Steam indirimleri Türkiye saatinne göre akşam 9 da başlamıştı amazondada aşağı yukarı aynı olur diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 80488049805080518052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.