Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80438044804580468047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sayfada Murat'ın da belirttiği Audio Technica Ath-m50x kulaklık 120 EUR için amazon.de vergi hesaplamıyor. Satıcı da yükleyen de amazon üstelik. Murat da vergi tutarı belirtmemiş. Bu vergisiz anlamı mı taşıyor? Sorunum vergi değil, gümrüğe takılıp da uğraştırmasını istememem.
  • Enpara da başıma geldi. Kartımda para vardı ikinci kez çekildi ilk çekilen para 10 güne geri yattı. Karta para yatırıp payment revision yapman lazım. Chatten yardımcı olmuyorlar ben anlatmaya çalışmıştım bankanızla görüşün diyip duruyolar çünkü o para ürün kargoya verilmeden amazona gitmiyor onların yapabileceği birşey olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Söyle bir şey yazıyor. Bundan dolayı gümrüğü de onların yapması gerekmiyor mu?

Fulfilment by Amazon (FBA), Amazon'un satıcılara sunduğu ve satıcıların ürünlerini Amazon depolarında saklamasına ve bu ürünler için ürün teslim alımını, paketlemesini, gönderimini ve müşteri hizmetlerini Amazon'un yönetmesine olanak tanıyan bir hizmettir. Ayrıcalıklarınız: FBA ürünleri bedava kargo ve Amazon Prime için uygundur.

• aşağıdadaki monitörden sipariş geçtim. 750 tl.
    tr ile neredeyse yarı yarıya fark var. Tr gönderim yok diyor, bakalım ne olacak.

http://www.sanalmarketim.com/asus-vx279h-27-5ms-full-hd-2x-hdmimhl-dsub-ahips-siyah-led-monitor/p_58569/
  • sithicus kullanıcısına yanıt
    Küçük çanta süper fiyata geliyor, arada 1-2 gecelik seyahatler oluyor, tam öyle durumlar için. Bende yanına Battlefield 1 attım :) EUR 68,48 oldu ikisi.
  • parcifal P kullanıcısına yanıt
    29 inc ekran rahatsiz etmez dersen alabilirsin bence benzeri turkiyede cok pahali 24 inc fiyatlarina 29 inc aliyorsun panelde ips hem

• Ps4 oyunlarinda indiirm yok ya bu de siteisnde.

• Ramcilere 3000mhz 2*8gb 79$

https://www.amazon.com/gp/product/B0134EW7G8/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 25 Kasım 2016; 8:40:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP Notebook.Kargo dahil 200 euro.720 TL.

HP 15-ba040ng (Y0W42EA)(15,6/ HD) Notebook (AMD Quad-Core E2-7110, 4 GB RAM, 128 GB SSD, AMD Radeon R2-Grafikkarte, FreeDOS

https://www.amazon.de/gp/product/B01M26A6BG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

HP Notebook.Kargo dahil 200 euro.720 TL.

HP 15-ba040ng (Y0W42EA)(15,6/ HD) Notebook (AMD Quad-Core E2-7110, 4 GB RAM, 128 GB SSD, AMD Radeon R2-Grafikkarte, FreeDOS

https://www.amazon.de/gp/product/B01M26A6BG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

gönderilmiyor diyenlerden.

• Arkadaşlar 5$ için ref kod gönderebilirmisiniz PM'den. Sanırım bu şekilde 5$ kazanıyorum?

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    sadece internet işine yarar herhalde
  • Herkese iyi günler keyifli alışverişler.

• benim siparişlerim kısmına basınca, aşağıdaki yazı geliyor ve aldığım herşey uçmuş, aynı durum amazon.com'da da var. ne yapacağım bir çözüm var mı.

mazon.de sitesindeki Kindle Store yalnızca Almanya, Avusturya ve İsveç'te ikamet eden müşteriler içindir.
    DE konumunda değil misiniz? Ülkenizde mevcut olan dijital içerik arasından alışveriş yapmak için lütfen Amazon.com Kindle Store adresini ziyaret edin.

Yakın zamanda taşındınız mı? İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin sayfasından ülkenizi değiştirebilirsiniz.
    Varsayılan Kindle Store'unuz şu anda Amazon.com olarak ayarlanmış. Amazon.com adresindeki "İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin" sayfasına gidin.
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyin gönderiliyor.
  • Geçen yıl CyberMonday i hatırlayanlar var mı? Şu Logitech G810 a gözüm takıldı fakat emin olamadım, tamam en dibini görmüş fakat stok yok. Ne zaman geleceğini bilemem. Cyber Monday i beklemek mantıklı mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Beyler bombayı patlatıyorum daha ucuzu ne dijital nede kutulu mevcut. 2 oyunda PAL türkçedir.

FIFA 17 PS4 = 33€

BATTLEFIELD 1 PS4 = 33€

2 oyunun bana maliyeti 8€ kuponla 215 TL

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Playstation store da daha ucuz BF olmuş oradada ikisi 310 lira tutuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• babike B kullanıcısına yanıt
    çok gürültü yapıyor alacak olanlar dikkate alsın kafası götürmeyenler vardır mutlaka
  • 
Sayfa: önceki 80438044804580468047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.