Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80368037803880398040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mucize falan beklemeyin demiştim. zaten indirimler black friday week dahilinde oluyor. son gün özel bir şeyler olacağını sanmıyorum. belki .de'de monitorler indirime girer o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

Kraken alma naparsan yap.

Neden? O kadar kötü mü diğerlerine göre?
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • mont tavsiyesi verin hacı
  • Arkadaslar selamlar. 23 Kasım'da 2 ürün aldım amazon tarafından gönderiliyor. İlk aldığım urun kargolandi. İkincisi ise hala kargolanmadi. Hemde stokta var olmasına rağmen. Ve ödemeyi yapmama rağmen hala odeme reddedildi hatası veriyor ne iştir anlamadım? Her gece 2 gibi odeme hatasi veriyor sonra kargolama tarihini hep bir gun sonraya atiyor. 22sinde aldigimda 23'u kargoda dedi. sonra 24 oldu sonra 25-26 son oldu artik hep boyle devam ediyor korkuyorum yarında 27 diyecek diye. Daha once basına gelen var mı boyle sey veya bir açıklaması ?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W0lkidonkisss -- 25 Kasım 2016; 5:05:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• total de 66 euro cıkıyor

https://www.amazon.de/Acer-KA221Qbid-Monitor-Reaktionszeit-schwarz/dp/B01CY4GJ36/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1480039271&sr=8-7&keywords=Monit%C3%B6r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaracar -- 25 Kasım 2016; 5:5:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss

Arkadaslar selamlar. 23 Kasım'da 2 ürün aldım amazon tarafından gönderiliyor. İlk aldığım urun kargolandi. İkincisi ise hala kargolanmadi. Hemde stokta var olmasına rağmen. Ve ödemeyi yapmama rağmen hala odeme reddedildi hatası veriyor ne iştir anlamadım? Daha once basına gelen var mı boyle sey veya bir açıklaması ?
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

ziraat kartı mı kullandınız? limitinizi kontrol ettiniz mi? bazen kargolanırken veya kargolandıktan sonra çekiliyor karttan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 25 Kasım 2016; 5:7:33 >

• https://www.amazon.com/gp/product/B013P0K8OE/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

Logitech G633 nasıldır arkadaşlar Hyperx Cloud 2 den iyimidir ?

Corsair VOID Wireless RGB Gaming Headset buna kötü dediğiniz için eledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 25 Kasım 2016; 5:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

https://www.amazon.com/gp/product/B013P0K8OE/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

Logitech G633 nasıldır arkadaşlar Hyperx Cloud 2 den iyimidir ?

Corsair VOID Wireless RGB Gaming Headset buna kötü dediğiniz için eledim.

cloud 2'den şaşma derim. şu an alıp da memnun olmayanı pek görmedim.
  • Fenerbahçeli Üye kullanıcısına yanıt
    Hocam pahalı olmasa Rode istiyordum da. Blue yeti ile sizin aldığınız arasında hangisi daha iyi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

total de 66 euro cıkıyor

https://www.amazon.de/Acer-KA221Qbid-Monitor-Reaktionszeit-schwarz/dp/B01CY4GJ36/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1480039271&sr=8-7&keywords=Monit%C3%B6r

hocam fiyat nasıl düşüyor bende düşmüyor kulaklık alacağım onda da düşmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

quote:

Arkadaslar selamlar. 23 Kasım'da 2 ürün aldım amazon tarafından gönderiliyor. İlk aldığım urun kargolandi. İkincisi ise hala kargolanmadi. Hemde stokta var olmasına rağmen. Ve ödemeyi yapmama rağmen hala odeme reddedildi hatası veriyor ne iştir anlamadım? Daha once basına gelen var mı boyle sey veya bir açıklaması ?

ziraat kartı mı kullandınız? limitinizi kontrol ettiniz mi? bazen kargolanırken veya kargolandıktan sonra çekiliyor karttan.

Hocam sepette iki urun vardı. Zaten toplam tutarı ödedim tek siparişte nasıl 2 kart kullanabilirim. bunu aynı sekilde amazonada anlattım 5 dakika anca anladı bizim saftarik gurbetçi calisan. Sonra not felan aldı bekliyorum yani. İkisinide en para ile ödedim aha buda ekstre. Nasıl oluyor ne alacak bilmiyorum vallahi.

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    cloud 2ye tıklayınca 78 euro çıkıyor 66euro nasıl oluyor bilginiz var mı?
  • esrefemir E kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyip son aşamaya gelirsen göreceksin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

quote:

Hocam sepette iki urun vardı. Zaten toplam tutarı ödedim tek siparişte nasıl 2 kart kullanabilirim. bunu aynı sekilde amazonada anlattım 5 dakika anca anladı bizim saftarik gurbetçi calisan. Sonra not felan aldı bekliyorum yani. İkisinide en para ile ödedim aha buda ekstre. Nasıl oluyor ne alacak bilmiyorum vallahi.

iki farklı sipariş sandım, başta olayı çözdüm şimdi. paranız da çekilmiş, yani sistemsel bir sorun gibi. amazon çözer mağdur olmazsınız. ha .com'da olsaydı daha hızlı ve efektif bir çözüm olabilirdi ama .de de bu tür şeyleri görmemiz için henüz erken. :)

• (PRIME'a özel) WD 2TB Berry My Passport Ultra Portable External Hard Drive - USB 3.0: 69.99+5.69$(kargo)

https://www.amazon.com/dp/B00W8XXYXM/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarix -- 25 Kasım 2016; 5:16:6 >
  • Arkadaslar Sennheiser HD 598 Open Back kulakligi aylardir bekliyordum. Su an Amazon.de'de Sennheiser HD 598 Closed Back kulaklik 100 euro'ya dusmus. Sizce Sennheiser HD 598 Open Back indirime girer mi? Cok buyuk bir ikilemin icindeyim
  • Wax alsak geçmez dimi gümrükten

• Aralarındaki fark nedir hocam?
  • 
Sayfa: önceki 80368037803880398040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.