Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80318032803380348035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Beyler bombayı patlatıyorum daha ucuzu ne dijital nede kutulu mevcut. 2 oyunda PAL türkçedir.

FIFA 17 PS4 = 33€

BATTLEFIELD 1 PS4 = 33€

2 oyunun bana maliyeti 8€ kuponla 215 TL

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Harika ötesi fiyatlar. TR'de 300 küsür lira bunlar.

Battlefield 1: PS4 https://www.amazon.de/Electronic-Arts-1024111-Battlefield-PlayStation/dp/B01F5LEMZW/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

Fifa 17: PS4 https://www.amazon.de/Electronic-Arts-1026575-FIFA-PlayStation/dp/B01GO4FMNU/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

Fifa 17: PC https://www.amazon.de/Electronic-Arts-1027445-FIFA-17/dp/B01GO4EV32/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

• quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

düşmeyeceği yönünde söylentiiler olsada kesin konuşmak yanlış olur bekleyip görelim.zaman herşeyin ilacı

Böyle zırvalara kulak asma devedevedeve.com dan baktım şuan en iyi fiyat.
  • Ben yatıyorum yarın ya batacaz ya çıkacaz hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli bir mont düşüremicez galiba en iyisi uyumak nöbetim burda biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

1000 doları bulduk anan baban ölsün Bf

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
  • Herşey iyi güzel indirim bekliyoruz da, kimsenin doların gidişatına baktığı yok sanırım. Şu eksikleri tamamlasam da sinir stresten kurtulsam devamlı hesap yapmaktan bıktım.
  • İndirimleri görünce kulaklık ve mouse'umu hor kullanmaya başladım, sebep lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimguc

quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Beyler bombayı patlatıyorum daha ucuzu ne dijital nede kutulu mevcut. 2 oyunda PAL türkçedir.

FIFA 17 PS4 = 33€

BATTLEFIELD 1 PS4 = 33€

2 oyunun bana maliyeti 8€ kuponla 215 TL

Harika ötesi fiyatlar. TR'de 300 küsür lira bunlar.

Battlefield 1: PS4 https://www.amazon.de/Electronic-Arts-1024111-Battlefield-PlayStation/dp/B01F5LEMZW/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

Fifa 17: PS4 https://www.amazon.de/Electronic-Arts-1026575-FIFA-PlayStation/dp/B01GO4FMNU/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

Fifa 17: PC https://www.amazon.de/Electronic-Arts-1027445-FIFA-17/dp/B01GO4EV32/ref=as_li_ss_tl?s=videogames

harikaaa gerçekten kardeşim helal olsun

Ben de almak isterim botu sırf denemek önyargılarımı yıkmak adına zira bu tarz botları hiç mi hiç sevmiyorum. Ama yapacak bir şey yok kalp kırmadan alışverişimizi yapalım, BF sarhoşluğundan sonra NAPTIK BİZ diyelim, eşlerimize nişanlılarımıza BF faturamızın %35 ini söyleyelim
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı hızlıca yere at, denk gelirse çok güzel zıppıdı zıppıdı zıplıyor meretler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: tysonpearl

Beyefendi sanki askerde de devrecilik yapıyor :D Söyleyecek çok şey var da pek muhattap olmaya niyetim yok. İyi alışverişler dilerim.

@Brskcr

Havlamayı kesin de indirimleri takip edelim. Gecenin 3 ünde ananısın, babasının eğitemediği insanları biz mi avutacağız.

Seni tanımam görmem , ama yazdıklarına bakılırsa antipatikliğin kitabını yazıyorsun. Şu vakitte burayı saçma sapan muhabbetinle meşgul etmezsen forumca seviniriz. Gerek yok , ne alıyorsan al yazmak zorunda değilsin. Birebir münakaşaya gerek yok.

şu elemanı konuşturmayın lütfen, tahamül edemiyorum, kendisi karrimorları aldığında forumu alt üst etti havasından geçilmedi 1 hafta botların muhhabetini yaptı şimdi gelmiş insanlara laf atıyor o kadar insan bına tepki gösterdi hala yüssüz yüssüz yazıyor, kendisi işin ticaretini yapıyor belli karışan eden yok bizi ilgilendirmez ama başkasını çekemiyor kimse bf'den yararlanmasın istiyor bf baslamadan once konu sahibine konuyu kapatalımda bf sonrası açalım diyordu gülsemmi ağlasammı :)

Tırnak ucu kadar karakterin, onurun varsa özür dileme gibi bir erdem gösterirsin. Tanımadığın, iki kelamın olmayan insanlara böyle atıp tutarsan daha çok g*t olursun

Ben senden neden özür diliyeyim, işin ticaretini yaptığını söledim çunkü öğlen burada ss paylaştılar orada ap açık satış yapıyordun bu yüzden ticaretini yapıyor dedim, attığın ss zaten insanlar sana tepki gösterdikden sonra yazdığın hikaye diye "düşünüyorum" , 15 gündür şu konuya takılıyorum inan yazdıklarının %50 sine sinir oluyorum, acayip ters bi adamsın senınle daha fazla muhattab olmucam ayrıca o yazdığın noktalı virgüllü kelimeleride aynen sana iyade ediyorum

• Elky kullanıcısına yanıt
    Dip denilen fiyat .comda 94.42 dolara kadar inmiş. Vergi ve kargo ile kaça gelirdi bilmiyorum ama şu anda sepetin son hali .de de 123.70 euro arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

İndirimleri görünce kulaklık ve mouse'umu hor kullanmaya başladım, sebep lazım

malının kıymetini bil kardeş
  • HD 598CS'i almaya karar verdim, yanına alabileceğim mikrofon önerisi olan var mı?

Bir de bu ilk sayfadaki DXRACER1 ve DXRACER5 arasındaki fark nedir? 1'in fiyatı artmış, rengi dışında bir fark yoksa 5'i alacağım. Teşekkürler
  • bitsin gitsin yeter yahu şu bf
    adatadayı aldım
    2gün önce enpara 3,36dan cekmis simdi 3.65 bu nedir yav
    bu arada bu xbox s bundle alacagım sanırım
    aklıma takılan türkçe yapabiliyormuyuz oyunlarda sadece almanca seslimi geliyor kullanan tecrübe eden varsa yazsın lütfen
  • merrel için 43 numaraya talibim
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Ne bu BF biter ne de bu bizdeki sevda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Zaten burada ki birçok tartışmadan anlaşılıyor ki 5-10 tane almadan sıcak fırsatıda paylaşmıyorlar galiba. Ya da hiç paylaşmayanda vardır :) O kadar açgözlü olmayalım arkadaşlar hepimizin işi görülsün biraz da böyle bakalım olaya.
  • Palit GTX 1070 Super Jetstream için indirim bekliyorum bakalım. Amazon.de'ye gönderdiğim mailde ürünün 2 yıl garantili olduğu ve herhangi bir arıza durumunda yardımcı olacaklarını yazmışlar. İndirim gelmezse de yapacak bir şey yok(), her türlü TR fiyatlarından daha uygun oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 80318032803380348035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.