Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80258026802780288029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frozensoul

https://www.amazon.de/gp/product/B01DUNLMUU/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

SSD bekleyen arkadaslar buyrun saldırın :)

275 gb sepette 60 €'ya iniyor, mastercardla 50 €. almamak için kendimi zor tutuyorum şu an, ama halihazırda bana yeten bir ssdim var zaten:(
  • amazon.de nasıl böyle sönük olur anlamadım, herkes aynı linki paylaşıyor. hepsiburada kadar olamadı adamlar.

geçen sene ben hiç takip etmedim, yine böyle miydi? sabah hareketlenir mi acaba?

bi monitör alacağım beklemekten bayılacam artık, o değil içimden bi ses al gitsin diyor ama bi indirim olur diye çekiniyorum.. çok ihtiyacım var
  • Hazırmıyız ? vakit geçmiyor ya

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • onur_emu kullanıcısına yanıt
    ohoo o 40 gun sonra 5 tl fazla verdım 5 gun sonra gelcek
  • Hiç bota ihtiyacım olmadığım halde merrel 46 numara sipariş verdim tr'de ortalama 350 fiyat görünce. Kargo parasına pahalı diyenler için daha önce amazon.com'dan bot aldığımda kargosu 21$ tutmuştu. Sadece almanyada indirim olursa kargo ödemezsiniz 50 euro üstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhiziracil -- 25 Kasım 2016; 3:1:51 >
  • arkadaşlar kartdaki limit yetmez amazon parayı çekemezse noluyor acaba? siparişi hemen iptalmi ediyor? biri cevaplarsa çok memnun olurum..
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Hocam almanya kısa sürede geliyor maddi sıkıntınız yoksa alın satarsınız :)
  • mersinankarax M kullanıcısına yanıt
    Oyun içinde de kullanırsınız tabii sonuçta adı üstünde kulaklık. Ama kendi tanıtımında bile audiophile-grade yazıyor kulaklığın. Çok da şık bu closed back olanları dışarıda otobüste de kullanırsınız normalinden farklıymış bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

amazon.de nasıl böyle sönük olur anlamadım, herkes aynı linki paylaşıyor. hepsiburada kadar olamadı adamlar.

geçen sene ben hiç takip etmedim, yine böyle miydi? sabah hareketlenir mi acaba?

bi monitör alacağım beklemekten bayılacam artık, o değil içimden bi ses al gitsin diyor ama bi indirim olur diye çekiniyorum.. çok ihtiyacım var

indirim olucaktır çünkü ben şahsen adam akıllı monitör indirimi daha görmedim güzel bir ips 23" civarında bişey bakıyorum eğer fırsat gelirse çekerim
  • Yarını bekliyorum bakalım ne olacak sonumuz. Artık pazartesi kara cuma mağdurundan satılık ev araba bağ bahçe tarla ilanı açarım. Ama olsun ps4 olmadığı halde guitar hero live for ps4 aldık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tysonpearl

Millete "şunu şu kadara aldım şu kadar mouse bu kadar mousepad aldım,alıcısını da buldum, şu kadara satacağım şu kadar cebime kalacak"gibi şeyler diyerek gülen arkadaş sizdiniz değil mi? Biraz geç kalmışsınız gibi geldi bana

Anladık hayatında ki ilk BF deneyimin. Sakin ol ve kenarda sessizce indirimleri takip et.

Ayrıca link ilk defa paylaşıldığında buradaydım kargo ücreti var diye ilgilenmedim bile.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    gecen senede böyleydi
    millet kart falan bekledi ama ben bi ssd aldım bide g710+ g502
    oda bf öncesiydi sanırım amaç farklı sanırım bu bf de
    .de bu senenin modası free kargodan
  • cratos4203 kullanıcısına yanıt
    bu seni ilgilendirmezki ben ilan açarsan fark koyacam dedim burada tanıtımını yaptım kıskanmana gerek yok. burda 2. el ilan açmadım 2. el ilanı 2. el ilan kısmında forumdda yeniysen çğrenmlisin bro burda amazonda yapılan alışveriş vb paylaşılır unutma
  • Yahu arkadaşlar alanlara hayırlı olsun ama konu şişmesin asıl amacından sapmasın diye "şu bot mevzusunu kapatalım artık" diyen insanlara; "Yok işte siz alamadınız diye bık bık bık" şeklinde ilkokul çocuğu seviyesinde çıkışlar yapmak nedir. Alan aldı, almayan almadı, alamayan da alamadı. Ben şahsen 15 dakika düşündüm sepete ekledim çıkardım vs. sonra beğenmediğimden almadım. Şimdi bot mevzusunu bırakıp önümüzdeki fırsatlara baksak demem, alamayıp çılgınlar gibi kıskandığım anlamına mı geliyor :) Ne diyeyim herkese iyi alışverişler.
  • Hocam iptal etmiyor. Tam ne kadar oluyor bilmiyorum ama 1-2 gün sonra bile önce ödemeyip sonra ödeyebiliyorsunuz ürüne zam gelse bile sizin orderda ne gözüküyorsa onu çekiyor diye biliyorum ama tam emin değilim. Tam tecrübeli arkadaşlar bu noktayı açıklarsa seviniriz.
  • arkadaşlar fossil saat var 115 dolar alınırmı sizce aman allahım müthiş duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

amazon.de nasıl böyle sönük olur anlamadım, herkes aynı linki paylaşıyor. hepsiburada kadar olamadı adamlar.

indirim olucaktır çünkü ben şahsen adam akıllı monitör indirimi daha görmedim güzel bir ips 23" civarında bişey bakıyorum eğer fırsat gelirse çekerim

ben de takipteyim ama ne olur ne olmaz bir birimizi haberdar edelim hocam, bende 24 inç bakıyorum.

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Beyefendi sanki askerde de devrecilik yapıyor :D Söyleyecek çok şey var da pek muhattap olmaya niyetim yok. İyi alışverişler dilerim.
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Hayırdır satılmaz diye mi almadınız botlardan
  • 1000 doları bulduk anan baban ölsün Bf
  • 
Sayfa: önceki 80258026802780288029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.