Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8025. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80238024802580268027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangisi open hangisi close ortalık karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Hocam açsa da bir şey diyemeyiz, adam bu saate kadar oturup beklemiş o fiyattan almış. Yarın işi gücü var belki uykusundan feragat etmiş. Ya onu Black Friday üzerinden aldın para vermeyiz mantığı saçma ben, insanlar gecenin bu saatine kadar kovalıyor. İşin cılkı çıkarılmadığı sürece ben çok da yanlış olduğunu düşünmüyorum.
  • Avrupada ingiltere hariç daily dealslar yenilendi 25 kasım diye hepsine baktım bilgisayar parçalarında 3 tane güzel parça görebildim sadece fransada blue yeti 80 euro ama pek düşmüyor ve 22 euro kargosu var pek iyi olmuyor kısaca almanyada crucial 750 gb ssd gayet şahane fırsat bence ama illaki gören olmuştur ispanyada corsairin şahane bi kasası var ama 150 euro kargo kısaca sadece de ve coma bakacam bundan sonra kargo tek başına siliyor fırsatları
  • alykayhan kullanıcısına yanıt
    hocam mekanik klavyelerde tuşlar çok rahat çıkarılıp takılabiliyor. Y ve z nin yerini değiştirirseniz türkçe layoutuna çok yakın olacaktır.
  • lori2 kullanıcısına yanıt
    Kaliteli, hafif dayanıklı. Tavsiye ederim.

• La yeter bot muhabbetiniz. Son 10 sayfa bot anasını satayım. Ne kadar boş muhabbet. Biraz da diğer insanları düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: onami

qwertz olsa da z ile y degistirince sorun halloluyor hatta size us layouttan fazladan ö veriyorlar

ü yü de unutmayin
  • Caplerin açısı vs yüzünden herhangi bir uyumsuzluk olur mu? Yoksa direk y z değiştir sonra tr klavye yap windowstan olsun bitsin mi
  • claswan kullanıcısına yanıt
    her siteye güvenmem ayrıca fiyat bana uygun geldi yazdım şöyleydi böyleydi demeye gerek yok ak akçeye baktım hiç uygun fiyat görmedim bayadır
  • amazondan echo dot almak istiyorum da gönderimi yok. bir yolu var mıdır?
  • Şu merrell botun Tr fiyatınıda koyun forumada mutlu mutlu uyuyayım artık. Güle güle uyu dedikleri bu olsa gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Hocam sadece müzik dinlemek amaçlı fazla mı pahalı olur sizce ? Oyunla falan pek aram yok çünkü.

Sennsheir pc 350 special edition aldım hadi hayırlısı :)
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    20 Euro kargo ücreti vardı hocam çokta üzülmene gerek yok :)

• 3 Adet aldım 43,5 - 44,5 ve 46 geldiğinde eşe dosta veririz olmadı burdan satarız artık.

• aytaccgl kullanıcısına yanıt
    http://www.borderlinx.com/TR/en/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueheron

Biraz daha zorlayabilirseniz audio technica ath m50x var onu alın kesinlikle. Zaten bu kulaklıklar oyun için değil ve dışarıya ses veriyor sennheiser öyle otobüsde vs de takamazsınız pek. Taksanızda sesi kısmanız lazım. Ama çok şık sennheiserlar açıkcası :)fiyatı dip mi bilemiyorum yalnız.

Sennheiserler nasıl oyun için değil hocam
  • nzxt s340 kırmızı sıyah sagdan amazon secın sepet sonu 70 euro 260 tl cekdi kartımdan guzel fiyat kacırmayın lzm olan harıka kasadır.
  • Tipi bişeye benzemiyordu botun niye bu kadar muhabbet döndü anlamadım. Kargo 19€ :(

• Beyler yeter lan alışveriş yapmayın dolar 3.46 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 25 Kasım 2016; 2:55:39 >
  • 
Sayfa: önceki 80238024802580268027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.