Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (5 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil
260.295
Cevap
2.942
Favori
13.391.247
Tıklama
Giriş
    2322 Mesaj
    |
    |

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
    Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

daha inmez hocam alcaksanız alın
    |
    |
    Kataki Sensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Arkadaslar ust dizey gelismis ozelliki kettle (su isitici) ariyorum da turkiyede 400 500 den basliyor boyle derecenin ayarlandigi anlik gorulen sicakligin oldugu isi koruma ve programlarin oldugu falan

Varmı önerdiğiniz bir şey birde blackfriday amazon.de ye ne zaman gelicek veya gelicek mi ? Gelmedi hala sanirim

Bide amazon.de de böyle 50 ye 10 tarzı veya bu şekilde kazançlı kampanyalar var mı ?

Dediğim gibi tavsiyelere açığım ben bunu buldum :https://www.amazon.de/Siemens-TW86103P-Wasserkocher-Edelstahlapplikation-anthrazit/dp/B00NJY3RTK/

Hata yaparsın. Fakir elektronik kettle aldım hem anneme hem iş yerine ikisi de tamir gördü 1 sene olmadan. Servis resmen dalga geçti kettle elektronik alınır mı abi diye. Kettle suyu kaynatır ve elektriği keser. Komple çelik hazneli al gerisi hikaye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1183 Mesaj

aynen öyle
    |
    |
    Hey Jude. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kataki Sensei

g502 alıcam ama bi bfyi bekleyim diyorum kampanya ne zaman biter evdeki tavukdanda olmayalım hocam

40 $ hocam şu an daha aşağısını bekleme :D
    |
    |
    |
    borealatis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vergi altına düşerse direk alıp bf'yi kapayacağım. hali hazır mastercard indirimi de var.

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj
    Psu pusu psu pusu 750w beklemede

|
    |
    gtx 1070 i7 6700 lü sistem mi hb deki indirimi kullanmak mantıklı geliyor ama
    With a word she can get what she came for.Ooh, ooh, and she's buying a stairway to heaven.
  • DH Yönetici
    7345 Mesaj

Hocam hata veriyor sonra sepete tıklayınca eklenmiş oluyor. Gerçekten fiyat çok iyi
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

quote:

Orijinalden alıntı: em1r

Steam Link'i 35$ olduğunda almıştım, yaklaşık 100 TL'ye gelmişti sanırım. Şimdi 20$'ken de arkadaşıma hediye aldım, yine 100 TL seviyelerinde :D Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...

Bu arada almayı düşünenlere hala şiddetle öneririm. Konsol gibi salonda yayılarak PC'den oynamak çok zevkli.

Ben bunun mantığı çözemedim. Şimdi odada pc var, salonda da hdtv. Bunu modemin yanına takınca hdtvye pcyi mi aktarıyor? Onda oynamak için steam kontrolcü mü lazım ayrıca...

https://www.youtube.com/watch?v=34HlFIXMSw8 incelemesini izle kardeşim ;)
    |
    |

• Yarbay
    10549 Mesaj
    bidaha sorayım. Logitech g13 oyun pedi alinir mi arkadaşlar ? 39 usd iyi gibi geldi bana suanda ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

şuan bu bilgisayardan yazıyorum, önermiyorum. bu kadar para vereceğinize asus'un bir modeli var hespiburada'da bugüne özel indirimiyle 3650tl +50tl maximum hediye puan. ona bakabilirsiniz.

MSI'ı önermemem için bir çok sebebim var, daha ucuz olsaydı önerirdim ama parasını hak etmiyor bana kalırsa.

bende hiç bir srun yok ge60 ond 412 serisini kullanıyorum makinanın ve hala daha canavar gibi fanda ses bile yok ısınma yok !

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
    Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.
  • Teğmen
    145 Mesaj

benim kartta
    09.kasım 87 lira
    14 kasım 3.64 lira
    16 kasım 198 lira
    18 kasım 172 lira
    hala duruyor.. o yukarıda yazan 3.64 lira hariç amazon hepsi yeniden çekip aldı ama açık provizyonları bana bıraktı hala da geri alamadım.. Banka garanti
    |
    |
    Turkforce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnternetten baktım 36mm olarak gözüküyor. Baya küçük
    |
    |
    TinyAngel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Mesaj atanlara teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 25 Kasım 2016; 1:23:11 >
    |
    |
    |
    |
    R5 3600~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~GeForce RTX™ 2080 GAMING OC 8G~~Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600MHZ~~Samsung 250GB 970 EVO Plus~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB/SkyHawk 4TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zeewbl

Hocam bunu adaptörle birlikte DSLR fotoğraf makinesinde kullansak nasıl olur?

Olur tabiki neden olmasın istersen 2 dolarlık usb aparatı tak flash bellek olarak da kullan :)
    |
    |

Ağır mı hocam taşınabilir mi?

|
    |
    bygamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,752
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.