Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80088009801080118012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben uzun zamandır kullanıyordum MH50x'i çok başarılı performansı var ama beyerdynamicler kadar dayanıklı değiller. Malum beyer alman malı :) Evde kurulu bir stüdyonuz yada müzik işlerine ayırdığınız bi köşeniz falan varsa bir sıkıntı olmaz ama yanımda taşıycam çantaya koycam sağa sola götürücem diyorsanız düzgün bi kutu almak gerekir.

@gsad1905

Uğraşandan kastım ilgilenen ilgisi olan manasında söylemiştim. Şimdi bu kulaklıklarda mp3 dinlemek ayıp olur. Kullanılır mı kullanılır ama ferrari alıp 50km hızda sürmek gibi bişey olur. Bunla kayıpsız ses dosyalarını dinleyeceksiniz gerekirse pikapa takıp analog müzik dinyeceksiniz asıl bu kulaklıkların olayı orda ortaya çıkıyor....
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Kesin s al dinleme kimseyi kaliplar cok buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Temennimiz aynı hocam.

Insallah gercek olur hocam, eger yakalarsan bi firsat banada haber et

• quote:

Orijinalden alıntı: ygt96

Beats'lerin indirime girmesi için dua seanslarıma bekliyorum o zaman sizi benim de gözüm yollarda.

Sizin düşündüğünüz modelleri amazondan link atar mısınız hocam takip edeyim bende ve dua edeyim

• tysonpearl kullanıcısına yanıt
    Sağol be dostum, inan şuan belim ve sırtım kopuyor desem yeridir, bilek ağrısını unuttum zaten standart oldu o bana bugün yattığım yeri bilmeyeceğim ama yüzlerce belki binlerce insanın mutlu uyumasını sağlamak ve onların dualarını almak bunları hafifletiyor, Allah sağlık sıhhat ve fırsat verdiği sürece daha çok faydam dokunacak sizlere emin olun bunlar bir günlük gelip geçici şeyler değil, bende proje çok umarım ileriki yıllarda bunları görürüz.

Burada bir sürü güzel insan birbiriyle tanışıyor, yardımcı oluyor, muhabbet ediyor müthiş bir yardımlaşmaya ve cebinizden daha az para çıkarak kaliteli ürünlerin alınmasına ön ayak olduğum için mutluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Kasım 2016; 2:2:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

https://www.amazon.de/gp/product/B01AWG58VM

Ne dersiniz ?

bu monitör için yorumlarınızı alabilirmiyim amazonda 2k gösteriyor lg sitesinde 1080 fullhd demişler 29inç 75hz 5ms oyun için ne dersiniz?
  • Pc parçasından başka indirim yok mu arkadaşlar ?

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam mastercard indirimi bitti mi acaba ?

Not: Yaptığınız çok büyük bir iş , elinize sağlık hocam.
  • Dolar resmen BF'ye kasıyor 3,455...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa3355

macbook pro için uygun fiyatlı soğutucu tavsiye edebilecek var mı?

https://www.amazon.com/Thermaltake-Aluminum-Adjustable-Temperature-Notebook/dp/B00J0NZYOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: muti9696

Ben de gördüm içim gitti. Yazın gtx970m lisini 1050 dolara almıştım neweggden.

Hocam aynı laptop şu an newegg de 1000 USD olarak gözüküyor. Hiç yurtdışından ürün almadığım için soruyorum.
    Bu ürünü aldığımızda başka masraf çıkıyor mu ? Gerçekten 1000 dolar ise sadece çok uygun geldi bana
  • the_raculaa kullanıcısına yanıt
    2k olması için 1440p olması lazım.
  • C922x almayı düşünenler, başlıkta 1080p 60FPS mümkün gibi görünse de, yanıltıcı. Zira kamera 720p'de 60FPS kayıt yapabiliyor. 1080p kayıt kabiliyeti 30FPS.

C920 kullananlar için geçmeye değmeyecek bir cihaz.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Valla boy 1.85, kilo 85 en az 10 tane Columbia üst giyim ürünüm var ve L beden giyiyorum. Normalde XL giyerim.

Ama bu cüsse civarındaki bir adam için "S" beden sıradışı bir zevk.

Önerim normalde giydiğinizin bir beden düşüğü.
  • Bağlanılan modem kablosuz 5 GHz ise bağlantı sorunu olmuyor hiç. Tabiki hem PC hem de Link 5 GHz üzerinden bağlanması lazım. Ama 2.4 GHz dediğin gibi kullanılmıyor hiç, çok lag oluyor. 2.4 GHz yerine kablo ile bağlanmak daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: oa3355

macbook pro için uygun fiyatlı soğutucu tavsiye edebilecek var mı?

https://www.amazon.com/Thermaltake-Aluminum-Adjustable-Temperature-Notebook/dp/B00J0NZYOK

hocam bu harika birşeye benziyor çok teşekkür ettim

• Amazon 10 dolar mastercard olayını bilen varsa yazması mümkün müdür acaba? :) Biz de faydalansak hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

https://www.amazon.de/gp/product/B01AWG58VM

Ne dersiniz ?

bu monitör için yorumlarınızı alabilirmiyim amazonda 2k gösteriyor lg sitesinde 1080 fullhd demişler 29inç 75hz 5ms oyun için ne dersiniz?

2560*1080 yani tam 2k değil
    2k ile fullhd arası bişey

Ekran çok büyük, pikseller rahat seçiliyor. Eğer yakından bakmayacaksanız problem olmaz ama.
    Vatan bilgisayara gidip görmeden almayın derim

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Eczane'den, Market'ten almaya utananlar
  • Deagle27 D kullanıcısına yanıt
    donanım forumu hocam burası bu kadar teknolojik parça olması lazım bence :)

bu sene iyi ama yine bol bol columbia fırsatları oldu dh itemi gibi oldu artık

arada kahve makineleri elektrik süpürgeleri tencere tava çıkıyor hocam eve birşeyler alıcaksanız takip edin
  • 
Sayfa: önceki 80088009801080118012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.