Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80008001800280038004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şagop

Hepsiburada north face kampanyası yapmış, Amazon'dan 25-30 Euro'ya aldığımız polarlar 150 tl den satılmış. Beden kalmamış vay arkadaş.

Triclimate mont fiyatları fena değildi. 450 civarlarındaydı
  • Her yerde indirimler var, onu mu bunu mu diye düşünürken ürün kalmıyor.
  • özket kullanıcısına yanıt
    varsa bi adetde ben alırım
  • Amazon.de üzerinden HyperX Cloud al. Toplam 52 euro, kargo ücretsiz. (cloud 2 değil normal cloud modeli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dişipiylekuyuyainenadam

gtx 1060 i7 6700k lı sistem mi
    gtx 1070 i7 6700 lü sistem mi hb deki indirimi kullanmak mantıklı geliyor ama

1070 ve 6600k lı sistem.
  • Jack Wolfskin Dayton Sırt çantasi

https://www.amazon.de/gp/product/B01G9NF76S/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

23 Euro

Satın alma ekranında WINTER2016 kodunu girin. İndirimlerle 23 Euro oluyor.
  • kewin2121 K kullanıcısına yanıt
    yeter merak etmeyin
  • by_sinekli kullanıcısına yanıt
    Yok aramadım hocam para iadesi oldu amazondan 1.5 ay gelmedi kredi kartına bankaya gittim bişeyden haberleri yok amazon bankadan gelmediğine dair imzalı belge istedi tabiki banka vermedi amazon bize mail atsın dediler bende amazona dedim ondan 2 gün sonra geldi para ertesi günde garantiyi bıraktım
  • dogmatik kullanıcısına yanıt
    Bu ürin 40 euroları gördü geçen hafta yanılmıyorsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogmatik kullanıcısına yanıt
    tr gönderim yok yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dişipiylekuyuyainenadam

gtx 1060 i7 6700k lı sistem mi
    gtx 1070 i7 6700 lü sistem mi hb deki indirimi kullanmak mantıklı geliyor ama

1070
  • PUT THAT COOKIE DOWN NOW kullanıcısına yanıt
    Razer kulaklığa bu paraları vermek, sennheiser indirimi varken.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    i7 daha uzun ömürlü olmaz mı hocam bazı tavsiyelerde i5 6600k ile elde edilecek performanstan i7 6700 daha iyi diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Hepsiburada north face kampanyası yapmış, Amazon'dan 25-30 Euro'ya aldığımız polarlar 150 tl den satılmış. Beden kalmamış vay arkadaş.

güzel kampanya var oto temizlik ürünlerinde sonaxda mesela, yada philips marka oto lambalarında, çalışma masalarında.. yüzde 30 indirim başarılı..
  • SoulTo S kullanıcısına yanıt
    Çanta almıştım ama bu fırsat kaçmaz bastım siparişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

AMazon değil ama fiyat çok iyi

3664 TL ASUS GL502VT 15.6FH i7-6700 GTX970m/ 3GB 1TB 16GB Win10

http://www.hepsiburada.com/asus-gl502vt-fy034t-intel-core-i7-6700hq-2-6-ghz-3-5-ghz-16gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000001ZJWF

Amazonda 960M'lisi bile daha pahalıya geliyor hakkaten efsane ama eklenemiyor hata var herhalde.

Almaya değer mi diyorsunuz, pek anlamam. Ekran kartının 3 gb olması ve 1060 gibi yeni seriler olmaması sorun çıkartır mı?

Çok iyiyse alacağım sanırım, çok kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

quote:

Orijinalden alıntı: em1r

Steam Link'i 35$ olduğunda almıştım, yaklaşık 100 TL'ye gelmişti sanırım. Şimdi 20$'ken de arkadaşıma hediye aldım, yine 100 TL seviyelerinde :D Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...

Bu arada almayı düşünenlere hala şiddetle öneririm. Konsol gibi salonda yayılarak PC'den oynamak çok zevkli.

Ben bunun mantığı çözemedim. Şimdi odada pc var, salonda da hdtv. Bunu modemin yanına takınca hdtvye pcyi mi aktarıyor? Onda oynamak için steam kontrolcü mü lazım ayrıca...

3 aydır kullanıyorum steam link. Kısacası odadaki pcnizi salondaki televizyona taşıyor. Bilgisayarınızın kasasız halini kullanıyor gibisiniz. Tüm kontrolü vs. steam link üzerinden yapıyorsunuz. Bağlayacağınız gamepad ve ek aygıtlar steam link üzerinden çalışıyor. Odadan salona hdmi çekecek haliniz yok. Bu durumda hayat kurtarıyor ve gayet de kullanışlı.

Ayrıca ben logitech f710 controller kullanıyorum. Ps4 controller kullanan da var. Sanırım belli bir fiyat segmenti üzerindeki tüm controllerlar ile çalışıyor. Aratırsanız içerik bulabilirsiniz bununla ilgili.

Ben 35$ iken almıştım daha önce 20$ olduğunu görünce şok oldum. Fiyat kaçmaz, pişman olmazsınız. Devamlı güncelleme alan bir ürün.

Tek dikkat edilmesi gereken şey, steam link ve pcnin modeme wired yani kablolu bir şekilde bağlanması. Aksi takdirde kalite kaybı ve gecikme yaşarsınız.

Edit: Ek olarak sadece steam arayüzü değil normal masaüstü olarak da kullanabilirsiniz. Ben maç bile açmıştım steam link ile salona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 25 Kasım 2016; 0:57:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Of hocam ne yaptın sen. Bu kadar sıkışıklen vallahi çok zoruma gidiyor böyle indirimleri görmek. Ben 27" 2K 5ms 60 Hz Ips ekrana 400 dolar vereyim derken, bu bir de 144 mhz ve 1 ms. Off çok fena bence

MG279q kullanıyorum IPS tavsiye ederim. 1ms ve 4ms arasındaki farkı hissetmezsin.
  • dişipiylekuyuyainenadam kullanıcısına yanıt
    Bence 1070 olan
  • 
Sayfa: önceki 80008001800280038004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.