Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: seas79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
258.693
Cevap
3.100
Favori
13.076.951
Tıklama
Giriş
      940 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:51:02
      quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayırlı olsun bro, kalite akıyor pc'den ASUS abi yaa, aynı paraya buradan Canavar mıydı kedi miydi neydi Monster miydi he onu alıyorsun CPU GPU hariç içinde düzgün parça olmayan toplama bilgisayarlar. (yoksa nasıl bu kadar ucuz olacak ? diye düşünmek lazım değil mi) Sitesindeki tanıtımlara da bakıyorum aaaa aklıma direkt MSI, ASUS'un siteleri geliyor bak sen şu tesadüfe.

Monster savunucusu değilim şu an laptobum bile yok ama bilgisizlik ve işini iyi yapan ya da yapmaya çalışan Türk firmalarının kötülenmesini sevmediğimden yazma ihtiyacı hissettim. Monster 2000 (msi 2004de laptop satmaya yapmaya başlamıştır) yılında kurulmuş bir firmadır ve ben ilk 2005 civarında adlarını duydum 2006 (+1 yıl olabilir çok zaman geçti) yılında da laptoplarını kullandım. Eskiden laptop kasalarını nereden temin ettiklerini bilmiyorum ama şu an msi ile aynı üreticiden alıyorlar (Msi kendi de satıyor olabilir bundan çok emin değilim). O yüzden sayfalarına girdiğiniz zaman teknoloji isimleri tanıtımları msi ile aynıdır. Yani ikisi de aynı üreticiyi kullandıklarından tanıtımları da aynı olması sizce de mantıklı değil mi?. Monsterın yaptığını yapan bir çok firma var. İbuypower olsun sager olsun sadece yabancı firma diye bu firmaları normalleştirirken monster Türk diye işini iyi yapan bir firmayı yermeyin. Ayrıca bir ürün alırken de özellikle büyük firmalarda minimum %10 civarı bir ücreti firma ismi,reklam giderleri ve varsa arge çalışmalarına ödediğinizi unutmayın. Monsterda bunlar minimumda tutulduğu için ve aracı olmadığında daha ucuza alıyorsunuz. Aynı laptobun arkasına msi damgası koysak farkına bile varmazsınız :D Ki geçmişte birebir aynı kasalrı sattıklarını 2 laptobu yan yana koyarak gördüm. Senelerce msi oyun serisinde inanılmaz kalitesiz plastik kullanılan laptoplar sattı nedense herkes o laptopları unuttu :D

• Teğmen
      142 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:51:19
      Amazon.de den aynı anda 5 tane 70€ luk ürün alsam ayrı ayrı, sıkıntı olur mu arkadaşlar gümrükte?

• Binbaşı
      1301 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:51:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Erd0000

quote:

Orijinalden alıntı: MPT-76

Arkadaşlar amazona kart eklerken kart ismi kısmında Türkçe karakter kullanabiliyor muyduk?

bildigim kadarıyla hayır.

Teşekkürler hocam tasdik edebilecek emin bir kişi çıkarsa güzel olur.

[color=
    • Yarbay
      72030 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:51:59 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Hyperx Cloud 2 Siyah 64,99$

https://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-PS4/dp/B00SAYCVTQ/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1480012693&sr=8-6&keywords=hyperx+cloud

Yollanmıyor buraya maalesef.

İLK SAYFADA CLOUD 2 GUN METAL 66€ SORUNSUZ GÖNDERİMİ VAR DUYMAYAN KALMASIN ARTIK YEETEEEEEEEEEEEEER.

• Yüzbaşı
      632 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:52:13
      Ayın 24'üne kadar olan 50 $ gift card 10 $ hediye işini sordum hata veriyordu bende. Yemin ederim bu Amazon can ya, tüm ürünleri Türkiye fiyatlarıyla aldığımı saysam yine kafadan neredeyse 100 liradan fazla karım var promosyonlar sayesinde. Mağazalarda fahiş fiyatlar ödeyip de gördüğün muameleye bak, adamların tavrına bak abi.

"As the offer has been expired so you are not eligible to use this promotion however you are a valuable customer of Amazon I am issuing a refund of $10 to your gift card balance as one time exception."
      |
      |

Düsünebilen Herkesin Insan Olmasi, Insan Olan Herkesin Düsünebildigi Manasina Gelmiyor Ne Yazik ki.
      Sigmund Freud

Football Manager 2013 Kulübü
    • Çavuş
      93 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:52:40
      yüzde 95 e yakını refli link attığının farkında bile değil. Nasıl normal link atacağını bile doğru düzgün bilen yok . tatava yapmaya da gerek yok .

• Teğmen
      119 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:52:42

Türkçe karakter kabul etmiyor
      |
      |
      MPT-76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amd Fx 9370 Asus M5A99fx Pro.R2 Nvdia gtx 1070 8 gb ram Noctua D-15
    • Binbaşı
      1374 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:52:55
      her şey dahil 400 liraya kadar alınabilecek kulak içi kulaklık önerisi olan var mı ? Müzik için kullanılacak hediye olarak alınacak , ağırlığı kalitesi belli olsun kulaklığın .tavsiyeleriniz varsa acil yardım lazım sevgili forumdaşlarım
      |
      |

• Yarbay
      2185 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:53:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

şöyle 15-20 dolara f/p ürünü kulakiçi kulaklık tavsiye edebilcek var mı

https://www.amazon.com/Sennheiser-II-Precision-Enhanced-Earbuds/dp/B001EZYMF4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480013245&sr=8-1&keywords=sennheiser+cx+300+ii+precision+enhanced+bass+earbuds+black

Bunu al ve geceleri bana dua etmeyi unutma. Allah kabul etsin

bu kulaklık trde 129 tl kargo ile 108 liraya geliyor güzel ama sıcak değil bence.
      |
      |

[color=

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:53:23
      quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayırlı olsun bro, kalite akıyor pc'den ASUS abi yaa, aynı paraya buradan Canavar mıydı kedi miydi neydi Monster miydi he onu alıyorsun CPU GPU hariç içinde düzgün parça olmayan toplama bilgisayarlar. (yoksa nasıl bu kadar ucuz olacak ? diye düşünmek lazım değil mi) Sitesindeki tanıtımlara da bakıyorum aaaa aklıma direkt MSI, ASUS'un siteleri geliyor bak sen şu tesadüfe.

abi yok o kedi, canavar, ejderya falan filan alınmaz. arkadaşım aldı ikinci gün ips panel iptal.. ürün geri gitti. malzeme kalitesi hesap makinesiyle aynı. bu Asus resmen dokundukça okşa beni diye bağırıyo. plastik demeye bin şahit gerek. usb jakları, ekranın kapanıp açılışı, tuşların çıkardığı o kalite ses... anlayamazsınız....
      bak bu benim açıklamayı koy sıcak fırsat sayfasında ürün linkinin altına. millet baksın. bana pm atanları ilgili bir şekilde mesaj atıp bilgilendiririm. benim de millete bi faydam dokunsun...

Asrock Z77 Fatal1ty Gaming / I5 3570K@4.50 Ghz / 4x4 Gb Gskill Ripjaws / Evga GTX 970 SSC ACX 2.0 / G502 / G910 / G930
      Origin : Euphr4tes
      Steam: Euphrates
      Uplay : Euphrates86

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:53:38
      Şu sandalye fena değilmiş ama 95$ kargo nedir ya
      https://www.amazon.com/AmazonBasics-HL-002565-Mid-Back-Mesh-Chair/dp/B00IIFW2L4
      |
      |

• Binbaşı
      1532 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:53:44

Sagolun hocam face ten takibe geciyorum pc ye gecince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      firatciftci2008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2229 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:53:49

Kargoyu ücretsiz hale getiremez miyiz acaba? 10 dolar indirimi de kaçırmasaydım keşke, taksit de yapılmıyor, öğrenci adama zor gibi bu bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Dethagorf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:55:29
      TP link Wifi artırıcıyı sepete eklediğimde 10Euro shipping çıkıyor. 33 euro ya geliyor.
      29 euro üzeri mi kargo ücretsiz. Bunun altını kargosuz almak için bir yol var mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B00K11UHVA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

• Binbaşı
      1409 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:55:48
      https://www.amazon.fr/gp/product/B01M9JMRE8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1X6FK5RDHNB96

daha önce paylaşılmış ama gözden kaçtı herhalde. uygun değil mi fiyat?

• Yüzbaşı
      877 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:56:00

Hahahha mükemmel ya akşam akşam iyi geldi bu :D Hızlı çıkacak paşa desene :)

Hocam arkadaş bir de 30$ a görünce kamerayı soruyor video filan izlemiş ama pek kavrayamamış. Kullandınız mı önerir misiniz? Oyunları filan pahalı mı oluyor bu kameranın?
      |
      |
      knnzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:56:20

sabah paylaşmıştım beğenmediler

1tb ve 2. kol istiyorlar birde yanına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 24 Kasım 2016; 21:56:46 >
      |
      |
      SiluetAntares kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      690 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:56:30

49 euro üzeri ücretsiz
      |
      |
      hoktuaslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9828 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:56:51
      Halâ ram 3000mhz civarı vergi altı ram yok mu yav. Evga da indire indire g2 550w ı 80$ indirmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      482 Mesaj
      24 Kasım 2016 21:56:57
      kulaklık ve klavye almayı düşünüyorum bir süredir g430 u takip ediyordum geçen sene olduğu gibi 35 dolara inmiş. 40 dolarken best seller yazıyordu şuan listede ilk10da bile değil niye kimse almamış anlamadım. hyperx stinger vs corsair void'in tipini pek beğenmedim ama g430a göre nasıldır merak ediyorum dah iyise onlarıda düşünebililirim.

klavye ise 75 dolar altı hem tasarımı hoş hemde programlanabilir tuşu olan birşey arıyorum şuanlık pek birşey bulamadım. bi logitech 810 var 75 dolar verilir mi bilmiyorum. korsair k65 ise tasarım olarak berbat duruyor progrmlanabilir tuş veya ses tuşları dışında doğru düzgün işe yarar ekstra tuşuda yok ama bestseller olmuş enden anlamadım çok mu kaliteli acaba?

Birde Blackfriday yarın başlıyor beklesek yarın bunlardaki indirimler bitmez değil mi?
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.