Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79707971797279737974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 183 TL Kargo Dahil INORYS 2 TB Sata 6.0gbps 3.5 " 64 MB INO-IHDD2000S-D1

https://www.amazon.de/i-norys-Zoll-INO-IHDD2000S-D1-Desktop-Festplatte/dp/B00OL5EQDM

TR'de 2tb fiyatları:http://www.teknofiyat.com/?search=2tb+sata
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Linkteki ürünü her şey dahil 60 euroya aldım,türkiyede 600 tl

Nasıl mont sizce?

https://www.amazon.de/g...00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu konu sayesinde sanırım herkes kızılay dağıttı sanacak bu montu. O kadar çok alan olmuşki.

• MasterLoki kullanıcısına yanıt
    Valla bende de lenovo laptop var y5070 mi ne 4bin küsür laptop daha ilk gece film izlerken uyuyakaldım sabah laptop açılmıyordu (24 saat olmamış) anakart pert olmuş servisin dediğine göre. Değiştirdiler yenisiyle laptobu ama bu tür sorunlar hep başa gelebiliyor. Adamlarda ona göre kalite kontrolünü yapıp fiyatını belirliyor zaten.
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Ram bekliyoruz...
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    G2 de neden 10 yıl garanti yok deniliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

adata 512 gb ssd den aldım fakat siparişlerde göremiyorum bi yardımcı olur musun ?

Haydaa, silmişler mi yoksa ? diğer alanlarda kontrol etsin fena patlamasın insanlar.

Bende duruyor (95€ dan alanlardanım 67 ye düşünce göndermezler fln diye iptal etmedim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bende duruyor ikiside.
  • reklam gibi olacak ama hepsiburada 00:00 efsane cuma indirimleri başlayacakmış oradan da fiyat karşılaştırın belli olmaz uyguna filan gelen ürünler olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 24 Kasım 2016; 22:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albayraktar

Biri çıkıp dese ki "3000 mhz ram dip fiyat" çok büyük sevap kazanacak.

1 aydır bekliyoruz. Gece 2'den sonra .de'den de bir hamle bekliyorum. Sabaha karşı da .com.
  • toysican kullanıcısına yanıt
    espresso otamattik öğütücü ve kahve mak. tavsiyen var mı
  • firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    Ahahah şimdi hesabımı açtılar. Sanırım donanımhaber okuyor amazon.de yetkilileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

510 Kayıtlı Üye, 239 Misafir Kullanıcı, 134 Mobil Kullanıcı (123 Mobil Cihaz11 Tablet)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Dostum öğlen attığın çok iyiydi onun benzerinin güncellenmiş halini yap ta az gülelim şurada.

1070 neden indirime girmedi çok iyiydi hala aklıma gelince gülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Kasım 2016; 22:18:10 >

• hala güzel bir patron koltuğu bulamadık galiba anasayfadaki eski ürünlere kalıcaz
    Ben almıştım herhangi bir sıkıntı yok hala duruyor.
    Bendeki duruyor büyük ihtimal gelmeyecek... gelsede gelmesede üzülmem zaten bi yanda marka kötü, bi yandanda fiyat iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: briareus

quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Steam Controller 35 $

Steam Link 20 $

steam link tv ye game streaming yapıyor da bu işi monitördeki görüntüyü stream ederek mi yoksa direk pc den mi yapıyor bilginiz var mı

ikisinin karışımı gibi bir şey yapıyor. Aklında apple.tv gibi dizi film izlerim gibi bir şey varsa onun için kullanamazsın. Steami big picture (geniş ekran) modunda tvde açıyorsun. Plex ya da onun gibi uygulamalar ile de video da izleniyormuş. Zaten 5-10 mtrelik hdmi ve kablosuz bir kablo fare seti yapamayacağın bir şeyi yapmıyor. Pc ile tv arasında çok mesafe varsa ya da bir kaç katlı evde oturuyorsan mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastzombie -- 24 Kasım 2016; 22:17:41 >

• Ücretsiz kargo sadece US içerisinde geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

adata 512 gb ssd den aldım fakat siparişlerde göremiyorum bi yardımcı olur musun ?

Haydaa, silmişler mi yoksa ? diğer alanlarda kontrol etsin fena patlamasın insanlar.

Bende görünüyor sıkıntı yok.
  • Vorinace kullanıcısına yanıt
    Evet var. Adı ustunde zaten filtre kahve. 100 adet filtre kağıdı 10 tl civarı bisey zaten. Hem ekonomik kahve makinası. Bir fincan kahve 25 kuruşa denk geliyor. Filtre kahve seviyorsaniz çok iyi fırsat bu fiyata bu makina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mont önerisi olan varmı şişme vs. olur ucuz olsun maksat buradaki 600TL'lere bayılmayalım markalara.
  • 
Sayfa: önceki 79707971797279737974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.