Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79687969797079717972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aman naptin hocam alma sakın şimdilik uzun suredir 74-79$ bandinda 1 aydan fazladir.biraz sabredin.Bf indirimi degil yani bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 dolar ve 20 dolarlik 2 ürün alicam tek kargo yaparsam toplam fiyat mi baz alinir gümrük de yoksa parca mi?
  • yapıkredi tl card (bankamatik kart) ile alışveriş yaptım 290tl civarı ediyor sipariş. ancak yapı kredi 3d secure olmadan 250tl üstüne izin vermiyor ödeme kabul olmuyor bir türlü amazonda da 3d secure seçeneği yok ne yapmalıyım sizce?
  • Biri çıkıp dese ki "3000 mhz ram dip fiyat" çok büyük sevap kazanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Kargoyu ücretsiz hale getiremez miyiz acaba? 10 dolar indirimi de kaçırmasaydım keşke, taksit de yapılmıyor, öğrenci adama zor gibi bu bile

Yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SH4K3R

yapıkredi tl card (bankamatik kart) ile alışveriş yaptım 290tl civarı ediyor sipariş. ancak yapı kredi 3d secure olmadan 250tl üstüne izin vermiyor ödeme kabul olmuyor bir türlü amazonda da 3d secure seçeneği yok ne yapmalıyım sizce?

Ben biraz önce 300 dolarlık bir ürün denedim iptal edildi hemen. Demek bu nedenden dolayı olmamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuneyd01 C kullanıcısına yanıt
    Olmaz bunlar masaüstü sodimm olacak senin alacaklarım

• steam controller alana kılıfıda bedava onuda yazar mısın siparişe eklemeyi unutmasınlar
  • AADUUKET kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz ya şu an o kadar rahatladım ki . İyi ki yazmışım konuya yoksa dayanamayıp basıcaktım direk. Çok iyi oldu bu bilgi çok çok teşekkürler gözüm ekranda indirim bekliyorum o zaman.
  • SH4K3R kullanıcısına yanıt
    Parça parça gift kart satın alıp ödeme yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

İhtiyacım olsun olmasın her şeyi alıyorum biri şu black friday'i durdursun

Hocam siz zaten bişeyler almaya yer arıyosunuz 2 mesajınızı gördüm anladım.
    Neler aldınız?
  • Sakal düzleştirici aldım. Sakalı çabuk uzayanlar ve kesmek zorunda kalmayanlar için öneririm. Her gün aynı uzunlukta tutabilirsiniz, berbere de para vermemiş olursunuz 0.5mm'den 1 cm'e kadar ayarlayabilirsiniz uzunluğu.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01BHW3S58
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

Valla bende aldım hocam bunu 10 yıl garantisi var g2 de bile 10 yıl garanti yok beklemek istemiyorsan al gitsin

75 dolara g1 aldım pişman değilim. Anlamıyorum nereden çıktı bu g2 takıntısı filan? Bazıları da P filan istiyor. Türkiye'de gold olup full modüler olunca psu uçuyor 500-600e.
    Bence dolandırmaya gerek yok şu an 71.74 dolara çok iyi bu PSU. Acele yoksa beklenir belki corsair rmx filan ama ben bekleyemedim. En son 650 g2yi BF bekle diye vazgeçirdiler, hem dolar arttı hem düşmedi tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatciftci2008

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayırlı olsun bro, kalite akıyor pc'den ASUS abi yaa, aynı paraya buradan Canavar mıydı kedi miydi neydi Monster miydi he onu alıyorsun CPU GPU hariç içinde düzgün parça olmayan toplama bilgisayarlar. (yoksa nasıl bu kadar ucuz olacak ? diye düşünmek lazım değil mi) Sitesindeki tanıtımlara da bakıyorum aaaa aklıma direkt MSI, ASUS'un siteleri geliyor bak sen şu tesadüfe.

abi yok o kedi, canavar, ejderya falan filan alınmaz. arkadaşım aldı ikinci gün ips panel iptal.. ürün geri gitti. malzeme kalitesi hesap makinesiyle aynı. bu Asus resmen dokundukça okşa beni diye bağırıyo. plastik demeye bin şahit gerek. usb jakları, ekranın kapanıp açılışı, tuşların çıkardığı o kalite ses... anlayamazsınız....
    bak bu benim açıklamayı koy sıcak fırsat sayfasında ürün linkinin altına. millet baksın. bana pm atanları ilgili bir şekilde mesaj atıp bilgilendiririm. benim de millete bi faydam dokunsun...

Ya ben biliyorum dostum ne olduğunu yıllardır elimden bir sürü bilgisayar parçası, bilgisayar markası geldi geçti kaliteli malı kullanırken zevk alırsın iyiki almışım dedirtir 3 kuruşa 5 köfte yok işte arkadaş olmuyor bunun Türk markasıyla Papua yeni gine markasıyla falan alakası yok bak burada yabancı markalardan da sadece belirli 2-3 tanesinden bahsediyoruz her yabancı markaya iyi demiyoruz ki, şu şuursuz şekilde yerli kullanalım olayı beni çok ayar ediyor, Çin'de ürettir üstüne adını bastır sonra yerli kullanalım yok aga ben almayayım ya.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Asus Türkiye gibi bir faktör varken birdaha yurtdışından asus almamaya yeminliyim. Elim hep gidiyor ürünlere ama hep uzak duruyorum 4 ayda laptop anakartı değiştiren hatta, anakart değiştirirken sıfır touchpadi bozup ve hdd yi de değiştiren bir firma. Özellikle global garantinin hiçbir işe yaramadığını görmeniz açısından başınıza gelmesi gerek.
  • EUR 27,49 EUR 29 üzerindeki siparişlerde kargo BEDAVA yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

sabah paylaşmıştım beğenmediler

1tb ve 2. kol istiyorlar birde yanına

vallahi pek hakim değilim hocam ps4 piyasasına. kardeşim tutturdu evde ps3 olmasına rağmen ps4 alalım diye. ben de ps3 satıp ps4 bakayım dedim. gayet uygun değil mi fiyat sizce de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

510 Kayıtlı Üye, 239 Misafir Kullanıcı, 134 Mobil Kullanıcı (123 Mobil Cihaz11 Tablet)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Koptum :) Herkes indirimci şaka maka, iyi para harcadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoktuaslan

EUR 27,49 EUR 29 üzerindeki siparişlerde kargo BEDAVA yazıyor.

Almanya için o
  • 
Sayfa: önceki 79687969797079717972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.