Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.007
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79667967796879697970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batuhanry

quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Hyperx Cloud 2 Siyah 64,99$

https://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-PS4/dp/B00SAYCVTQ/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1480012693&sr=8-6&keywords=hyperx+cloud

Yollanmıyor buraya maalesef.

İLK SAYFADA CLOUD 2 GUN METAL 66€ SORUNSUZ GÖNDERİMİ VAR DUYMAYAN KALMASIN ARTIK YEETEEEEEEEEEEEEER.

• Ayın 24'üne kadar olan 50 $ gift card 10 $ hediye işini sordum hata veriyordu bende. Yemin ederim bu Amazon can ya, tüm ürünleri Türkiye fiyatlarıyla aldığımı saysam yine kafadan neredeyse 100 liradan fazla karım var promosyonlar sayesinde. Mağazalarda fahiş fiyatlar ödeyip de gördüğün muameleye bak, adamların tavrına bak abi.

"As the offer has been expired so you are not eligible to use this promotion however you are a valuable customer of Amazon I am issuing a refund of $10 to your gift card balance as one time exception."
  • yüzde 95 e yakını refli link attığının farkında bile değil. Nasıl normal link atacağını bile doğru düzgün bilen yok . tatava yapmaya da gerek yok .
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakter kabul etmiyor
  • her şey dahil 400 liraya kadar alınabilecek kulak içi kulaklık önerisi olan var mı ? Müzik için kullanılacak hediye olarak alınacak , ağırlığı kalitesi belli olsun kulaklığın .tavsiyeleriniz varsa acil yardım lazım sevgili forumdaşlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: nty35

şöyle 15-20 dolara f/p ürünü kulakiçi kulaklık tavsiye edebilcek var mı

https://www.amazon.com/Sennheiser-II-Precision-Enhanced-Earbuds/dp/B001EZYMF4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480013245&sr=8-1&keywords=sennheiser+cx+300+ii+precision+enhanced+bass+earbuds+black

Bunu al ve geceleri bana dua etmeyi unutma. Allah kabul etsin

bu kulaklık trde 129 tl kargo ile 108 liraya geliyor güzel ama sıcak değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayırlı olsun bro, kalite akıyor pc'den ASUS abi yaa, aynı paraya buradan Canavar mıydı kedi miydi neydi Monster miydi he onu alıyorsun CPU GPU hariç içinde düzgün parça olmayan toplama bilgisayarlar. (yoksa nasıl bu kadar ucuz olacak ? diye düşünmek lazım değil mi) Sitesindeki tanıtımlara da bakıyorum aaaa aklıma direkt MSI, ASUS'un siteleri geliyor bak sen şu tesadüfe.

abi yok o kedi, canavar, ejderya falan filan alınmaz. arkadaşım aldı ikinci gün ips panel iptal.. ürün geri gitti. malzeme kalitesi hesap makinesiyle aynı. bu Asus resmen dokundukça okşa beni diye bağırıyo. plastik demeye bin şahit gerek. usb jakları, ekranın kapanıp açılışı, tuşların çıkardığı o kalite ses... anlayamazsınız....
    bak bu benim açıklamayı koy sıcak fırsat sayfasında ürün linkinin altına. millet baksın. bana pm atanları ilgili bir şekilde mesaj atıp bilgilendiririm. benim de millete bi faydam dokunsun...

• Şu sandalye fena değilmiş ama 95$ kargo nedir ya
    https://www.amazon.com/AmazonBasics-HL-002565-Mid-Back-Mesh-Chair/dp/B00IIFW2L4
  • firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam face ten takibe geciyorum pc ye gecince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoyu ücretsiz hale getiremez miyiz acaba? 10 dolar indirimi de kaçırmasaydım keşke, taksit de yapılmıyor, öğrenci adama zor gibi bu bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TP link Wifi artırıcıyı sepete eklediğimde 10Euro shipping çıkıyor. 33 euro ya geliyor.
    29 euro üzeri mi kargo ücretsiz. Bunun altını kargosuz almak için bir yol var mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B00K11UHVA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • https://www.amazon.fr/gp/product/B01M9JMRE8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1X6FK5RDHNB96

daha önce paylaşılmış ama gözden kaçtı herhalde. uygun değil mi fiyat?
  • knnzr K kullanıcısına yanıt
    Hahahha mükemmel ya akşam akşam iyi geldi bu :D Hızlı çıkacak paşa desene :)

Hocam arkadaş bir de 30$ a görünce kamerayı soruyor video filan izlemiş ama pek kavrayamamış. Kullandınız mı önerir misiniz? Oyunları filan pahalı mı oluyor bu kameranın?
  • sabah paylaşmıştım beğenmediler

1tb ve 2. kol istiyorlar birde yanına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 24 Kasım 2016; 21:56:46 >
  • hoktuaslan kullanıcısına yanıt
    49 euro üzeri ücretsiz
  • Halâ ram 3000mhz civarı vergi altı ram yok mu yav. Evga da indire indire g2 550w ı 80$ indirmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklık ve klavye almayı düşünüyorum bir süredir g430 u takip ediyordum geçen sene olduğu gibi 35 dolara inmiş. 40 dolarken best seller yazıyordu şuan listede ilk10da bile değil niye kimse almamış anlamadım. hyperx stinger vs corsair void'in tipini pek beğenmedim ama g430a göre nasıldır merak ediyorum dah iyise onlarıda düşünebililirim.

klavye ise 75 dolar altı hem tasarımı hoş hemde programlanabilir tuşu olan birşey arıyorum şuanlık pek birşey bulamadım. bi logitech 810 var 75 dolar verilir mi bilmiyorum. korsair k65 ise tasarım olarak berbat duruyor progrmlanabilir tuş veya ses tuşları dışında doğru düzgün işe yarar ekstra tuşuda yok ama bestseller olmuş enden anlamadım çok mu kaliteli acaba?

Birde Blackfriday yarın başlıyor beklesek yarın bunlardaki indirimler bitmez değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Steam Controller 35 $

Steam Link 20 $

steam link tv ye game streaming yapıyor da bu işi monitördeki görüntüyü stream ederek mi yoksa direk pc den mi yapıyor bilginiz var mı

• runelgna kullanıcısına yanıt
    ayrı ayrı alırsanız sorun olmaz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bende bunu takipteyim biraz daha düşmesi lazım 370-380 arasına inmesini bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 79667967796879697970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.