Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79547955795679577958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GuthWine55

Hyper x c2 kulaklığım biraz önce geldi. Ancak aşağıdaki saçma sapan durum nedeeniyle şunun mutluluğunu bile yaşayamadım. Daha bf de mouse alacaktım yalan oldum :(

''Arkadaşlar ayın 17sinde sipariş vermiştim 206 lira çekildi 2-3 gün sonra kargolanmıştı. Bugun kartımdan tekrar para çekilmiş neden böyle birşey oldu bilen varmı ne yapmam lazım
    Olmaz olsun böyle iş. Bankayı arıyorum amazon 2 kere ücret çekmiş diyor. Kontrol ediyorum 17sinde çekmiş ve o günki işlem açık provizyona düşmüş. Ardından 21inde amazon tekrar para çekmiş ve bu dönem içi hareketlerde gözüküyor. Amazonu arıyorum diyorum böyle böyle olmuş onlar bana diyorki imkanı yok sistemden kontrol ettik 21nde para çekilmiş sadece. 15 dakika boş boş konuştuk hiçbir şeye yaramadı biz sizi daha sonra arayacağız diyip kapattılar telefonu. Giden parayamı yanayım para geri gelse ne zaman gelecek bf de alacaklarım vardı bunlar yüzünden kartım kullanılmaz hale geldi onamı yanayım. '' :(

3-4 saattir kullanıyorum tavsiye ederim. Daha önce bir ay kadar siberia 200 kullanmıştım ona oranla çok üstün bir kulaklık. Yalnız 7.1 çok boş geldi bana kapalı kullandığımda daha iyi sesi var sanki :) Birde ses seviyesi baya var bu yüzden dışarı da hayli ses veriyor.

• Kongor kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum dediğiniz kulaklığı. Ps'de denemedim daha fakat stereo ses veriyormuş ps'de.

Pc'de ise logitech programiyla birlikte usbden taktiginizda7.1 oluyor. Ben fiyatına göre gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimguc

quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Logitech RGB G910 Orion Spark Mechanical Gaming Keyboard
    89,99 $

en son 29 kasım 2015 te bu fiyata düşmüş " Keepa "

Bundan kullanan arkadaşım var, birebir gördüm klavyeyi, bence harika bir klavye hak ediyor fiyatını.

Geçen sene almıştım 26 kasımda BF günüydü yine hala kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı 1 senedir:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Arkadaşlar g430 a ne dersiniz, aslında param kalmadı 1 şey daha alacak ama ps4 uyumluymuş, fiyatı 35 dolar şuanda, olabilecek en ucuz mümkünse logitech veya iyi bir marka kulaküstü kulaklık arıyorum, oldukça rahat olması ve takınca kafamı rahatsız etmemesi önemli.

G430 şuanda 35 dolar + kargo.

Türkiyedeki fiyatı yaklaşık 389tl vatan + HB

G633 gönüller istiyor ama para kalmadı :)

Ps4 uyumlu olması çok mühim değilse sting var onu alın hocam

• https://www.amazon.com/dp/B00K85X2AW/ref=twister_B01LXKQ07C?_encoding=UTF8&th=1

Herkes bunu alma g2 al diyor g2'nin de indirime girdiği yok. Bunu alsak ne olur arasında ne fark var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErayKucuk

Amazon.de üzerinden ilk defa alışveriş yapacakların hesaplarımı banlanıyor şimdi neden çoğu kişi böyle yazmış? Neden banlanıyorlar.

ben 220 euro alışveriş yaptım .de üzerinden banlanmadım.
  • BF geldi dolar 3,4 lira arkadaş...

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
  • Konu ateş gibi yanıyor maşallah.. Para kalmadı bizde :) Seneye BF için özel bütçe ayıracağım valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 24 Kasım 2016; 20:47:17 >
  • Columbia yada north face mont dusunuyorumda ındırımlı yok galıba
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Bana tanımlamadı geri

nasıl tanımlanmadı chate bağlan konuş problem olmuş kusura bakmayın diyorlar direk
  • Abi çıldırımcam çoğu şeyde adres sorunlu diyip duruyor,Türkçe karakter yok bişey yok sorun ne ya....
  • https://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Trackball-Computer-Mouse/dp/B0043T7FXE
    Total 31$'a mal oldu. Hep böyle bir mouse almak isterdim :) Amazondan ilk alışverişim oldu. İnşallah problem yaşamam

Ekleme: Aldıktan sonra sorayım bari. Bu ürünün garantisi TR de geçerli midir?
    Siparişi ne kadar sürede İptal etme hakkım var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 24 Kasım 2016; 20:44:58 >
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene BF de aldım. Halen kullanıyorum, hiçbir sıkıntı da yaşamadım. Gerek oyunda gerek filmde üzmedi beni. Sadece kablosu uzun biraz. Bu kimine göre kötü kimine göre iyi olabiliyor. Kirlenen pedleri yıkayın, veya silin, kullanıma devam edin.
    uzun kullanımlarda kulağı ağrıtmıyor. Güzel bir kulaklık.

Millet elbette son çıkan modeli almak istiyor. Ama son çıkanı arzulamak ile tarafsız karşılaştırma yapmak farklı şeyler. Kullanım performansı açısından 100 liralık bir fark bulamazsınız 633 ile arasında. Eğer bütçenizi zorlamak istemiyorsanız 35 dolara oldukça iyi bir tercih olur.
  • G502 kargolanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

Ram bekleyen dostlarım yapıştırın 16 GB DDR4

58 Euro

https://www.amazon.de/gp/product/B01DPSQPF2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Gören olmadı herhalde 16GB DDR4 RAM 58 Euro

herkes 3000 peşinde. 4 5 gündür bu fiyatta zaten. ben aldım yolda şuan. 3000mhz para tuzağı.

• Amazon.de hesapları niye banlıyor ki? Kaçak bir şey mi yapıyoruz sanki?
  • Arkadaslar ust dizey gelismis ozelliki kettle (su isitici) ariyorum da turkiyede 400 500 den basliyor boyle derecenin ayarlandigi anlik gorulen sicakligin oldugu isi koruma ve programlarin oldugu falan

Amazon.com dan elektronik aletler fis sorunu cikariyordu sanki ama amazon.de almanya ya hani onda da fis sorunu olur mu ?

Bide varmi onerdiginiz bir urun yukarda bahsettigim gibi hani firsatta falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım,
    amazon.co.uk üzerinden WareHouseDeals ile ürün satın alacağım, fakat kargo ücreti çıkarmıyor. Normal sıfır ürünü amazon.co.uk Türkiye'ye göndermiyor fakat bunu gönderiyor. Sizce sıkıntı olur mu? Bir de kargo ücreti sonradan eklenir mi? Zaten vergi altı olduğu için vergi gelmez diye düşünüyorum.
  • Sennheiser PC 350'de kendiliğinden ses kartı varmı ?https://www.amazon.com/gp/product/B015ZKJIYI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bende ses kartı yok sizce G930mu daha işime yarar bu kulaklıkmı ? (Oyun Amaçlı kullanacağım - FPS)
  • 
Sayfa: önceki 79547955795679577958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.