Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7933. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.621
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79317932793379347935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler. Daha önce de yaptığım gibi amazon üzerinden bir kaç parça kıyafet sipariş ettim. Kargo ile beraber 88 küsür dolar. Ayın 20 sinde yaptığım bu siparişi en para kartımla ödedim ve ayın 21 inde hesabımdan 299 Türk lirasını çektiler.

Bugün bu siparişte problem olduğu mesajı geldi. Kartla ilgili sıkıntı varmış. Aynı anda sipariş ettiğim diğer siparişleri kargolamalarına rağmen bu 88 dolarlık siparişte sorun oluşmuş.

Bankayı arıyorum para bizden çıktı diyor, amazonla konuşuyorum para bize gelmedi diyor. Peki para nerede ?

Kredi kartı olsa bloke koydular sonra çekecekler desem o da değil. Şimdi amazonda ki bu siparişi iptal ettim ama hala hesaba para yatacak vs muhabbeti dönmüyor. Hani gittiyse iptale göre geri gelmesi lazım paranın.

Başına böyle bir şey gelen var mı ? Yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laylaylom07 L kullanıcısına yanıt
    Çok komiksin
  • Logitech G35 Kulaklık tavsiye edermisiniz arkadaşlar? 40$ fiyat iyi mi?
  • Dolar , euro çıkıyor bağrım yanıyor
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B001PQ14I0/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Cat bot 44€ 42 Numara dip sanirim

• master card promosyon kampanyasının linkini verebilecek var mı?

• xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    .com daha uygun 20 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinemaximum2016

şöyle bir cevap vereyim steam sever biri olarak bunun yerine rus cd key alabilirsin buraya atsam reklam gibi olur alırsın ben prison break oyununu bunun sayesinde 8 tlye almıştım vpn ile ekledim fakat oyun vpnsiz açılmıyordu 1-2 ay açarak oynadım ara sıra sonrasında vpn açmadan girildiğini farkettim ve oynanıyor

sağolasın hocam amacım şu amazon.de deki 10 euroyu değerlendirmekti
  • G29 fırsatı kaçmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Ps4 oyun ve kol indirimi bekliyorum

Kol indirimi ilk mesajda mevcut zaten 39 dolar

• Doubleimp kullanıcısına yanıt
    evet bankanın kuruna göre hocam
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu yaşadım, harcama itirazı oluşturacaksınız bir ay içinde geri yatar paranız. Enparada bi haftada geri yatmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgeneral26

quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

quote:

Ben de laptop da kullanacam Razer Man'O War alacam ama bir türlü amazon.de indirime girmedi

Çok pahalı değil mi hocam o kulaklık, indirimde olanların neyini beğenmediniz

Razer Kraken 7.1 Chroma çok beğendim kuzenimde vardı fakat laptop kullandığımdan 1 yıl sonra kablo yıpranmaya başlıyor (2 tane farem vardı ikisininde kablosunda kopukluk var ikisi de çöp oldu) o yüzden bu Man'O War almaya karar verdim.

Peki Hyperx Cloud 2 ya da Corsair Void falan düşünmüyor musunuz? Onları da denediniz mi karşılaştırmak için? Ben Chroma kraken ve diğer 2si arasında karar vermeye çalışıyorum

2 hafta önce Void ve Man'O War ı olan cabriyo bana bu iki ürün hakkında bayağı bilgi verdi
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Bu arkadaşın övdüğü kulaklık hangisi hocam tam olarak? Müziklerde de bu kadar başarılı mıki? Bende Creative Tactic var, memnunum, kablosuzunu alacaktım ama Tr'ye göndermiyor.

• Mr3dream M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, bende hiç parça olmadığı için bütçeyi aşıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

Bankanın kuruna göremi dolar hesaplayacaz kimse bilmiyormu arkadaş

Bankanın dolar kuruna göre hesaplayacaksın. Her bankanın genelde anasayfasında güncel kurları yazar. Ayrıyetten dövizle aldığımızda TL'ye çevirmek için bir miktar komisyon alınıyor diye biliyordum ben bugün Ziraat Bankası ile görüştüm telefonun öbür tarafındaki bayan bana öyle bir şey yok bankanın güncel kuru neyse oradan direk çevirir dedi. Allah Allah dedim ben de
  • Öncelikle indirimler hepimize hayırlı uğurlu olsun. Umarım herkes istediği ürüne kavuşabilir. Benim sizden isteğim spor yaparken kullanabileceğim rahatsız etmeyecek ve ortalama bir ses kalitesi olan bluetooth bir kulaklık önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    10-13 gün beklersin, hesaba yatmaz ise harcama itiraz formu doldurun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • logitech g13 tavsiye edermisiniz ? memnun kalırmıyım acaba ?
  • anladım benim de demek istediğim hani amazondan 10 euroya alıpta vpn ile etkinleştireceğine ru key al daha ucuza etkinleştir :) tabi bi karşılaştır hangisi ucuz ona göre davran ban olayı falan deniliyor korkma 5 yıllık 105 oyunlu hesabımda yaptım bunu ben 0 sıkıntı
  • 10 euroya ne tavsiye edersiniz kargo bedava yapmak için
  • 
Sayfa: önceki 79317932793379347935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.