Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79307931793279337934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kongor

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Sizce nasıl?

Steam ve Origine eklenebiliyor mu? Bölge kiliti yok değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteormta

F/P bir gaming kulaklık tavsiye edebilecek var mı ? Maxsimum 30 dolar civarı.

HYPERX Stinger

LOGITECH G430 981-000536 Dolby 7.1 surround sound Gaming Headset
    35$
    https://www.amazon.com/LOGITECH-981-000536-surround-Gaming-Headset/dp/B00CQ35C1Q
  • şöyle bir cevap vereyim steam sever biri olarak bunun yerine rus cd key alabilirsin buraya atsam reklam gibi olur alırsın ben prison break oyununu bunun sayesinde 8 tlye almıştım vpn ile ekledim fakat oyun vpnsiz açılmıyordu 1-2 ay açarak oynadım ara sıra sonrasında vpn açmadan girildiğini farkettim ve oynanıyor
  • Mr3dream M kullanıcısına yanıt
    Çok iyi işlemci hocam, ben 6700k alıp ekran kartını 1070 almayı düşünüyorum. Keşke 6700k indirime girse, hiç tereddüt etmeden alcam. Ram olarak ne aldınız merak ettim.
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    düşünmesin bile derken? düşünmeden alsın mı yoksa aklından bile geçirmesin başka bişe mi alsın?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    son bir soru. Kaç günde elinize ulaştı.
  • Arkadaşlar Amazon warehouse tan alışveriş nasıl yapılıyor.

Ürünü aldık kargoya verildi oraya kadar sorun yok.

Vergiyi nasıl ödicez. Vergi ödemek için ups bizden ekstra para istiyormu? Ayrıca vergiyi nasıl ödicez. Gümrüğe mi gitmek gerekiyor.

Bir arkadaş işlemleri anlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Beyler support chat linkini atabilir misiniz? Aradim taradim bulamadim. Tesekkurler simdiden.

Arama motoruna Amazon Chat yazmanız yeterli ilgili sayfa gelecektir
  • Ps4 proya kol lazimmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kredi kartı olarak değilde hesap kartı olarak düşünsek Enpara kullanıyorum onun için sordum TL hesabından dolar olarak mı çekilir tutar yoksa yeni dolar hesabı mı açmam gerek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Şaka gibi şu ikisini TR'den alsanız, 1500 TL zarardasınız ama burada olduğunuz için TAM 1500 TL kazançlısınız.
    https://www.amazon.com/Intel-i7-6850K-Processor-FC-LGA14A-BX80671I76850K/dp/B01FJLAITC
    https://www.amazon.de/gp/product/B01B6JD5A0

Bu kadar açgözlülük olmaz ki be arkadaşım bana bunu dolar kuruymuş euro kuruymuş falan bunlarla açıklayamazsınız geçiniz efendim masalları külahımıza anlatın, bu farklara nereye gidiyor ? satıcı da kâr etsin ama bu nedir ??? soygundan farksız.

Ayrıca Amazon onu satarken de kar ediyor onlarıda ekliyelim hocam
  • Hocam CVV'siz hangi kart var ? Birde CVV enparada da var ama arkadaş almıştı birşeyler.
  • Amazon.co.uk da g910 yeni modeli cok uygun mobildeyim bakin donus yapin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

Tamda kuzenle muhabbetini yapıyorduk kablosuz şarj edilebilir mouse'un. Forumu açtım MX master / anywhere muhabbeti dönmüş.. Var mı başka kablosuz şarj edilebilir mouse tavsiyesi?

Özel sormayınız ne varsa ilk sayfada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Meteormta

F/P bir gaming kulaklık tavsiye edebilecek var mı ? Maxsimum 30 dolar civarı.

HYPERX Stinger

LOGITECH G430 981-000536 Dolby 7.1 surround sound Gaming Headset
    35$
    https://www.amazon.com/LOGITECH-981-000536-surround-Gaming-Headset/dp/B00CQ35C1Q

g35 almak daha mantıklı değil mi 40 dolara? :D ayrıca kablosuz şarj edilebilir mouse için destek hocam lütfen :D
  • Bankanın kuruna göremi dolar hesaplayacaz kimse bilmiyormu arkadaş

• Ps4 oyun ve kol indirimi bekliyorum

• İlk şunu alın demek pek doğru olmaz, indirimde gördüğünüz ve size avantajlı görünen ürünü alın derim.
  • Beybifeys kullanıcısına yanıt
    orderın resmini paylaşıyorum oradan bakabilirsin, vatanda 16 gybt olanı 516 liraydı bugün baktığımda

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • 
Sayfa: önceki 79307931793279337934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.