Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.709
Tıklama
Giriş
    154 Mesaj
    Arkadaşlar ucuz fp ssd arıyorum. 240-256 gb 4k performansı yüksek, normal okuma yazma yeterli olabilir. Sistem, programlar hızlı çalışsın birde rome total war bekleme süreleri. 50 dolar gibi bir fiyata alabileceğim bir şeyler gördünüz mü ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

şu kargo ücretlerini düşüremiyor muyuz ?

Önceki yıllarda canlı chat ile düşürenler vardı ama son zamanlarda eli sıkılaştı adamların. Öyle zannediyorum ki tr den gelecek kargo silme taleplerine karşı önlem almışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2 dir bu ürün yüzünden kafayı yiyeceğim.1 Dolar yüzünden 15 dolar extra para çıkıyor cebimizden
    |
    |
    ismuta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nubermer

Corsair k70 lux red led cherry mx red 85+30 yeni dip galiba strafe yerine imkanınız varsa bunu alın bence

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01ER4B8B4/ref=ya_st_dp_summary

Şimdi alıyorum ama UK layout isteme şansımız olur mu adamlardan?

Bir de, ek indirim vb.. var mı şu an aktif?
    |
    |
    |
    |

Mezura ile ölçülerinizi alın. Şablon ile karşılaştırın.
    |
    |
    Orhun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mattblack

Geçenlerde başka bir ürün için istedim 1$ indirimi, sözde vergi kaçırmaya giriyormuş yasak dediler.

Bana ileticem dedi chatteki kişi.
    Şansımı denemiş oldum.
    |
    |
    |
    |

Vergi sınırı 75 euro, yani sınır dolar euro paritesine bağlı. Şu anda sınır 79 dolar, 79.99 sınırı geçiyor.
    |
    |
    Emir M. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nimras

https://www.amazon.de/gp/product/B01J3JSRYY/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
    Su an fiyat artmış hocam 44 euroya aldım.

hocam nerdeyse bedavaya almışsınız. Süper fiyat
    |
    |
    https://www.amazon.com/Sennheiser-PC-350-Special-2015/dp/B015ZKJIYI/ref=redir_mobile_desktop?ie=UTF8&keywords=pc350&pi=SY200_QL40&qid=1479982425&ref_=mp_s_a_1_1&sr=8-1

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum da ilk defa alışveriş yapcam 78 dolar dışında bir para ödeyecekmiyim vergi falan şeyler var mı?
    Teşekkürler
    |
    |

kargo dahil 84.86 $ ödüyorsunuz vergi yok
    |
    |
    kewin2121 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Normalde M-L giyen zayıf 175 boyunda biriyim ama S'si beni yuttu. Kalıplı biri değilseniz sorun yaşayabilirsiniz. Columbia'nın bedenleri gerçekten büyük. Deneme şansınız varsa kesinlikle deneyip alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLVoXxX99 -- 24 Kasım 2016; 13:46:15 >
    |
    |
    Orhun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Intel i5-4670K | Noctua U14S | MSI Z97 PC Mate | G.Skill RipJaws 8GB 1333Mhz | PowerColor HD7850 1GB | WD Blue 1TB - WD Red 4TB+3TB - Samsung 850 PRO 256GB | Cooler Master HAF-912 Plus | Xigmatek Centauro 1000W (XTK-CB-1000M) |
    | Asus VX248 24" LED Monitör | Logitech Z623 | Logitech G710 Plus | Asus ROG Gladius | SteelSeries QcK Orange Heat | Logitech G930 | Tt Isurus Pro |
    | WD My Book 8TB (2018) | Seagate FreeAgent GoFlex Desk 3TB USB 2.0 |
  • Teğmen
    249 Mesaj

ADATA ASX8000NP-512GM buydu hocam,

beyler oyun oynamam ama yinede yenileme amacıyla fırsatı bulmusaken Asus GeForce GTX 1060-ROG alınırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deutchwhy22 -- 24 Kasım 2016; 13:46:47 >
    |
    |
    Priori Incantatem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

g810 un switchleri ses ve kullanım bakımından hangi cherry ye denk geliyor acaba ? strafe alıcaktım ama aradaki ufak farkla bunun rgb olması hoşuma gitti.
    bide bu corsair void de wireless olanı ile analog konsol olanı arasında ses kalite farkı varmı(sanal surround hariç) eğer yoksa kablolu modeli tercih edebilirim şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

edit:bu indirimlerin bi anda bitme ihtimali varmı 810 temporary ouf of stock diyor fiyatı yükselir mi geri hemen ?fiyatı garanti altına almak için içinde para olmayan kartımla alsam gün içerisinde karta para yüklesem sorun olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attakkann1 -- 24 Kasım 2016; 13:47:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat
    Ekstrem bi indirimli ürün olmazsa bf benim için bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 9 Aralık 2016; 22:17:30 >
    |
    |

Keşke net bir sonuç olsa. Birçok sefer o ölçülere güvenip aldığımda büyük geldi. Ben biraz da dar seviyorum, ondan.
    |
    |
    Darci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.