Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79067907790879097910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratai

yokmu ac1200 gigabit router Blackfriday fiyatına yahu.

https://www.amazon.com/NETGEAR-Router-AC1750-Gigabit-R6300v2/dp/B00EM5UFP4/ref=sr_1_4?m=ATVPDKIKX0DER&s=pc&ie=UTF8&qid=1479988457&sr=1-4&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_75%3A25-%2Cp_n_feature_keywords_browse-bin%3A2882835011%2Cp_36%3A-9000%2Cp_n_feature_keywords_three_browse-bin%3A8514071011

Netgear R6300 v2 var. 70$ + 10 küsur kargo.
    ddwrt ve tomato kurulabiliyormuş.
    işlemci çift çekirdek 800 mhz arm broadcom, iyi yani.
  • Arkadaslar columbianin montunu aldim M beden buyuk geldi. Urun su an yok ihtiyaci olan birine satabilirim geri gondermeden. boyum 180 kilo 77 alacak arkadas ona gore alsin. Pmle iletisime gecebilirsiniz
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gôdzillah kullanıcısına yanıt
    Disc olmadığına göre kutu ile kodu yolluyordur
  • selimguc kullanıcısına yanıt
    zor tutuyorum kendimi.. kraken 7.1 var eski modeli 2-3 senedir kullanıyorum ama resmen şeytan dürtüyor şuan
  • Beybifeys kullanıcısına yanıt
    Cok fazla talep oldu 99 dolara 750 gb ssd performansida neredeyse 850 evoya yakin hani hicbirsey yapmasan bile efsane harici disk olur.

• https://www.amazon.de/MSI-GTX-1070-8G-V330-001R/dp/B01GRCYPE6

cok satanlarda 1. sıradaymış fırsat mı ki bu pahalı değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Beyler bir adres yazdım. Aşağıdaki hatayı veriyor, başka bir adres denedim yine aşağıdaki hatayı verdi. Çözümü nedir bunun. Xbox One S Controller alacağım alamıyorum.

Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total.

One s controller sadece amazon de ile alabilirsin .com türkiyeye göndermiyor malesef...

Tüh be 40 $ güzel fiyattı... Ama hocam üründe Türkiye'ye gönderim vardır yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 24 Kasım 2016; 15:20:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

HyperX Cloud Stinger 35$ dip fiyat.

https://www.amazon.com/HyperX-Stinger-Headset-HX-HSCS-BK-NA/dp/B01L2ZRYVE/ref=redir_mobile_desktop?ie=UTF8&dpID=41yzC%2BtlRFL&dpPl=1&keywords=hyperx%20cloud&pi=SY200_QL40&qid=1479987464&ref=plSrch&ref_=mp_s_a_1_3&sr=8-3#customerReviews

Bütçesi düşük kardeşlerim mesaj atıyorlar nihayet onlarda sevinsin 35$ BESTSELLER, kaçıran ağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Asus Strix 1060 ı alayım arkadaşlar uzun süredir bekliyorum ama 480 falan 900 civarına alırım diyordum siz ne diyorsunuz?

valla ben aldım muazzam soğutma ve oc kapasitesi var. şu anda 1100 tl civarına geliyo vergi iadesi olursa dahada uygun. Ben bekledim ama ekran kartlarında bekleneni alamadım o yüzden 1060 ı aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deutchwhy22

hocam 850 evo denk gelirmi sizce dip fiyatlara,yoksa denk gelen kelepir cruciallerden alalımmı bi tane

Yarını bekleyin bence.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    daha önce 466'ya inmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

bununla farkı yazma okuma hızı mı ?

https://www.amazon.com/gp/product/B00S5V5PTC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Benim yolladığımın yorumları daha iyi ve çok bariz daha sağlam, ne kadar ekmek o kadar köfte kardeşim.

Hocam daha önce 50 gift carta 10 hediyeden yararlanmadım ilk sayfadaki adımları uygulayınca uygun değilsiniz diyor, chat bağlansam 10$ hediye gelir mi?
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    +kargo hesaplarsak aslında de ile fiyatlar çok yakın sayılır almanyada kargo ücretsiz 45€ eğerki normal fiyatı 50€ olursa şu 2 günde bize sepette 41€ baya sıcak olur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unicornek kullanıcısına yanıt
    Black Fridaye 1 gün kalmışken üstelik 900 liraya 480 bekliyorken neden Asus'un o kartına 1100 lira veresin ki.Herşeyi geçtim Gigabyte varken daha ucuza veya Evga varken 3 yıl garantili,1-2 fps anca oynayacak Asus 1060'a 1100 lira hayatta vermem.Bence beklemelisin 480 veya diğer 1060'lar elbet indirime girecek.
  • Faiz arttı dolar düştü beyler 😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    tamamdır ustam tesekkur ederım
  • Corsair k70rgb rapidfire 130 dolar olmus kacirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

PC350'nin zaten ses kartı yok o yüzden PS4 için ideal değil, Cloud 2' den de normal bağlantıdan bağladığınızda çok kötü ses veriyor, ben ikisini de tercih etmezdim. Sony'nin kendi GOLD kulaklığı daha iyi ses veriyor PS4'te CLOUD 2'den. Ama GOLD kulaklık da malzeme kalitesi olarak tam bir leş, 5. ayında sağ tarafı parçalandı benimkinin.

@briareus

Diğer arkadaşın dediğine katılıyorum, 300 liraya felan 7.1 ses beklemeyin. Ama oyun için alıyorsanız 2 şeye çok dikkat edin derim, birincisi kulaklığın ağırlığı, ki bu husus çok atlanıyor ama inanın ses kalitesi kadar önemli, 1 saat kullanımdan sonra kafanızı elipse çeviren 500 gramlık ürünlerden uzak durun, ikincisi DOLY kulaklıklardan uzak durun. Ben şahsen şu an ki indirimde ses kartı alacaksam PC350, eğer yoksa CLOUD 2 öneririm.

ps4 için değil hocam imzamdaki bilgisayar için ayrıca bu sistemde supremefx hi-fi usb dac var ayrı bir donanım ama ses kartı değil
  • newfel kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu kargo ödemeden nasıl alıyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 79067907790879097910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.