Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
31 Misafir (28 Mobil) - 3 Masaüstü28 Mobil
260.294
Cevap
2.943
Favori
13.389.933
Tıklama
Giriş
    568 Mesaj

ben bitürlü bağlanamadım
    |
    |
    nimras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha öncede paylaşmıştı arkadaş,puma ayakakbılarda kargo yok ve 12 euro ya puma var satıcı yeni bir tane numune sipariş verdim 48 lira çekti bekliyoruz isteyen baksın derim risk varmı bilmiyorum fakat denedik
    |
    |
    ASUS Z97 PRO AC USB 3.1 Intel Z97-İNTEL İ7 4790K-CORSAİR H110İ GT-GSKİLL 4x4gb ddr3 1600mhz cl9-seagate barracuda xt 2tb 7200rpm sata/600 64mb- SAMSUNG 850 EVO 500 GB SSD -MSI Geforce GTX1080 GAMING X 8GB -OCZ ZS 750 watt PSU -SAMSUNG 27" LS27F350FHMXUF GAMING FREESYNC 4 MS/72 Hz -NZXT S340-STELLSERİES SİBERİA ELİTE -LOGİTECH G510-LOGİTECH G500S
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

çok acele etmeseydiniz zaten almanyada da 100 euro olmadı ordan alırdınız bu da 100 dolara denk geliyor çok bi fark yok artık arada.
    |
    |
    Cane® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende bir sorun çıkmadı hatta yeni kart ekleyip aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mattblack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bloklanan kişi sayısı : 492 tarafı farketmez tüm trolleri blokluyorum
  • Yüzbaşı
    615 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

HyperX Cloud 2 Dip 65$
    https://www.amazon.com/gp/product/B00SAYCVTQ?psc=1

Corsaid Void USB 50$ diphttps://www.amazon.com/gp/product/B013GMXA2I?psc=1

Bu bayağı iyi görünüyor. Hangisi peki?

633 vs Cloud 2?

Kullanıcı yorumları alma imkanımızı var mı?

Özellikle g930 kullanmış birisine ne diyebilirsiniz?

• Yarbay
    72449 Mesaj
    Ortalık yanmış yıkılmış geldim geldim.

BF coşturmaya devam ediyor.
    Daha fazla dayanamadım SB Z ses kartım gelmişken 5+1 mi 2+1 mi alayım derken Logitech z533 siparişimi verdim. 10€ indirim ile 44,61 € geldi. İnşallah pişman olmam. Z623'ü TR göndermeyen amazon.de Utansın..

Ses kartı 5+1 olduğu için z506 almayı düşünüyordum ama 5.1 kanal ses vermeyen film ve oyunlar dışında pek espirisi olmayacak gibi geldi. Bilgisi olan arkadaşlar pm den tavsiye bekliyorum. Özellikle z506 ve z533 kullanıp görüşlerini belirtebilecek olan olursa çok sevinirim.

https://www.amazon.de/gp/product/B0100055LI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 24 Kasım 2016; 12:44:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: drhiro

Kkartiniz yapikredi mi? Cevremde ben dahil bircok kisinin y.kredi kkarti ele gecirilmis.

evet gecen ay sanirim benimde sanal kartimdan islem denenmis ve 3d secure ile yaptiklari icin msj geldi hemen ve iptal ettirdim yapikredi'den
    |
    |
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: mustiua

çok acele etmeseydiniz zaten almanyada da 100 euro olmadı ordan alırdınız bu da 100 dolara denk geliyor çok bi fark yok artık arada.

Tr fiyatına baktım 60 lira fark ediyor neyse bekleyleim bakalım 75 e düşer belki.

https://www.amazon.com/Skechers-Infinity-Belden-Oxford-Charcoal/dp/B01BQV0MK4/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8&th=1&psc=1

hoşuma gitti
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: chianti

hergün 200gb veriyi kim yazıyor yav?

yazdığımı okumuyorsanız daha nasıl anlatayım ?

windows açılışı bir geçici bir yazım ve okuma gerçekleştirir. erişilen her dosya yazım demektir. yüklediğiniz her oyun dosyası ve oyunu çalıştırdığınızda ki her an belli bir yazımdır.

internette dolaştığınız her an yüklenecek fotoğraflar, resimler, yazılar, ssd'niz de önbelleklenir. yani yazılır. kullandığınız programlar, indirdiğiniz dosyalar vs.

yoğun kullanım budur, yoğun kullanım için alıyorsanız elinizde patlar yazdım. Yoğun olarak kullanmayacaksanız alın.
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Binbaşı
    1768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drhiro

Kkartiniz yapikredi mi? Cevremde ben dahil bircok kisinin y.kredi kkarti ele gecirilmis.

Her zaman aynı, yıllar önce yine kaptırmışlardı kart bilgilerini benim karttan avusturyada harcama yapılmıştı önce ödettirdi sonra iptal edip iade ettiler tabi iki ay sürdü sonra yine harcama yapıldı yine aynı süreç işledi world kart kullananlar internet, mail order, telefon alışverişini kapatsın.

Samsung Aliexpress de mağaza açmış... fiyatları karşılaştırın bence.
    |
    |
    briareus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

İsmini de revize etmişler üretim esnasında bir sermaye ihtiyacı doğdu galiba

Ahaha aynen benim merak ettiğim 1-2 kişinin 95€ siparişi iptal edilmiş haber verdiğim arkadaşlardan acaba 65€ ya alanlarda durum ne ikinci bir 7€ hiken koltukları faciası çıkar mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yarbay
    10167 Mesaj

G930 kullandıysan ve memnun değilsen oyun kulaklıklarının hepsi çöp gelir sana. Sennheiser lara falan bak. Müzikte başarılı olan iyi bir kulaklık oyunlarda bile oyun kulaklığından iyi ses veriyor. Oyun kulaklıkları genelde sesleri çarpıtan bassları abartılmış saçma sapan sesler çıkarır. Sanal 7.1 falan da işe yaramayan, hatta sesi bozan şeyler.
    |
    |
    nev20.06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
bankalar.org
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.