Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78967897789878997900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: finitura

merhaba arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim ürünün kapşonu çıkıyormu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    saygılarımla
    https://www.amazon.de/Columbia-Herren-Cascade-Ridge-Softshell/dp/B00KMVEMLA/ref=pd_ybh_a_20?_encoding=UTF8&refRID=4CKNGK5QFRJ4Y0YJ9BAM&th=1&psc=1

Evet çıkıyor, çok şık ve güzel bir ürün zaten bir çok kişi aldı forumdan. Değerlendirin.
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    attan inip eşşeğe binmek gibi bir şey oluyor yani anladım sağolun yorumunuz için corsair
  • Biraz önce Avrupa Parlamentosu Türkiye ile müzakereleri geçici olarak dondurdu

Bence dolara bir daha bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medusa96

Hocam Sennheiser PC 350 varken bence hyperx tercih edilmemeli

Ses kartı var mı içinde bilginiz var mı?
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Ben K70 aldım herkesin kendi görüşü ama Strafe beni hiç cezbetmiyor. Bu ikisi arasında kalsam G610 Orion'u seçerdim.
  • https://www.amazon.de/gp/product/B00XPTJSA6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Kardeşim için bunu sipariş ettim, haber veren arkadaşa teşekkürler. İnşallah İstanbul'un hafif kış koşulları için yeterli olur.
  • bu sene sadece mouse pad alırım diyordum pat diye pc350d indirimi çıktı çıldıracağım artık her sonbahar bir kulaklık almaktan

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Hyper x c2 kulaklığım biraz önce geldi. Ancak aşağıdaki saçma sapan durum nedeeniyle şunun mutluluğunu bile yaşayamadım. Daha bf de mouse alacaktım yalan oldum :(

''Arkadaşlar ayın 17sinde sipariş vermiştim 206 lira çekildi 2-3 gün sonra kargolanmıştı. Bugun kartımdan tekrar para çekilmiş neden böyle birşey oldu bilen varmı ne yapmam lazım
    Olmaz olsun böyle iş. Bankayı arıyorum amazon 2 kere ücret çekmiş diyor. Kontrol ediyorum 17sinde çekmiş ve o günki işlem açık provizyona düşmüş. Ardından 21inde amazon tekrar para çekmiş ve bu dönem içi hareketlerde gözüküyor. Amazonu arıyorum diyorum böyle böyle olmuş onlar bana diyorki imkanı yok sistemden kontrol ettik 21nde para çekilmiş sadece. 15 dakika boş boş konuştuk hiçbir şeye yaramadı biz sizi daha sonra arayacağız diyip kapattılar telefonu. Giden parayamı yanayım para geri gelse ne zaman gelecek bf de alacaklarım vardı bunlar yüzünden kartım kullanılmaz hale geldi onamı yanayım. '' :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

850 evodan vazgeçemeyeceğiz sanırım :) 2 tb çok büyük hocam fiyatta süpermiş aslında ama 1tb baya yetecek zaten 1tbde harici hdd var.

Yeni nesil olmasıyla ucuz olmasıyla alınır kardeş :) 30 lira için 1 tb'dan mı vazgeçeceksin arşivciliğe başlarsın.
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Daha önce hiç iptal olan siparişim olmadığı için bunu bilmiyorum ama olur da iptal olursa chatten konuşursunuz durumu şuan beklemede kalın sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar düştü merkez bankası faiz artırımına gitmiş.
  • Şuanda forum sayfası temsili falan değil

• quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Ne patlaması arkadaş Crucial Micronun markasıdır amerikanın 1.bellek üreticisi dünyanın 3.büyük bellek üreticisidir ayrıca zaman zaman diğer bellek üreticilerininde taşeronluğunuda yapıyor Dow jpnesta işlem görüyor firma ,güldürdünüz.

sanki lafı ortaya ben atmışım gibi konuşuyorsun bana gülme ben anlamıyorum o kadar burda kim ne dediyse onu yazdım mesajları okuyun önceki
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliilkerr

Biraz önce Avrupa Parlamentosu Türkiye ile müzakereleri geçici olarak dondurdu

Bence dolara bir daha bak

Dolar da ne yapacağını şaşırdı,faizleri indirin indirin diyenler kedi oldular galiba.
  • Tüm bf'cilere gelsin cüzdanı bırakın bankada para kalmadı :P

https://www.youtube.com/watch?v=Kciu_LMJtNk
  • hala düşüşte
  • 417 kayıtlı üye, 139 misafir'e soruyorum kaç kişi G900 aldı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 78967897789878997900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.