Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (5 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil
260.295
Cevap
2.940
Favori
13.391.660
Tıklama
Giriş
    87 Mesaj
    Hocam BF1 VE FİFA 2017 ALACAKTIM. 27 ŞER DOLARDI FAKAT ÖDEME EKRANINA GELİNCE 50 ŞER DOLARA ÇIKTI FİYATLARI. NEDEN ACABA?
    |
    |

k70 ve g910 üst seviye klavyeler k70 te cherry switch g910 da logitechin kendi switchleri var, rgb aydınlatma (k70 te düz renk olanda var), kol dayama yeri falan var.

Strafe ve g810 bunların bi tık altı yine switch olayları aynı fakat rgb aydınlatma (810 hariç) kol dayama vs. gibi özellikleri yok, g610 da düz aydınlatmalı olanı.

g710 efsane klavye onda da cherry switchler var fakat üretim tarihi eski bu klavyenin tek eksi yanı odur yoksa diğer hepsiyle kapışır kol dayama ayarlanabilir g tuşları falan filan malzeme kalitesi tank gibi klavye.
    |
    |
    GençAtsız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: Alındı.Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underwonder -- 24 Kasım 2016; 13:27:16 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    KARGO VERGİ DAHİL 301,11 $ DİP FİYAT "keepa"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 24 Kasım 2016; 12:5:31 >

G633'den iyi mi hocam alayım mı bir tane?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modu Chanyu -- 24 Kasım 2016; 12:4:30 >
    |
    |
    captanico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    |
    |

çok yanmıyor gibi geldi bana 2 gün önce .de 'de 200 lira üstüne falan i5 modeli satıldı. yine de ihtiyacı olan alabilir.
    |
    |
    serdarix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

c920 ile bunun farkı nedir?
    |
    |
    Vapors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen öyle ya şimdi bende kontrol ettim
    |
    |
    The R0CK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Orijinalden alıntı: finitura

merhaba arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim ürünün kapşonu çıkıyormu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    saygılarımla
    https://www.amazon.de/Columbia-Herren-Cascade-Ridge-Softshell/dp/B00KMVEMLA/ref=pd_ybh_a_20?_encoding=UTF8&refRID=4CKNGK5QFRJ4Y0YJ9BAM&th=1&psc=1

Lacivert modelini seçerseniz orada kapüşonun detaylı resimlerini bulabilirsiniz, kapüşon çıkıyor.

yardımınız için teşekkür ederim siyah modelini beğendim large ölçüsü türkiyeye gönderimi var ama medium ölçüsü türkiye gönderimi yok
    boy 183cm kilo 83 kararsız kaldım alıp almamakla ilgili
    saygılar
    |
    |

• Yarbay
    5769 Mesaj

hocam mesajları yazdığım zamanlardaki fiyatlar farklıydı.

az önce g610 cherry brown siparişi geçtim ama 10$ indirim tanımladılar da öyle yoksa almayı düşünmüyordum, olmayan bir bütçeyi harcayacaktım 10dolar gelince tatlı oldu.

dün akşam chat'e bağlanıp 10$'ın kaybolduğunu söyledim o da bir sonraki alışverişinizde olacak ilk seferde değil demişti. ben de peki deyip kapatmıştım, olabilir mastercard sayfasını okumamıştım çünkü. ama buradaki arkadaşlar chatten 10doları almaya devam ediyorlardı sabah bir şansımı deneyeyim dedim bu sefer arkadaş o dünün kampanyasıydı bitti dedi olabilir dedim çünkü burada bir iki arkadaşa daha aynı cevabı vermişlerdi.

az önce logitech indirimleri de vurunca şansımı tekrar deneyeyim dedim, arkadaşa durumu izah ettim, master card promosu muydu dedi evet dedim kontrol ediyorum dedi. hesabınızda deaktive edilmiş bir promo var dedi bunu size 10$ courtesy promosu vererek telafi etmemi ister misiniz dedi nasıl mutlu olurum anlatamam dedim ve kabul ettim. sağol hintli kardeşim
    |
    |
    MrCooL_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: briareus

logitech g900 geçici stok dışıyken aldım.Şüpheye düşüp bir de logitech g502 aldım. G900 gelir mi öyleyse iptal edeceğim

Gelir o fiyata amazon.com'dan mağdur etmezler. amazon.de olsa güvenme derdim ama Stoğa yakın zamanda gelir diye düşünüyorum, hatta başka linkte var zaten daha yüksek fiyatta o yüzden stokta yok da diyemezler. Hayırlı olsun diyelim çok iyi fiyat vergi altı olması ayrı güzel.

g933 dip fiyat şuan bakabilirsin gerçi vergisi çok fazla duruyor
    |
    |
    borealatis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    |
    |
    |

|
    |

Samsung 850 EVO 1TB 2.5-Inch SATA III Internal SSD (MZ-75E1T0B/AM)
    https://www.amazon.com/Samsung-2-5-Inch-Internal-MZ-75E1T0B-AM/dp/B00OBRFFAS
    $249.99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 24 Kasım 2016; 12:12:28 >
    |
    |
    The R0CK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ANAKART: ASUS X99 DELUXE--İŞLEMCİ: İNTEL CORE I7 5820K 3.3GHZ OC 4.4 GHZ--GÜÇ KAYNAĞI: CORSAIR AX 860I--RAM: GSKILL TRIDENT-Z 3200 MHZ DDR4 4X8 32 GB CL14 QUAD--SIVI SOĞUTMA: CORSAIR H110--KASA: CORSAIR 760T WHITE--SSD HD: Samsung 950 PRO-512GB PCIe NVMe-M.2 , CORSAIR NEUTRON GTX 240 GB , CORSAIR FORCE GT 120 GB--HD:WD BLACK 5TB 7200 RPM
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.