Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7897. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.705
Cevap
2.701
Favori
13.891.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78957896789778987899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustiua

ekran kartıyla siftahı yaptık bakalım inşallah devamı gelir 80 dolara takılan indirimler biraz üzüyor açıkçası. birde size diğer arkadaşarada soryayım 750gb crucial ssd mi yoksa 250gb evo 850 + 1 tb wd hdd mi almak mantıklı olur? sistemde başka disk olmayacak. depolama için harici hdd var.

850 EVO + 2TB Yeni Barracuda (ilk sayfada)

Çok fazla işlem yapmıyorsan mis gibi olur, ben almadım mesela Crucial'ı aynı kombinasyon var sadece HDD Barracuda 1 TB eski, SSD'yi depolama amaçlı güvenebilir miyim bilmiyorum hele başka markalarda. (ama bir yandan da artık miadı dolmuş Harddisk denen parçayı sistemimden söküp atmak istiyorum, hantal, ses yapar, sıcaklık üretir, seni kısıtlar falan deli sorular yani) Biraz daha iyi bir model 512GB SSD indirimi olursa düşüneceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Kasım 2016; 14:18:5 >

• nimras kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzelmiş. Satış resimlerinde parlak duruyordu. O rakama nasıl aldınız? Anlık indirim mi vardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar monta ihtiyacım var ,herkes elektronik ürünler paylaşıyor hiç yok mu güzel birşey yakalıyan şu sıra?
  • Krystof kullanıcısına yanıt
    razer o kadar para bağlanmaz. bende k70 bekliyordum bugün kırmızı led strafe yapıştırdım. 69$ çok iyi fiyat cherry ve kendini mekanik klavyede kanıtlamış corsair
  • 2 gün oldu enparadan hala 28$ parayı çekmemiş amazon şiparişler iptal de olmamış normal mi?
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Benim sipariş duruyor :P 1 adet almıştım.Hatta bugün 1 adet daha ekmeyi düşünüyordum ki olay patlak vermiş.Şu anda amazon.com'dan Pro g ve ssd için dereyi görmeden kayık yani aparat aldım
  • Alee271 A kullanıcısına yanıt
    merhaba. siparişinizin ekran görüntüsünü gönderir misiniz rica etsem? direk iptal oldu malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keysersoze81 -- 24 Kasım 2016; 14:26:36 >
  • EsRaRenGiZ41 kullanıcısına yanıt
    Boydan sıkıntı olmaz, ancak kilo varsa sıkıntı olur. Hayırlı olsun.
  • C922x yalan olmuş yakalayamadık

• corsair strafe mx brown veya logitech g610 mx brown sizce hangisi
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Durum bende de aynı sıkıntı yok. Kargoya verileceği zaman çekilir bazen bu süre uzun sürebilir. İptal olacaksa da olur zaten yapacak bir şey yok biraz daha bekleyin.

• Samsung 128 GB PRO Micro SDXC Memory Card

Price: £59.99 & FREE Delivery in the UK. Details

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01CRZCLAM/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Corsair varken..

Logitech

• MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    daha yeni geçtim siparişi, bakalım nolacak linkteki yoktu bende bunu buldum rengi farklı biraz,,, bide kıs indirimi gibi bisey vardı 47 euro ya düstü
    https://www.amazon.de/gp/product/B00XPTJSA6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsRaRenGiZ41 -- 24 Kasım 2016; 14:21:35 >
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.Evet son s beden ürünü de ben almıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commiss4r

Durum bende de aynı sıkıntı yok. Kargoya verileceği zaman çekilir bazen bu süre uzun sürebilir. İptal olacaksa da olur zaten yapacak bir şey yok biraz daha bekleyin.

dip fiyattan aldım ama iptal olunca aynı fiyattan alabiliyormuyuz tekrar?
  • Haha bu amazon insanın bişey alası olmasa bile aldırıyor :D

• laylaylom07 L kullanıcısına yanıt
    Yanıltmak istemem mantıklı düşünmüşsünüz kablosuz konusunda fakat corsair'in galerisi malzeme kalitesi konusunda pek iç açıcı değil adamlar çöpe atmış.
  • Oyunlara ne zaman indirim gelir acba

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    850 evodan vazgeçemeyeceğiz sanırım :) 2 tb çok büyük hocam fiyatta süpermiş aslında ama 1tb baya yetecek zaten 1tbde harici hdd var.
  • 
Sayfa: önceki 78957896789778987899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.