Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78917892789378947895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gümrüğe gelen ürünüm yurtiçi kargo tarafından bugün sabah çekilmiş ref 2 bekliyorum.
  • ADATA M.2 fiyatı nasıl yükselmiş. Bir de TR'ye gönderilmiyor ibaresi eklemişler :)
    inşallah bizimkiler gönderilir.
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben g430 kullanıyorum ses kartı var kendisinden ve 7.1. Bu kulaklıkta ben ses kartı göremedim siz ses kartı olmadan mı kullanıyorsunuz.
    g430 ta ki tek şikayetim son ses düzeyinin bence yetersiz olması 40mm sürücüler kullanılmış. Bunda da keza 40 mm sürücüler var ses düzeyi ne durumda acaba?
  • Arkadaşlar hiç mi fotoğrafçı yok aranızda lens araştıran. Nikkor lens lazım bana 50 mm f1.8 veya ucuza başka bir g lens.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam winter2016 kodu ne zamana kadar kullanilabiliyor daha once yazildiysa affiniza siginiyorum

• hocam red-brown farkı nedir? ona göre iptal edip 610 alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kargoya verildi mi yoksa direk mi iptal ettiler ? bende aldım g633 ü şu an kargoda hedef ülkeye gidiyor yazıyor
  • mcdilsiz M kullanıcısına yanıt
    31 kasıma kadar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

murat hocam 810 iptal edip 610 mu alalım yani? red mi brown mu önerirsiniz öyleyse?

Romer G diye bir şeymiş baktım şimdi yani ben bu kadar parayı MX olmayana vermezdim açıkçası.
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Hocam kabloluda dikkatsizlikten takılmalar kopmalar (bilgisayardan aniden kalkarken) durumlarda bozulma düşme ihtimali var.Ve bu ürünlerin garantisi olmıyacak o yüzden wireless aldım yoksa yurtdışından kulaklık düşünmüyordum.
    Ama öyle bir indirimi görünce fikrim değişir gibi oldu oyun için kullanacağım emin olamadım 7.1 sistemde yok pc350 de napsam ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laylaylom07 -- 24 Kasım 2016; 13:59:47 >
  • Salı günü aldığım ürün 10 dolar fiyatı düşmüş. Acaba chate bağlanıp konuşsam para iadesi yapılır mı?
  • angelmanta kullanıcısına yanıt
    Aksine yurtdışından alınabilecek en karlı parçalardandır Ram.Misal benim 1 yıldır beklediğim Corsair 16 GB ddr4 ram dip fiyatı 70 dolar ile kargo dahil 255 TL Türkiyedeki en ucuz fiyathttp://urun.n11.com/bellek-ram/corsair-16gb-3000mhz-ddr4-cmk16gx4m1b3000c15-P123408332?cid=604001&gclid=Cj0KEQiAvNrBBRDe3IOwzLn6_O4BEiQAmbK-Dn2YAZmRJIs3sRrDCe4YMiyNCIKcZEMQogEIkPKr2mgaAnUk8P8HAQ&gclsrc=aw.ds 400 TL dir.Milleti yanlış yönlendirmeyin.

• Ah ah o adata yı ben göremedim şimdi 3 katı fiyata 10 taneden aşşa almazdım o fiyata :D
  • destroy287 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bilgi icin hocam

• 67€ dan aldık. bakalım gelecek mi

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• hayır düşmez
  • 5 dolarlık indirimi kodunu giriyorum ama indirim çıkmıyor. Bilgisi olan var mı bu konuda

• Gecen aldigimiz indirim hdd gelmis 5 gun ups
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Vergi altına düşseydi Corsair K70 alacaktım fakat düşeceğini pek sanmıyorum.
    Razer Blackwidow Ultimate ile Corsair Strafe arasında kaldım, Corsait Cherry Switch'e sahip çok kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

Sony ps4 gold wireless headset 59$ a düşmüş alınır mı bekleyelim mi ?

sakın alma çöp hocam bende var 1 yıl olmadan perti çıktı düzgün kullanmama ragmen 2 taraftaki tırnaklar kırıldı ve süngeleri yırtıldı vs. verilen paraya degmez

Hocam ne alıyım ps için kulaklık var mı tavsiyeniz ?

hocam 1-2 sayfa önce bir arkadaş sensehiser kulaklık paylaşmıştı 79 'a.. onu alın geçin derim.. o yüksek gelirse hyper clod 2

• 
Sayfa: önceki 78917892789378947895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.