Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zfr cn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
258.707
Cevap
3.099
Favori
13.079.124
Tıklama
Giriş
      7 Not
      24 Kasım 2016 04:23:46
      quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

7€ luk bot gibi bunuda iptal ederler diye aklımdan geçiyor sürekli :)

İnşallah stok az gelir de sadece 1 er tane alanlara gönderirler başka bir temennim yok.

Herkesleşme, herkes leş.
    • Yüzbaşı
      774 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:24:05

Gamepadin biri satılsa unc4 bitirilip satılsa ikisini 200e satsanız 900 lira civarı bi paraya geliyor slim bence güzel fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1139 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:24:57
      Eveet arkadaşlar ben bu işi burada noktalandırıyorum artık Benim vaktimi çok almaya başladığını farkettim.

Murat arkadaşımıza da konu için teşekkürler.

Soran arkadaşlar oluyor indirimler 50/10 gift kart promosyonu, diğeri de mastercard 10$ geri aldıkları için tanımladılar.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK
    • Yarbay
      2457 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:24:59

ben 3'te 3 gidiyorum bakalım...
      |
      |
      Xj9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      166 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:26:23

Stok 5 taneydi sanırım.Ben de bir çift aldım.Çok az sayıda olduğundan yollarlar belki.
      |
      |
      DenzeL_28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5219 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:30:19
      quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Çok garip adresleri doğru girmeme rağmen com sayfasındaki adres şirket adı kısmına çıkmış de sayfasındaki adres de adres 1 satırındaki adres 2 ye geçmiş. Bu durumu yaşayan var mı ? comdan ve de den 2 siparişim oldu. Adresleri düzelttim ama sipariş kısmındaki adrese baktığımda sorun yok gibi görünüyordu.Garip bir durum.

Bende de öyle o şekilde sipariş vermişim..
      |
      |

Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x4)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI ARMOR 1080 OC // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
    • Yüzbaşı
      725 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:31:27

Aynı ürünler hocam.
      |
      |
      Beybifeys kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

My revenge is sweet enough to murder diabetics
    • Yüzbaşı
      640 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:34:14

Core mavi spectrum rgb sadece renk, bende core var ondan biliyorum. Başlık değişmiyor ama açıklamaya bakın rgb seçince g502 spectrum yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Beybifeys kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      940 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:36:50

Ben de aldım umarım aldığımız fiyattan gönderme yaparlar. Beklemek bence sorun değil.
      |
      |
      Eren Keleş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      648 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:39:48
      Dün gece aldığımız g502 parası çekildi az önce

• Yarbay
      4129 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:40:30
      Bir şey sorcam beyler amazon.de de şimdi kargo ücretsiz ya amazon.com da indirime giren ürünler bazen orada girmiyor mu ? Yada blackfriday zamanı amazon.de de indirim .com kadar oluyor mu?

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..
    • Yarbay
      2457 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:44:09

genelde amazon.com daha fazla indirim görüyor ancak son aşamada verginin düşmesi ve kargonun bedava olması amazon.de'yi daha avantajlı yapıyor birçok üründe.
      |
      |
      Jackson Teller kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      632 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:46:50

Ben de sıfırdan sistem toplamaya çalışıyorum ama beklediğim parçaların hiçbiri indirime girmedi. İnsanın çaresiz olması kadar kötü bir şey yok. Ben de önce alıp sonra iptal ettim sistemi kuramam diye. Alsam da satamam diye korktum açıkcası. Sonlara doğru parçalar indirime girip de sistemi toplamayı başarırsam bunu almadığıma çok pişman olcam kesin. Kullanacak sistem olsa 2-3 tane alırdım beklemeyi sorun etmeyip. Bence stokta sıkıntı yaşayacaklar, 1 adet gönderirler ama 2-3 tane alanlara göndereceklerini pek sanmıyorum. Hatta sonradan alanlardan açıkta kalanlar bile olabilir. Amazon şu ssdyi herkese göndermeyi başarırsa gözümde bir kat daha büyür zaten.
      |
      |
      lastzombie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Düsünebilen Herkesin Insan Olmasi, Insan Olan Herkesin Düsünebildigi Manasina Gelmiyor Ne Yazik ki.
      Sigmund Freud

Football Manager 2013 Kulübü
    • Yüzbaşı
      301 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:54:06
      Abi $ güncel tutari 3.40 i gecmis durumda. € 3.59 Oldugu dusunulurse fiyatlarin .de ile .com arasinda kiyaslanmasi mantikli. Cunku paradite 1 e cok yaklasti ($/€) eger ihtiyaciniz var ise .de ye bakin daha sonra .com a gecin .de nin son asamada vergi dusurdugunu unutmayin arti 49 € ustu ucretsiz kargo ile daha avantajli konumda saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      860 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:55:38

sitede yazan fiyat ne kadardı banka sizden kaç lira çekti
      |
      |
      Dr. JhonSmith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      648 Mesaj
      24 Kasım 2016 04:57:34

40 inmişti 6 dolarda kargo 5 promosyon koduyla 41 e gelmiş oldu bana 140.42 tl çekilmiş hesabımdan KART ENPARA
      |
      |
      Eren Keleş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      233 Mesaj
      24 Kasım 2016 05:03:06
      5$ kod rica edeceğim.

Ayrıca Winter is Coming. Zippo Hand Warmer larınızı sepetinize ekleyin.11$ şuanda. Burada 90 TL civarına 1 sitede var sadece onun dışında zor bulunuyor. Zippo benzini ile çalışıyor 12 saatte fazla yanıyor. Geçen sene 1 tane almıştım şimdi birkaç tane daha alıyorum.Eşe dosta. :)

https://www.amazon.com/gp/product/B013HLGTL2/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• Yüzbaşı
      632 Mesaj
      24 Kasım 2016 05:03:21
      |
      |

Düsünebilen Herkesin Insan Olmasi, Insan Olan Herkesin Düsünebildigi Manasina Gelmiyor Ne Yazik ki.
      Sigmund Freud

• Binbaşı
      1670 Mesaj
      24 Kasım 2016 05:05:34
      Guitar Hero Live - Supreme Party Edition'a göz kırpıp duruyorum , dayanamıyorum.
      |
      |

"Yalanların en kötüsü Allah ile aldatmaktır."

• Yüzbaşı
      632 Mesaj
      24 Kasım 2016 05:09:11

Hocam bunların gelip normal Zippoların gelmemesi tuhaf değil mi? Ben Zippolar gelmiyor diye biliyorum ama bunlar geliyormuş sanırım sorunsuz, ilk defa sayende gördüm bu mereti :)
      |
      |
      tysonpearl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sigmund Freud

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.