Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71717172717371747175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçtiğimiz hafta bir anlık bir indirim oldu öyle 8euro ya bot almıştık onu hatalı fiyat diye iptal ettiler 5 ayakkabı kargo bedava şekildeydi 2si iptal oldu kargo paraası çıktı ama yine de çok ucuza geldiler.
    Haber veren arkadaşa teşekkürler tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    Kardeş ilk sayfayı oku orada yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de için "Wir schenken Ihnen 8 EUR beim Kauf von Amazon.de Geschenkgutscheinen im Wert von 40 EUR oder mehr" yazısı geliyor fakat "hier klicken um teilzunehmen" düğmesi birtürlü çıkmıyor. Kampanya için uygun gözüküyorum fakat buton çıkmıyor. Başına böyle birşey gelen var mı ? bir türlü 8 euroyu kapamadım :)
  • Hocam 5$ için kod alabilir miyim
    ALDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin Schrödinger -- 14 Kasım 2016; 10:11:40 >
  • Bf geliyor listeleri alalım

Olursa 480-525GB ssd olmazsa 240-275GB düzgün bir şey.
    Razer Ornata klavye. Rgb veya yeşil led fark etmez ama gönlüm rgb'de. Fiyata bağlı.

• Arkadaşalr artık abd den mi almanyadan mı almak daha mantıklı ? Yada duruma göre değişir mi?

• Arkadaşlar bende 30€ 8€ yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bf başlıyor beyler haydi

• Amazon Almanya 'da müşteri hizmetleri ingilizce hizmet veriyor mu, bi problem çıkarsa derdimizi nasıl anlatacaz ?
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Artık türkçe hizmet veriyor zaten hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Bf geliyor listeleri alalım

Olursa 480-525GB ssd olmazsa 240-275GB düzgün bir şey.
    Razer Ornata klavye. Rgb veya yeşil led fark etmez ama gönlüm rgb'de. Fiyata bağlı.

Bu sayfadaki fiyatlar mı olacak hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Amazon Almanya 'da müşteri hizmetleri ingilizce hizmet veriyor mu, bi problem çıkarsa derdimizi nasıl anlatacaz ?

5849 Mesaj'ın var sen yapma bari...
  • Şimdi internetten araştırdım. Amazon bf'ye erken giriyor. Bf bugün basliyor ve ayın 25'ine kadar devam ediyor. Hergün farklı indirimler gelecekmiş. 40 dolara g502 bekleyen tayfa burda mısınız yoklama alıyorum !

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Amazon Almanya 'da müşteri hizmetleri ingilizce hizmet veriyor mu, bi problem çıkarsa derdimizi nasıl anlatacaz ?

quote:

Türkçe Dil Hakkında Detay

İlk aşamada, milyonlarca ürüne ve Amazon.de web sitesinin “Hesabım” gibi kullanışlı bölümlerine Türkçe erişim mümkün olacak. Bu hizmet kapsamında, kullanıcılar siteyi Türkçe olarak gezinme kolaylığının yanı sıra müşteri hizmetlerinden Türkçe olarak e-posta ve telefon desteği alabilecek. Ayrıca sipariş verme ve kargo bilgileri de Türkçe olacak. Zamanla Türkçeleştirmiş yeni sayfa ve özellikler de eklenecek.

Amazon.de’nin Türkçe dil seçeneğine masaüstü ve mobil tarayıcılardan erişilebilecek ve Türkçe dil seçeneği daha sonraki ziyaretler için müşterilerin profiline kaydedilecek. İlk aşamada Türkçe erişime açık ana özellikler şunlar:

Amazon.de’yi Türkçe kullanma
    Sayıları sürekli artan milyonlarca ürüne ait isim ve başlıklar
    Türkçe e-posta ve telefon desteği sunan müşteri hizmetleri
    En çok ziyaret edilen destek sayfaları
    “Hesabım” bölümü ile sipariş ve kargo bilgileri

Anlık mesajlaşmayla ilgili bilgi var mı yukarda ?

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Hangi fiyat? Ben sadece kapasite yazdım. 200-230 arasına 275GB'a kadar, 300-330 arasına da 480-525GB arası bekliyorum.

Razer Ornata Rgb de 75$+kargo olsa veya Expert (yeşil led) 200 lira civarına gelse de şu 10 yıllık klavyeyi emekliye ayırsam fena olmaz. 10 yıllık ama taş gibi nazar değmesin. Daha 1 tuşu dahi silinmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Şimdi internetten araştırdım. Amazon bf'ye erken giriyor. Bf bugün basliyor ve ayın 25'ine kadar devam ediyor. Hergün farklı indirimler gelecekmiş. 40 dolara g502 bekleyen tayfa burda mısınız yoklama alıyorum !

Kaymak?
  • babike B kullanıcısına yanıt
    2 TB Diske 36000 TL verecek var mı acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

Türkçe Dil Hakkında Detay

İlk aşamada, milyonlarca ürüne ve Amazon.de web sitesinin “Hesabım” gibi kullanışlı bölümlerine Türkçe erişim mümkün olacak. Bu hizmet kapsamında, kullanıcılar siteyi Türkçe olarak gezinme kolaylığının yanı sıra müşteri hizmetlerinden Türkçe olarak e-posta ve telefon desteği alabilecek. Ayrıca sipariş verme ve kargo bilgileri de Türkçe olacak. Zamanla Türkçeleştirmiş yeni sayfa ve özellikler de eklenecek.

Amazon.de’nin Türkçe dil seçeneğine masaüstü ve mobil tarayıcılardan erişilebilecek ve Türkçe dil seçeneği daha sonraki ziyaretler için müşterilerin profiline kaydedilecek. İlk aşamada Türkçe erişime açık ana özellikler şunlar:

Amazon.de’yi Türkçe kullanma
    Sayıları sürekli artan milyonlarca ürüne ait isim ve başlıklar
    Türkçe e-posta ve telefon desteği sunan müşteri hizmetleri
    En çok ziyaret edilen destek sayfaları
    “Hesabım” bölümü ile sipariş ve kargo bilgileri

Anlık mesajlaşmayla ilgili bilgi var mı yukarda ?

Var arkadaşm var. bizzat kendim görüştüm müşteri temsilcisiyle online chat üzerinden. daha doğrusu aktarıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 14 Kasım 2016; 10:15:37 >

• kredi kartını şuanlık kullanamıyorum, ininal alayım dedim onun da limiti çok azmış. 5-6k harcayacaktım şansa bak ya.
  • 
Sayfa: önceki 71717172717371747175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.