Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71707171717271737174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1adetten fazla alınan izin vermiyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar almak istediğim bir ürün var fakat satıcı amazon değil ( amazon.de ). Vergi sınırında üzerinde bir ürün. Alırsak başımıza bela mı almış oluruz yoksa % belli bir oran vergi ödeyip yine karlı çıkabilir miyim?
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam o yüzden kendime G933 benimle alacak kişi içinde G633 alınacak.
  • sefaMseven kullanıcısına yanıt
    hocam siz bu ayakkabıları nerden aldınız böyle 10 euroya ben siteden bakıyorum öyle bir fiyat söz konusu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer79

https://www.amazon.com/dp/B015772GOS/ref=twister_B015E7RQHS?_encoding=UTF8&psc=1

Linkteki Razer Kraken'i aldım Prime deneme uyeligi ile. Umarım yorumlardaki gibi iyi bir cihazdır.

Kargo henüz çıkmadıysa iptal edin hocam. Max 50 Tl falan eder o kulaklık, onu da kullanmaz küçük kuzene falan hediye ederim. Yol yakınken iptal edip Corsair Void alın BF başladığında...
  • Hocam 25 nolu maddeyi okudum ellerine sağlık. Şimdi ben amazon.de den bir sipariş geçtim. 1 gün sonra iptal talebinde bulundum. Ben iptal talep ettikten sonra kargo yola çıkmış geliyor. Almanyadan çıkmadan ya da kargodan teslim almadan iade etmek gibi bir şansım var mı? Gerekirse özelden i-parcelide psylaşabilirim.
    Teşekkürler

• ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce amazondan 75$ + Kargo ile almıştım. 6 aydır kullanıyorum Wireless olanını gerçekten çok memnunum Kafayı yormuyor ve kablo derdide yok yazılımıda çok güzel Wireless olmasına rağmen sesi çok iyi. Kulaklığın hoparlörünü tutan çubuk sanırım metal gibi birşey çünkü normal plastikten daha soğuk metal soğukluğunda Alacak olursanız tavsiye ederim.
  • Strafe rgb mx silent bu sene ki bf hedefim

Daha önce kullanan veya bf de ki fiyat hakkında tahmini olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Worm -- 14 Kasım 2016; 7:6:17 >
  • Cuma günü ssd lerde indirim olurmu

• KURSAD. kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum
  • Storm Worm kullanıcısına yanıt
    Alabiliyorsan K70 al..fontu biraz garip geldi bana değiştim sonra..bu kötü olduğu anlamına gelmiyor fakat zevk meselesi..youtubeden bi araştır sonra al..En fazla düşeceği fiyat 100-110 dolar dır..

• Bu sene ilgimi çeken bir şey bulamadım. Bir de malum parite olayları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

Cuma günü ssd lerde indirim olurmu

neyiz biz kahin mi ? amazonun yetkili çalışanlarından mıyız ? Hey Allahım ya sayfalarca aynı soruları okumaktan gına geldi. Bilmiyoruz arkadaşım bil-mi-yo-ruz. Daha önceden duyurulmayan kampanyaları kimse bilemez burada.
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Persembe günü olsa indirim olmuyor mu gel şunu biz ctesi yapalim😂😂😂

• CaptainBT kullanıcısına yanıt
    o hdd yi çıkarıp ssd takıcaksın yerine.. daha sonra ikinci bir m.2 ssd takıcaksın.. cillop gibi bir alet olacak..
    uzun yıllar bütün emellerine alet edeceksin.
    TR de aynısı

http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-rog-g-series-gl752vw-dh71-gaming-notebook-fiyati,202644.html

safi 1.000 TL kar... 1 yıldır kullanıyorum...
  • Amazon.co.uk e mail atmis black friday bugun basliyor 25ine kadar devam ediyor diye

• Arkadaşlar amazon.de dede uygulama üzerinden referans la kupon kazanma varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumdan arkadaşların verdiğin 5 dolar kodunu nerede aktifleştiriyoruz ?
  • İlk sayfaya baktım da Amazon da havale seçeneği yok sanırım

• 
Sayfa: önceki 71707171717271737174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.