Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71237124712571267127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sepete eklemiştim. Sepette hala 54euro olarak ödeme ekranına düşüyor. Linke tıkladığımda zamlı fiyattan görünüyor anlamadım.

Ben çok kararsız kaldım. Buradan alan arkadaşların yorumlarını beklemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/adidas-Herren-DD70-Lineage-Jacket-AB4603/dp/B0148NC700/ref=sr_1_54?s=apparel&ie=UTF8&qid=1478978852&sr=1-54&keywords=adidas

adidas Herren Jacke DD70-Lineage Jacket TEK BEDEN XXL ihtiyacı olana kargo dahil USD 57.79 yada EUR 51,29
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    BF de 70 dolara filan düşer mi acaba hocam ? Beklemeden Z olanı almayıda düşünüyorum fakat kafama birşey takıldı bu kartı takacağım yer benim ekran kartının fanını kapatıyor nerdeyse arada boşluk kalmıyor anakartın resmini ekliyorum alta. Ürünü sipariş ederiz birde anakarta sığmaz kahrolurum bu sefer

Bilhassa Tomorrowland için istiyorum.

Edit: Şimdi daha yakından baktım da harbi harbi sıgmıyor imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F99E34F6E -- 12 Kasım 2016; 22:46:14 >

• https://www.amazon.de/gp/aw/social/swf/B00AAJBBWC/o=ShareProduct/ref=tsm_1_aw_swf_d_sp?vs=1

2 tane aldım kargo bedava oldu. Winter2016 kodunu unutmayın ilk sayfada var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stentor kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

beyler laptop aramalarım devam ediyor şunu buldum satıcı sanırım amazon değil, ama satıcının 12 bin değerlendirmesi var. ek olarak aynı ürün 500 euroyada var.

merak ettiğim sepette neden vergisi çıkmadı? siparişi verirsem ürün gelir mi? risk varmı?

biri açıklayabilir mi?

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01EFUDL9W/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

ilk ürün 273 euro sepete ekleyince vergi çıkmıyor bu ürün sıfır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

Amazon.com da Columbia polar ve yelekler 20$ civarı ama maalesef gönderim yok.alman sitesinden 25€ ya aldık.

Bende iki tane aldım 45 euro, kargo ücretsiz, gayet güzel alışveriş. Amazon.com dan alsak daha pahalı olurdu herhalde kargo vs vs ile.

ben de colombia mont alacağım. acaba bf de fiyatlar daha da düşer mi? veya bu kışlık ürünlerde olan 20 indirim biter mi?
  • Kartı alacağına benim gibi tomorrowlanda git [simage][/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Yapı kredi kuru euro kurunu 3.65'ten çekmiş.Nasıl bir soygundur bu.

Arkadaşlar kafalarına göre kur belirleme hakkına sahip mi bunlar? O anki kur neyse ondan çekmesi gerekmez mi?

3.52'yi 3.53 yapsa anlarım da 3.65 yapmak nedir?

Amazon Türkiye ile birlikte inşallah TL'ile ödeme de gelir de kurtuluruz bu çakal soyguncu bankalardan. Helal etmiyorum!

Hafta sonları ve hafta içleri Saat 5'den sonra kur makası açılır bu yüzdendir o. Hafta içleri mesai saatleri içersinde çekim yapılması daha uygun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

BF de 70 dolara filan düşer mi acaba hocam ? Beklemeden Z olanı almayıda düşünüyorum fakat kafama birşey takıldı bu kartı takacağım yer benim ekran kartının fanını kapatıyor nerdeyse arada boşluk kalmıyor anakartın resmini ekliyorum alta. Ürünü sipariş ederiz birde anakarta sığmaz kahrolurum bu sefer

Bilhassa Tomorrowland için istiyorum.

Edit: Şimdi daha yakından baktım da harbi harbi sıgmıyor imkansız

kartı üst slota alsanız?

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Sakın bulaşma satıcı amazon değil vergileri geldiğinde paşa paşa gümrükte ödersin kendin

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

Amazon.com da Columbia polar ve yelekler 20$ civarı ama maalesef gönderim yok.alman sitesinden 25€ ya aldık.

Bende iki tane aldım 45 euro, kargo ücretsiz, gayet güzel alışveriş. Amazon.com dan alsak daha pahalı olurdu herhalde kargo vs vs ile.

ben de colombia mont alacağım. acaba bf de fiyatlar daha da düşer mi? veya bu kışlık ürünlerde olan 20 indirim biter mi?

% 20 indirim 31 kasımda bitiyor yani bfden sonra

• Umarım düşer bekliyorum ben de...

Görüntüye göre sığması lazım hocam ustunde herhangibir şey yok zaten başka bir kartla da bakip rahat etmek adina deneyebilirsiniz :)

bir tane mi vga yeri var orada ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

Anladım hocam benim zaten 16mb akk dolunca 3 oluyor, hiç bulaşmayayım

Bunun sizin internet bağlantınızla bi alakası yokki, cihazların birbiri arasındaki aktarım hızı o. Haliyle kota falanda harcamıyo
  • Anakartta fazladan pci ex slotu varsa alicaginiz ses kartini pci ex slotuna takip kullanabilirsiniz. Pci x1 slotu kapaniyor diye uzulmeyin. Pci ex 16 8 ve 4x slotlari icin konusuyorum. Hem karistiriliyor o yuzden ozellikle belirttim. Yer olmamasinin mumkunati yok. Bilginiz olsun.

• Karttan fazla çekiyor direk orda gözükmüyor. Mesela 50 dolar yazıyorsa kartta %7 daha fazla para olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: karay64

quote:

Orijinalden alıntı: CuteDad

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Ilk mesajda amazon.de icin odeme sirasinda odeme tutarindan vergi(kdv) dusuyor yazilmis bu amazon.com icin de gecerli mi?

Hayır.

Amerikada zaten fiyatlar vergisiz haliyle sunulur. Kasada fiyat aldığınız ürünün vergisi de eklenerek güncellenir. Bu uygulamanın sebebi her eyalette farklı vergi oranları olmasıdır. Hatta bazı eyaletlerde vergi uygulanmaz. Şimdi diyeceksiniz o zaman tüm amerikalılar o eyaletten online alışveriş yapar. Bu da mümkün değildir. Çünkü online alışverişlerde teslim adresinin vergi oranı dikkate alınır.

Bu yüzden yurtdışından yapılan alışverişlerde herhangi bir vergi hesabı olmazm

Belki biraz gereksiz bilgi oldu ama arada bilgi de iyidir.

Verdiginiz biligiler icin tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Max 100 kg bize uymaz :))

Bana uyuyor Kilo verin hocam 83'den 82'ye düştüm kendimi hafiflemiş hissettim 75'e kadar düşeceğim. Çünkü beslenme alışkanlığım bu kilolara yol açıyor yanında artısı sağlığımızı etkiliyor. 83 az gelsede bazıları için bir anda aldığım bu kilolar sonucunda doppler ultrasona kadar girmek zorunda kaldım. Korkulan olmadı da ani kilo almama sebep gösterdiler sağ bacak kas ağrısını.
  • sonofagun kullanıcısına yanıt
    Bu ürünlerin garantisi var mı?

Ayrıca kargo ne kadar tuttu?

• arkadaşlar free 30 day prime'ı hemen iptal edersem kullanmaya devam edebilir miyim acaba? teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 71237124712571267127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.