Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir (9 Mobil) - 16 Masaüstü9 Mobil
260.310
Cevap
2.975
Favori
13.362.543
Tıklama
Giriş
    659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

Hangi kasayı aldınız? Ben NZXT H440 almayı planlıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

Hangi kasayı aldınız? Ben NZXT H440 almayı planlıyorum.

Yukarı yazmıştım ama tekrar yazayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Evet☺
    quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

EvetO

O işlem bir kaç gün sürüyor genelde de o süre boyunca açık tutmak dışında yapabileceğim bir şey var mı onu sormak istedim zaten bende.
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    10234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exc_1

Önce hediye çeki alın. Para hemen çekilir. Siz de ürün alırken çekten kullanırsınız. Çekin miktarını ayarlayabiliyorsunuz..
    quote:

Önce hediye çeki alın. Para hemen çekilir. Siz de ürün alırken çekten kullanırsınız. Çekin miktarını ayarlayabiliyorsunuz..

Mantıklıymış hocam da şimdi .de'ye girince bu uyarı çıktı. "Hediye Kartları, Türkiye'deki müşterilerimiz için mevcut değildir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 11 Kasım 2016; 23:32:6 >

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba burası sormak için uygun yer değil sanırım, ama cevap verebilecek arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.

Aynı ayakkabının 44 ile 44,5 numara arasında fiziksel bir fark var mı? (özellikle adidas modellerinde)

• Yarbay
    19603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Mantıklıymış hocam da şimdi .de'ye girince bu uyarı çıktı. "Hediye Kartları, Türkiye'deki müşterilerimiz için mevcut değildir."

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

gift kart bölümünde öyle bir uyarı göremedim ama bunu deneyebilirsin
    https://www.amazon.de/gp/gc/create/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 11 Kasım 2016; 23:39:23 >

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB

• Yüzbaşı
    649 Mesaj
    Amazon.com'da soldaki seçeneklerden Türkiye'ye gönderiye uygun seçeneğini seçerek gelmeyecek ürünleri göstermemesini sağlayabiliyoruz. Bu özellik amazon.de'de yok mu? Soldaki menüde göremedim.
    |
    |
    | Intel Core i7 4790K| Asus Maximus VII Hero | Corsair Vengeance 16 Gb. (4x4) DDR-1600 | Zotac Gaming RTX 2060 | Benq XL-2420Z 144 HZ | Sandisk Ultra 3D 480 GB SSD | Corsair Carbide 400R | Cooler Master Seidon 120M | Toshiba 40SL733G | PS4 |
  • Onbaşı
    33 Mesaj

tesekkur ederim hocam inş. alıcam ben de :)
    |
    |
    alpi1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkür ederim hocam
    |
    |
    destroy287 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kasalara 50€ ve üzeri olunca kargo bedava oluyo dimi amazon.de sitesinde TR gönderim açıksa?

|
    |
    Bjenige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Buraya link atana kadar stokları sömürmüşlerdi

Türkiye`de en ucuz CL10 modelleri ve 320 TL üzeriydi.

242 TL ödedim toplamda ve CL9 2x8 GB Dual Kit şeklindeydi

Geçen Skechers ayakkabılarım ve MM200 Mousepad tam 8 günde gelmişti bana.

Umarım gene aynı zamanda gelir Amazonda olmasa varya ucuza bilgisayar parçası alamıyacağız değerini bilin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 11 Kasım 2016; 23:50:31 >
    |
    |
    İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör

• Teğmen
    164 Mesaj
    creative omni 5.1 turkiye versiyonlarinda kumandasi yoktu. Bunda geliyor ise alacagim. Sesi acip-kapamak icin dondur dondur bozulur, tek ben kullanmayacagim.

Durumu bilen bilgilendirsin lutfen. Onceden yazilmis ise kusura bakmayin goremedim.

Orijinalden alıntı: Se7Touch

Teşekkürler Murat Hocam foruma bir süre giremedim.

Sonuç olarak 2 gün gecikmenin ardından ürünü sağ salim alabildim. Şuan cayır cayır kullanıyorum. :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Se7Touch

Teşekkürler Murat Hocam foruma bir süre giremedim.

Sonuç olarak 2 gün gecikmenin ardından ürünü sağ salim alabildim. Şuan cayır cayır kullanıyorum. :)

Ohh mis, hayırlı olsun.
    |
    |

• Binbaşı
    1041 Mesaj

Adidass ve nike larda 44 giyiyorsan buçuk yada bir numara büyüğünü al hocam kalıp ufak çünkü onlarda

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ysnesin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    bu 50 euro üstü kargo bedava olayı kampanya mı yoksa sürekli olacak bir durum mu? Yada bir süresi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 11 Kasım 2016; 23:57:37 >

Ana sayfadan üstte hediya kartlarına tıklayınca veriyor bu uyarıyı. Amazonda da hala acemiyim o yüzden bilemedim şimdi. Amazondan alışveriş yapan herkes hediya kartı yada sanal kart mı kullanıyor? Hiç kredi kartı kullanan yok mu?
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    87 Mesaj

0,5 numaranın görünüş olarak bir farkı diye sormuştum aslında , ama adidas terrex 44 numara denedim tam oldu, sizce 44,5 mu almalıyım ne olur ne olmaz diye?
    |
    |
    ThEnD© kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

g3 serisi daha yeni çıktı ne indirimi?

Geçenlerde G2 aldım daha kargosu gelmeden G3 çıktı

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

g3 serisi daha yeni çıktı ne indirimi?

Geçenlerde G2 aldım daha kargosu gelmeden G3 çıktı

Boşuna kendinizi huzursuz etmeyin baktım fanı yenilemişler, içinde de birkaç değişiklik vardır ama öyle çok büyük fark göremedim G2 normal kullanıcıya yeter artar ömürlüktür.
    |
    |

• Yarbay
    72318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Oxy.gen-

creative sb Z 210 tlye geliyor fiyat gerçekten çok iyi. acelem yok şu an için creative sb ZX beklemek mantıklı mı? kapasitörleri farklıydı yanılmıyosam + ses kontrolcüyle birlikte geliyor. vergi altına inmesi benim için yeterli olur :)
    quote:

Orijinalden alıntı: selim2531

creative sb Z 210 tlye geliyor fiyat gerçekten çok iyi. acelem yok şu an için creative sb ZX beklemek mantıklı mı? kapasitörleri farklıydı yanılmıyosam + ses kontrolcüyle birlikte geliyor. vergi altına inmesi benim için yeterli olur :)

Z ve ZX aynıdır ZXR farklıdır bunu fiyatından anlayabilirsiniz.

Hatta ZX'in bu kontrolcüsünde çok sıkıntı bildiriyorlar haberiniz olsun, bende istemiştim şekil şukul var falan diye ama yazılanları okuyunca mutlu oldum Z ile. (Detaylar imzamdaki Z ZX ZXR Rehberinde)

Reklamlar
SEO
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.