Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
260.319
Cevap
2.969
Favori
13.364.672
Tıklama
Giriş
    1333 Mesaj

Evet☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

quote:

Dün 66 euro ya aldığım ürün bugün 58 euro ya düşmüş bu konu hakkında yapabileceğim bir şey var mıdır ? İptal edecektim ancak ürün yollanmış.

bekliyorum arkadaşlar 30 tlye yakın kayıp var.

yardım var mı arkadaşlar

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Dün 66 euro ya aldığım ürün bugün 58 euro ya düşmüş bu konu hakkında yapabileceğim bir şey var mıdır ? İptal edecektim ancak ürün yollanmış.

bekliyorum arkadaşlar 30 tlye yakın kayıp var.

yardım var mı arkadaşlar

Müşteri hizmetlerine sorun hocam, bence gelince iade edip yeniden satın alın. Biraz zahmetli olacak ama. Bu arada sonucu da paylaşırsanız sevinirim.

• Yüzbaşı
    668 Mesaj

Türkçe müşteri hizmetleri tam bir rezalet bence. Fındık-fıstık gibiler, hiç bir sözleri geçmiyor sanırsam
    |
    |
    road35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birde kartımdan 1 Euro çektiler normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bjenige -- 11 Kasım 2016; 22:47:44 >
    |
    |

bence bir mağazaya gidip bu ayakkabiyi gormenizi tavsiye ederim.
    bazilarina gore guzel gozuken bu ayakkabi yakından bakınca kabada gozukebilir.
    görüp sonrasinda karar vermek en güzeli.
    bu urunun fiyati uzun surdir bu aralikta zaten
    |
    |
    meceng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01FDIAGRU/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Jabra Halo Smart Tr de 270-330 bandında kulakiçi bluetooth kulaklık. Amazon.com da bf için listemdeydi ve 80$ dan daha önceki indirimli fiyatı 60$ a düşmesini bekliyordum. Amazon.de den kurun yüksek haliyle 160 TL ye mal oldu...
    Bu tarz bt kulaklık bakanlar için alternatif sony sbh70 ve plantronics back beat... Bunlarda 60-80 usd bandında....

Jabra nın güzelliği boyun bandına da kulaklıkları yapıştırabilmen böylece ön tarafta kalabalık görüntü oluşturmuyor. Spor için değil günlük konuşma için ideal...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3808 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

https://www.amazon.de/Asus-E200HA-FD0004TS-Glare-Notebook-x5-Z8300/dp/B01CP8LLKW/ref=s9_cartx_gw_g147_i1_r?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=5J9ANME6Q26CRQWY6J8D&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=e23226ec-1f60-41f4-9435-2294c6d8b519&pf_rd_i=desktop

Şunun 4gb ramlisi olsa da alsak :(

Bu arada bi sorum var;
    Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor. diyor ama sepete atınca sonuna kadar gidilebiliyor?

Var mı gönderilemiyor diyip de aldığınız bi şey?
    quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

https://www.amazon.de/Asus-E200HA-FD0004TS-Glare-Notebook-x5-Z8300/dp/B01CP8LLKW/ref=s9_cartx_gw_g147_i1_r?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=5J9ANME6Q26CRQWY6J8D&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=e23226ec-1f60-41f4-9435-2294c6d8b519&pf_rd_i=desktop

Şunun 4gb ramlisi olsa da alsak :(

Bu arada bi sorum var;
    Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor. diyor ama sepete atınca sonuna kadar gidilebiliyor?

Var mı gönderilemiyor diyip de aldığınız bi şey?

Dikkat klavye Almanca

• Yüzbaşı
    374 Mesaj

Biliyorum hocam sağolun, sticker falan bir şekilde hallederim diye düşünüyorum ama 2gb ram büyük ihtimalle spotify+chrome+word açsam süründürür. .com'da 4gb versiyonu var ama türkiyeye gönderim yok ne yazık ki..
    |
    |
    eDDiè kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.amazon.de/gp/product/B018MYTH9U?th=1 monitör 23 inç kalmamış fakat 27inç fiyatı iyi değil mi ?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanemre112 -- 27 Kasım 2016; 6:15:17 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: yavuz1940

quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

GAMDIAS HERMES RGB Mechanical Gaming Keyboard with Blue Switch

LİGHTNİNG DEAL

KARGO DAHİL 74 $

BUYRUNUZ:https://www.amazon.com/GAMDIAS-Mechanical-Keyboard-Profiles-GKB1050/dp/B01C8PHZMK/ref=gbps_img_s-4_b4a2_ca5abe09?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=9c98dce2-d305-4b3b-a624-49433f61b4a2&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_watching&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=DPRN29N3132SY26ERK0V

tavsiye eder misin hocam

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: yavuz1940

quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

GAMDIAS HERMES RGB Mechanical Gaming Keyboard with Blue Switch

LİGHTNİNG DEAL

KARGO DAHİL 74 $

BUYRUNUZ:https://www.amazon.com/GAMDIAS-Mechanical-Keyboard-Profiles-GKB1050/dp/B01C8PHZMK/ref=gbps_img_s-4_b4a2_ca5abe09?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=9c98dce2-d305-4b3b-a624-49433f61b4a2&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_watching&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=DPRN29N3132SY26ERK0V

tavsiye eder misin hocam

Kullaniyorum ve tavsiye ediyorum

• Yüzbaşı
    750 Mesaj
    Pcden yazılmıyor konuya.. Asus rog gtx 1070 oc429 dolara düşmüş..

|
    |

OCZ trion 150 240gb/WD blue 1tb/Crucial Ballistix Sport LT 16GB Kit (8GBx2) DDR4 2400 mhz
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    Amazon.de de ki 50 Euro üstü bedava kargo her üründe ve durumda geçerli değil galiba, bilgisi olan varmı?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

amazon.de'deki kargo ücretinin kalkma olayı en çok kasa alacakların işine yarayacak galiba, fiyatlar güzel seviyelere inmiş gözüküyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

amazon.de'deki kargo ücretinin kalkma olayı en çok kasa alacakların işine yarayacak galiba, fiyatlar güzel seviyelere inmiş gözüküyor.

Yurt dışından kasa almak sadece hayaldi bu sayede aldık bakalım. Sağlam bir şekilde ulaşırsa elime çok güzel olacak.

• Yarbay
    2801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yated

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler amazondan arac icin ses sistemi parcalari alan var mi?

var.
    https://www.amazon.com/gp/product/B00BGRMEUK/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.com/gp/product/B01463U20E/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: yated

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Beyler amazondan arac icin ses sistemi parcalari alan var mi?

var.
    https://www.amazon.com/gp/product/B00BGRMEUK/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.com/gp/product/B01463U20E/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1

Boss audio mid takimi, amfiler ve subwoofer alacagim, ozellikleri cok ust duzey ve fiyatlari cok fazla ucuz geldi, bilgin var mi bu marka ile ilgili?

|
    |

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx

• Onbaşı
    34 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Serdar-19

Amazona kayıtlı iki tane hesabım var ikisinde de şifremi değiştiriyorum her değiştirmeme şifre yanlış hatası alıyorum iki hesabımda da nedenini bilen var mı ?

Bekle biraz yarın tekrar denersin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Serdar-19

Amazona kayıtlı iki tane hesabım var ikisinde de şifremi değiştiriyorum her değiştirmeme şifre yanlış hatası alıyorum iki hesabımda da nedenini bilen var mı ?

Bekle biraz yarın tekrar denersin.

Yok abi bayadır böyle mobilde hesapların şifrelerini değiştiriyorum mobilde onaylandı görünüyor bir sorun yok ama pc de deniyorum şifre hatalı hatasını alıyorum. Hesap askıya alınmış mailleri kontrol et diyenler oldu ama maillere de birşeyler gelmiyor hiç. Neden oluyor acaba ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    882 Mesaj

Hangi kasayı aldınız? Ben NZXT H440 almayı planlıyorum.
    |
    |
    Bjenige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9 Kasım' da Amazond.com' dan ps4 için bir headset siparişi vermiştim. Bir gün sonra I-Parcel ile gönderdiler. Bugün adresimde bir hata olduğuna Amazon ile irtibata geçmem gerektiğine dair bir uyarı aldım. Chat yolu ile iletişime geçtim. Paket kargo firmasında hasar görmüş. İlk alışverişimde sorunla karşılaştım şansa bak. Bana replacemnt önderdiler. Ben de tamam dedim. Fakat kargo firmasının hatasından dolayı gecikme yaşadığımı global priority shippig gibi hızlı kargo ile göndermelerini rica ettim. Chatteki kadın koşarak uzaklaştı. Ne yapmalı ne etmeli bilemedim şimdi...

|
    |
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.