Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71137114711571167117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barcelona

Ayna sayfada Tcibo nun kahve makinesi paylaşılmış alternatif olarak bende nespressonun kini paylaşıyorum türkiye 400-450 tl civarında satılıyor

https://www.amazon.de/gp/product/B00G98EJHM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

süt köpürtme özelliği yok. Tr'de o fiyat aralığında süt köpürtme özelliği olanlar satılmakta. Tchibo'nun makinesi daha iyi olduğunu düşünüyorum.

• dogmatik kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşlarımız anlamıyorum .

Sonuçta Amazon bir hayır kurumu değil .
    Ülkemize gelince araziye uyacaktır .

Bizim kaderimiz bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Neye gelmediki 2005 ten beri y.dışından alışveriş yaparım önce parfüm yasaklandı sonra cep telefonu, alışveriş limiti 150$ lerden 85$ lara indi önce parça başı yasak geldi sonra vaz geçildi paypal yasaklandı ,yani demem şu Türkiyeye yaklaşmaya çalışan firmaları hükümet sağamadıkça çıldırıyor buda yasakları getiriyor ,başka hükümet olsa belkide bu kadar olmazdı ama mevcut hükümet resmen scanner gibi nerden ne alırız hesabı her saniyeleri o yüzden böyle konular paylaşmak sadece o yöne nefretlerini arttırıyor.

Yasaklar listesine girmesi benide korkutuyor.. Dün teknoseyirde bu konuya değindi ve yasaklanması muhtemel..
    Tek merak ettiğim ne zaman yasaklanacagi

Blackdridayden önce yasaklanma ihtimali % kaç acaba .. Yada blackfriday günü yasaklanirsa dahada kötü olur

Şuan benim gibi 1000lerce dhli ürünleri sepete atıp blackfridaydeki indirimleri bekliyor ve bu bekleyenler blackfridayde fiyat inmeyecek olursa yine büyük bir kitle sepetindeki ürünü satin alacak
    Çünkü şuan yine bir çok ürün indirimsiz yine trden ucuza geliyor..

Tüketici her türlü haklı ama şunu unutmayin ülkemizdeki sitelerdede büyük firsatlar oluyor en son n11 olayı gibi bir çok almam gereken parçayı amazondaki dipteki fiyatan daha uyguna getirdim
    O yüzden buradaki amazon bagimlilarina sesleniyorum biraz arastirma yapin almadan once

Birçok kelimesini çok seviyorum. Kaç tane ürün? Tek tek yazsanız da birçok kelimesinin karşılığını bir görsek.
    Amazon tarafında birçok kelimesine binlerce ürün karşılık geliyor, sizin tarafta durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

yahu arkadaşlar bir ssd alayım diyorum geçen ay 120 tl aln ssd heryerde 190 tl.altı üstü 120'lik sandik falan alacagım..
    amazon'dan ssd getiren var mı.şöyle göz ucuyla baktım tr'den fazla geliyor kur yüzünden
    amazon.com dolar iken de.euro üzerinden çalışıyor.işin kötü tarafı amazon.com'da 40 dolar olan ssd. amazon.de'de 40 euro gelde kafayı yeme.

Black Friday indiriminde düşer fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 14 Kasım 2016; 22:26:29 >
  • Bu amazon okadarda abartılacak biyer olmadığını düşünmeye başladım, 600 euroya yakın alışlveriş yaptım ucakda geliyor, 2 üründe primeden yakaladık hesabı dondurup ürünleri iptal ettiler işin garip tarafı hesabı amazon.de donduruyor ürünleri amazon.com iptal ediyor gelenleride geri göndermeyi düşünüyorum şu an.
  • https://www.amazon.com/gp/product/B00FL4BZZY/ref=oh_aui_detailpage_o00_?ie=UTF8&th=1&psc=1

Fiyatı güzel. Bende Luis Garneau 1 Calory vardı. O da amazon üzerinden gelmişti. Ama fabrika hatası vardı. 3. parti satıcı olmasına rağmen iletişime geçtim ve 3-4 foto çekip gösterdim. Kabul ettiler ve geri ödeme yaptılar.

Şimdi de bunu sipariş ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @lexiS -- 12 Kasım 2016; 17:2:49 >

• Ben yaptırdım hocam 9 taksit olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 12 Kasım 2016; 16:50:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

yahu arkadaşlar bir ssd alayım diyorum geçen ay 120 tl aln ssd heryerde 190 tl.altı üstü 120'lik sandik falan alacagım..
    amazon'dan ssd getiren var mı.şöyle göz ucuyla baktım tr'den fazla geliyor kur yüzünden
    amazon.com dolar iken de.euro üzerinden çalışıyor.işin kötü tarafı amazon.com'da 40 dolar olan ssd. amazon.de'de 40 euro gelde kafayı yeme.

Temmuz'da Prime üyelik avantajıyla 100 liraya PNY CS1311 120GB almıştım Oldukça memnunum. Black Friday indiriminde yine aynı fiyatlara düşebilir.

yavaştan sistemi upgrade edelim dedik aylardır 120 tl civarında dolanıyordu kingston sandik vs.
    dedik kalsın sonraya hallederiz ekran kartı daha muhim..bu ay hepsi patladı 190 tl.ulan ne değişti bu denlide aç gözlü olunmaz.
    dolar 3.10 iken 128 tl olan ssd dolar 3.20 iken 198 tl oluyor pes doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: CuteDad

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Neye gelmediki 2005 ten beri y.dışından alışveriş yaparım önce parfüm yasaklandı sonra cep telefonu, alışveriş limiti 150$ lerden 85$ lara indi önce parça başı yasak geldi sonra vaz geçildi paypal yasaklandı ,yani demem şu Türkiyeye yaklaşmaya çalışan firmaları hükümet sağamadıkça çıldırıyor buda yasakları getiriyor ,başka hükümet olsa belkide bu kadar olmazdı ama mevcut hükümet resmen scanner gibi nerden ne alırız hesabı her saniyeleri o yüzden böyle konular paylaşmak sadece o yöne nefretlerini arttırıyor.

Yasaklar listesine girmesi benide korkutuyor.. Dün teknoseyirde bu konuya değindi ve yasaklanması muhtemel..
    Tek merak ettiğim ne zaman yasaklanacagi

Blackdridayden önce yasaklanma ihtimali % kaç acaba .. Yada blackfriday günü yasaklanirsa dahada kötü olur

Şuan benim gibi 1000lerce dhli ürünleri sepete atıp blackfridaydeki indirimleri bekliyor ve bu bekleyenler blackfridayde fiyat inmeyecek olursa yine büyük bir kitle sepetindeki ürünü satin alacak
    Çünkü şuan yine bir çok ürün indirimsiz yine trden ucuza geliyor..

Tüketici her türlü haklı ama şunu unutmayin ülkemizdeki sitelerdede büyük firsatlar oluyor en son n11 olayı gibi bir çok almam gereken parçayı amazondaki dipteki fiyatan daha uyguna getirdim
    O yüzden buradaki amazon bagimlilarina sesleniyorum biraz arastirma yapin almadan once

Birçok kelimesini çok seviyorum. Kaç tane ürün? Tek tek yazsanız da birçok kelimesinin karşılığını bir görsek.
    Amazon tarafında birçok kelimesine binlerce ürün karşılık geliyor, sizin tarafta durum nedir?

11 kasıma göre yazıyorum
    http://urun.n11.com/anakart/gigabyte-z170x-gaming-7-1151pin-ddr4-hdmi-P123566034
    Gigabyte Z170X-Gaming 7
    891,16 TL
    http://urun.n11.com/bellek-ram/corsair-2x8-16gb-3000mhz-ddr4-cmu16gx4m2c3000c15r-P138976457
    CMU16GX4M2C3000C15R
    429,85 TL

topla 1321 - 125tl çek (ücretsiz herkese verildi) -(100tl bonus hepsiburadan 6700k'yı 1030tl'ye aldığımda hediye vermişti) ne yaptı = 1096tl (+100tl bonusta limiti aştığım için verdi ama onu saymayalım)
    +100tl n11de harcabiecegim bonusta hediye verdi

amazona bak
    Gigabyte Z170X-Gaming 7 1151Pin DDR4 Hdmihttps://www.amazon.com/Gigabyte-LGA1151-Intel-Motherboards-GA-Z170X-Gaming/dp/B012IBPJ6I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1478958184&sr=8-1&keywords=Gigabyte+Z170X-Gaming+7
    $198.96 + $49.90 = 248.86x3.25=808.80TL

CMU16GX4M2C3000C15Rhttps://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-PC4-24000-Systems-CMU16GX4M2C3000C15R/dp/B01HKF3T8C/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1478958320&sr=8-1&keywords=CMU16GX4M2C3000C15R
    $99.99 + $25.34 = 125.33x3.25=407.32TL

topla 1216.12TL aradaki fark 120tl + 100tl n11 bonusu +100 limiti aştığım için bonus (3yıl TR garantisi saymıyorum bile) + n11'de kazandığım (çek satışta 50tl'ye satılabilen) kuponları saymıyorum

tüm almış olduğum ürünleri buraya ekleyip egomu tatmin etmekten başka bir fayda sağlamayacağından yazmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 12 Kasım 2016; 16:55:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

Bu amazon okadarda abartılacak biyer olmadığını düşünmeye başladım, 600 euroya yakın alışlveriş yaptım ucakda geliyor, 2 üründe primeden yakaladık hesabı dondurup ürünleri iptal ettiler işin garip tarafı hesabı amazon.de donduruyor ürünleri amazon.com iptal ediyor gelenleride geri göndermeyi düşünüyorum şu an.

İptal edilenler neydi hocam, primedan yakaldık hesabı nasıl oluyor?
  • Arkadaşlar amazon.de nin Türkçe bölümden kitap bakıyorum ama Euro olduğu için bütün fiyatlar Tr deki mağazalardan bile daha yüksek. Amazon'dan kitap almanın bir mantığı yok mu o zaman? Kaçırdığım bir yer mi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

Arkadaşlar amazon.de nin Türkçe bölümden kitap bakıyorum ama Euro olduğu için bütün fiyatlar Tr deki mağazalardan bile daha yüksek. Amazon'dan kitap almanın bir mantığı yok mu o zaman? Kaçırdığım bir yer mi var?

bazı kitaplar türkiye bulunmadığı için almak daha mantıklı onun dışında bir çok kitap aynı fiyata gelir dediğiniz gibi
  • Amazon.de'de 100 euro gift card alımına 5 euro gift card hediyesine nerden ulaşacağım ? Hediye kartlarına giriyorum bari insan orayı Türkçeleştirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

quote:

Orijinalden alıntı: the_raculaa

Bu amazon okadarda abartılacak biyer olmadığını düşünmeye başladım, 600 euroya yakın alışlveriş yaptım ucakda geliyor, 2 üründe primeden yakaladık hesabı dondurup ürünleri iptal ettiler işin garip tarafı hesabı amazon.de donduruyor ürünleri amazon.com iptal ediyor gelenleride geri göndermeyi düşünüyorum şu an.

İptal edilenler neydi hocam, primedan yakaldık hesabı nasıl oluyor?

iptal edilenler, bir adet günün fırsatı yerinden saat aldım bit adetde 79dolar olan razer chroma black ops bunuda 30 dolara aldım hesabı dondurdu amazon.de 2 gün sonra açıldı amazon.com girip baktım 2 üründe iptal edilmişti

• dip beyler
    https://www.amazon.com/Logitech-Gaming-Wireless-Mouse-Battery/dp/B00E4MQODC - 146 TL

kablosuz oyun faresi logitech g602

http://www.hepsiburada.com/logitech-g602-kablosuz-oyuncu-mouse-910-003823-pm-bd801100 - 309 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedGhost -- 12 Kasım 2016; 17:12:24 >

• Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himan -- 13 Kasım 2016; 18:3:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Amazon.de'de 100 euro gift card alımına 5 euro gift card hediyesine nerden ulaşacağım ? Hediye kartlarına giriyorum bari insan orayı Türkçeleştirir.

öyle birşey mi var ? ben de bakayım bi
  • the_raculaa kullanıcısına yanıt
    Hesap ödemeden dolayı dondururuldu ise amazon.com daki siparişler önlem amaçlı iptal edilmiş olabilir. Müşteri hiz. hesabınız açıldıktan sonra aynı fiyattan yardımcı olur diye tahmin ediyorum. Yoksa satmaz istemediği ürünün fiyatını niye indirsin ki..
  • 
Sayfa: önceki 71137114711571167117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.