Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71107111711271137114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yated

quote:

Orijinalden alıntı: ASiL35

Radyo dinlerken teyp kanal atlaması yapıyormu?

hayır. ama amerikan frekans sistemine göre çalışıyor. sadece tek saylı istasyonlara ulaşabilyorsunuz.

Bende onu sormuştum teşekkürler
  • cateyes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. 2 yıl önce baya bi araştırmıştım alacaktım pahalı diye vazgeçmiştim ozamanlarda amazon olduğunu bilmiyordum. Sonunda aldım zaten overclock yapmayacağım i5 6500 işlemciye yeterli olduğunu düşünüyorum.
  • şimdi bu amazon prime tr içinde geçerli oldumu ki?
  • yahu arkadaşlar bir ssd alayım diyorum geçen ay 120 tl aln ssd heryerde 190 tl.altı üstü 120'lik sandik falan alacagım..
    amazon'dan ssd getiren var mı.şöyle göz ucuyla baktım tr'den fazla geliyor kur yüzünden
    amazon.com dolar iken de.euro üzerinden çalışıyor.işin kötü tarafı amazon.com'da 40 dolar olan ssd. amazon.de'de 40 euro gelde kafayı yeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 12 Kasım 2016; 14:7:24 >
  • bu arada konuya gecen seneden hakim arkadaslar icin sadece 1 yildaki farkliliklari ozetleyip 1. sayfada zaman kaybetmelerini engellesek?

asagida yazdiklarima - eklenecek- duzeltilecek nereleri var?

fark su mudur:
    --- amazon.de ye de bakiyoruz artik , zira 499euro ustune ucretsiz kargo var, ama bildigim kadariyla biraz daha yuksek fiyatli olabilir amazon.de?
    --- black firday ufaktan ufaktan bu hafta basliyor. - amazon.de icin de ayni?
    --- kargo ucretsiz yaptirma, amazon chati zorlama , bazi arkadaslarin buna kizmasi vb.. :D bu konular klasik aynen gecen seneki gibi olacak bu sene de galiba?
    --- amazon.com un gecen seneki TRye gonderim goruntu bu sene de aynen devam ediyor, zaten kanunlarda da degisiklik yok.
    --- kur da gecen seneki gibi 75euro , 81 dolara denk geliyor. vergisiz limit.

• Skechers'ın memory foam gel infused + tamamen bez olan modellerinin daha hassas olduğu ve hızlı dağıldığı doğrudur, bu tarz ayakkabıları çok sık giymeyeceksiniz özel günlerde vs.

Daha uzun süre dayanmasını ve sağlam olmasını isteyenler alttaki ayakkabı tarzında bakabilir, yeri hiç hissetmiyorsunuz tabanı yüzünden sağlam bir his veriyor ve diğeri gibi dağılmıyor çok sık giyiyorum bir şey olmadı hala.

Gogamat iç yüzey + kalın dış taban

Skechers Performance Men's Go Run Vortex Running Shoehttps://www.amazon.com/Skechers-Performance-Vortex-Running-Charcoal/dp/B00RK04H8O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Kasım 2016; 14:9:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

yahu arkadaşlar bir ssd alayım diyorum geçen ay 120 tl aln ssd heryerde 190 tl.altı üstü 120'lik sandik falan alacagım..
    amazon'dan ssd getiren var mı.şöyle göz ucuyla baktım tr'den fazla geliyor kur yüzünden

BF tam gelmeden Amazondan 120gb almak mantıklı değil 240, 250, 275 ler daha mantıklı + ücretsiz kargo oluyor.
  • karemisola K kullanıcısına yanıt
    Bende o dürbünü takip ediyorum. Daha önce teleskop alan vardı sanırım sorun çıkmaz muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Amazon'dan evga psu alan oldumu? Özellikle 750 GQ ?

evga 650 g2 aldım..

• Amazon.de'de gumruk vergisi tutari gayet makul bir seviyede. Amazon.com'dan almayi istedigim kulakliga (fiyati su an 140 dolar fakat BF'de 90'a veya 100'e kesin dusecek) tam 70 dolar gumruk vergisi ekliyorlar. Neredeyse %50 tutarinda. Keske 20 dolar 30 dolar ekleseler. 70 dolar gercekten cok fazla. Neredeyse urun tutari kadar gumruk vergisi de odenmez ki.
  • Arkadaşlar sormak istedğim bir soru var, Amazon.com üzerinden 1000 dolarlık bir laptop alacağım. Bilgisayar programcısıyım yurtdışı işleri alıyorum ödemeleri amazon gift card olarak alıyorum şuan hesabımda 500$ gift card var. Aceba bu kartların bir süresi var mı? Yoksa 1000 dolar olunca direk laptopu sipariş edebilecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

Orijinalden alıntı: ckn.

Ben aldım hocam. Şuan onu kullanıyorum. 55$ indiriminde satın almıştım. Ürün baya hızlı gelmişti fakat şansıma bozuk çıkmıştı. Chatte durumu bildirmiştim ve iade etmiştim. Ben iade için kargoya verene kadar en hızlı kargo seçeneğiyle bana yenisini gönderdiler ve üstüne bir de indirim yaptılar.

Psu'yu MSI 980ti ekran kartı, 6700K işlemci ile kullanıyorum. Gayet memnunum özellikle yarı-modüler olması güzel. Kabloları biraz sert ama en azından değiştirebilme imkanınız var ileride.

Gelen PSU'yu hangi güç kablosuyla kullanıyorsunuz hocam?

amazon.com dana farklı bir fiş yapısı ile geliyor. bu nedenle eski psunuz varsa onun kablosunu kullanın yadahttp://www.hepsiburada.com/green-life-universal-donusturucu-priz-kje-04-pm-evgreenkje04
    şöyle bir şey satın alıp kullanabilirsiniz..

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam rahatlık açısından goga mat mi gel infused mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taraklı ayaklar için öneri var mı?
  • https://www.amazon.de/Dell-1900x1600-Bluetooth-Zertifiziert-General%C3%BCberholt/dp/B01M0648NK/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1478949129&sr=8-8&keywords=dell+i5+laptop

bu laptopu almak istiyorum trye gönderen satıcı yok diyor, bunu almanın bir formülü varmı? chat e bağlansam açarlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Hocam rahatlık açısından goga mat mi gel infused mu?

Gel tabiki bildiğin yastığın üzerine basıyormuşsun gibi. Her iyiliğin bir dezavantajı da oluyor işte üstte yazdık.
  • G35 amazon.com'da BF zamanı 35-40 doları bulur fakat .de için fiyatı yaklaşık 70 euro olacak ki şuan 115 euro olarak gçiyor? Neye göre.de hocam ya sanırım bilmediğim bir durum var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    ben jel giyiyorum da bazıları goga mat daha rahat diyor o yüzden go walk veya on the go almayı dusunuyodum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bir sorunum için yardımınız gerekli, amazon.de üzerinden 9 Kasım 2016 günü order oluşturmuştum;
    -1 Adet Xbox Wireless Controller 41.18 euro
    -2 Adet KARRIMOR Bodmin Mavi (Lacivert)9 UK yaklasık 14 euro
    -1 Adet KARRIMOR Bodmin kahverengi 10 UK 10.65 euro

Aldığım gün kartımdan toplam bütün siparişlerle 66 euro çekildi. Fakat yanlış fiyat girildiği için 2 adet olan ayakkabı siparişim iptal oldu sipariş özetinde refund gibi geri yatacağı gözükmüyor, birde bugün 1 adet olan karrimor ayakkabı için kartımdan tekrar 10.65 euroyu çekmeye çalışmış fakat bakiye olmadığı için çekememiş. Telefonla amazon.de müşteri hizmetleriyle görüştüm biz sadece 41.18 euroyu çekmiş olarak görüyoruz diyor, banka müşteri hizmetleriyse bütün siparişlerin ücretini topluca 66 euro çekildiğini söylüyor. Ben şimdi kartıma bakiye yükleyip ( 10.65 euro ) sonrasında ödemeyi güncelleyerek ayakkabının parasını tekrardan çektirmelimiyim ? Fazla yatırdığım ücretler için iade 7 gün içerisinde gelmezse çoklu harcama için ödeme itirazı yaparım diyorum ? Şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 71107111711271137114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.