Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71077108710971107111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkiye yollamiyor yaziyor fakat son asamaya kadar ilerleyibce sıkınti yok aldim bende 460tl enparadan cekti .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendere93 S kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir sorun olmaz. Siz her para eklediğinizde kredi kartının limitini de otomatik olarak artırmış oluyorsunuz. 1000 TL olan limiti 1600 TL yapmışsınız gelecek hesap kesim tarihine kadar. O yüzden 1600 TL'ye kadar olan harcamalarınız herhangi bir problem olmadan Amazon tarafından çekilir. Ama dikkat edin bankanız kuru 3.51 değil de daha fazla miktardan baz alırsa o halde evdeki hesap çarşıya uymayabilir ve limitiniz yeterli gelmeyebilir. O yüzden ucu ucuna para eklemek yerine 100 TL kadar fazladan yatırın ki daha sonra paranın çekilememesi gibi bir sorunla karşılaşmayın. Zaten para çekilmeyince sipariş direkt olarak düşmüyor siz o sırada da kredi kartına para yatırabilirsiniz ama sonuçta kargoya verilme süresi gecikir ve ürüne biraz daha geç kavuşursunuz. O yüzden önceden tedbirli davranmak daha yararlı olur sizin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

Amazon.de fazla ücret kesmiş benden. Türkçe yardım alabileceğim bir sistem var mı? Mail yada arayarak? Türkçe destek veriyorlar biliyorum ama nasıl iletişime geçeceğim onu bilmiyorum şuan.

https://www.amazon.de/gp/help/customer/contact-us
  • ckn. kullanıcısına yanıt
    eyw hocam sağol :) zaten ordaki tr ücrete göre yatırıyorum ondan fazlada çekmezler heralde :)
  • Hayirli olsun hocam kaçlık psu var acaba sende bende 500'luk kaldırırmı acaba ?

• archeuscaine kullanıcısına yanıt
    Skechers memory tabanlilara bak. Adi gibi ayakkabinin ic tabani ayaginizin seklini aliyor. Yuksek tabanlilara bak mumkunse. Cok rahattir. Tek kotu yani (kullanima bagli olarak) ic tabani kolay deforme oluyor. -zaten kullan at gibi yapmislar kolay cikiyor- Belli surede bir ic tabani degistirerek senelerce kullanilir.

• sendere93 S kullanıcısına yanıt
    Genelde amazon'un belirlemiş olduğu kur, bizim bankaların vermiş olduğu kurdan çok daha fazla oluyor. Bu yüzden herhangi bir problem yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Hatta bu yüksek kur oranı amazon.de nin Türkiye'ye gelmesiyle birlikte yerli basın organlarınca "amazon fahiş kuru" başlıklarıyla yazılmaya başlandı. Amacı hepimiz biliyoruz tabi...

Söz konusu haber:

http://www.haberler.com/amazon-dan-turkiye-ye-cep-yakan-tarife-8949372-haberi/

Bu haberi yapan kişi gazeteciliğin en önemli unsuru olan "araştırma" işini yapmak yerine direkt yapıştırmış "Cep Yakan Tarife" başlığını. Halbuki zaten kimse oradaki kur üzerinden alışveriş yapmıyor. Yerli bankarın "Daha Az Cep Yakan Tarifesine" sığınıyoruz.

• Amazondan ilk defa alışveriş yapacağım ve anlamadığım bir durum var. Kredi kartında geçen ismi olduğu gibi yazmamı istiyor ve ismimde İ harfi var. Türkçe karakter olması sorun çıkartır mı ? Ayrıca amazon.com ve amazon.de farkı nedir ? Türkçe dil desteği için amazon.de ' de hesap açtım ama aradığım ürün amazon.com ' da bulunuyor.
  • Dün dubaideydi bugün teslim edildi.
  • Emphire kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • https://www.amazon.com/Acer-Cloudbook-11-Inch-AO1-131-C9PM-Personal/dp/B0149QDD1S

Bu bilgisayarı alacak olsam gümrüğe takılır mı veya vergi çıkar mı ?
  • fatality_ kullanıcısına yanıt
    Konuda böyle yazan birçok ürün var. Arkadaşlar gönderildiğini yazmışlar. Ben de onları dinleyerek siparişi verdim. Sipariş henüz kargolanmadı. Bu gece verdim zaten siparişi. Kartımdan ödemesi çekilmiş ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

10 dolar çok az değil mi hocam yüzde 2.5 indirim sadece. Ben mi çok ley bekliyorum Black fridayden ana yüzde 20 indirimler bekliyorum ben

Hocam buna o kadar büyük bir indirim gelmez bence o yüzden o kadar dedim. Yüzde 20 indirim olursa stok biter zaten
  • Benim almak istediğim ürünler 100 150 dolar civarında tanesi onlarda yüzde 30 indirim gelse baya sevinirim de ümitsizliğe doğru gidiyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler amazon.de den aldigim 49 euroluk alisveris icin finansbank kartimim provizyonunda 77 dolar gozukuyor.amazona mesaj attim da buradan da sorayim baska boyle yuksek mebla cekilenler oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Crossroads

Büyük hizmet yapıyorsun, bravo gerçekten. Konuya eklediğin anlık indirimleri takip ederek aldım. Marka Tr'de bulunmuyor, muadillerinin ise fiyatından neredeyse yarı yarıya uyguna geldi. Teşekkürler.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayırlı olsun, işinize yaradıkça bende amacıma ulaşmış oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik canavar

Murat hocam dün verdiğim sipariş encardda para olmadığı icin cekilemedi ve su an ürün bir kaç Euro ucuzlamış. Tekrar sipariş verdim. Digerini de iptal edicem. Bu ürünleri alıp iptal etmeyi sık gerçekleştirsek bir yaptırım uygulanır mi?

Evet, dikkatli olun spam olduğunuzu düşünmeye başlarlar otomatik olarak hesabınız geçici devre dışı kalabilir.
  • papummmm P kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Ama ben yine yazayım kargo ve vergisini

AmazonGlobal Shipping $13.05
    Estimated Import Fees Deposit $29.53

Toplam her şey dahil ödeyeceğiniz miktar $193.57
  • 
Sayfa: önceki 71077108710971107111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.