Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
260.308
Cevap
2.976
Favori
13.361.102
Tıklama
Giriş
    231 Mesaj

İnci'den falan mı geldin sen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Diaturk48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

MSi RX 480 8GB banka iade vs ile 900 liraya geliyor. Black Friday beklemeden almak mantıklı mıdır? Ona göre 1 saat içerisinde sipariş veriyorum, yorumlar önemli :)

Edit: Siparişi Türkiye'den veriyorum, Amazon'dan değil.

link verin de biz de göz önünde bulunduralım

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

MSi RX 480 8GB banka iade vs ile 900 liraya geliyor. Black Friday beklemeden almak mantıklı mıdır? Ona göre 1 saat içerisinde sipariş veriyorum, yorumlar önemli :)

Edit: Siparişi Türkiye'den veriyorum, Amazon'dan değil.

link verin de biz de göz önünde bulunduralım

N11'den hocam, 1000 TL üzerine 111 TL kuponum vardı. Yeni Denizbank Bonus aldım 11 Kasım için, 100 TL iade gelecek ilk alışverişe de 40 TL bonus yüklenecek. Kartımdan 1004 TL çekildi şu anda, 100TL iade gelince 904 TL'ye gelmiş olur. 40 TL yüklenecek bonusu hesap etmiyorum.
    http://urun.n11.com/ekran-karti/msi-radeon-rx-480-gaming-x-8g-P130409056

Edit: Eklemeyi unuttum "1000 TL – 1999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 20 TL, 40 TL, 70 TL ve 100 TL değerinde 4 kupon" veriyorlar. Aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanmanız gerekiyor. 70TL kuponun alt limiti 600TL anakart almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCooL_ -- 11 Kasım 2016; 13:44:2 >
    |
    |

• Binbaşı
    1141 Mesaj

Nasıl yani Aras kargo geldiğinde bir de adamlara bir daha kargo parası mı vereceğim öyle saçmalık mı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eferik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Guten Tag,

um Ihre Bestellung weiter bearbeiten zu können, benötigen wir Ihre Unterstützung beim Abgleich Ihrer Zahlungsdaten. Der Zugang zu Ihrem Kundenkonto ist während dieser Prüfung vorübergehend nicht möglich. Bitte eröffnen Sie bis zum Abschluss der Überprüfung kein neues Kundenkonto.

Ihre Bestellung wird 3 Tage für den Datenabgleich aufrechterhalten. Nach Ablauf dieser Frist wird Ihre aktuelle Bestellung automatisch storniert.

Bitte lassen Sie uns eine aktuelle Kreditkartenabrechnung zukommen, aus der Folgendes hervorgeht:

- der Karteninhaber
    - die Kreditkartennummer
    - die gespeicherte Rechnungsadresse

Geben Sie bitte Ihre Bestellnummer und Ihre E-Mail-Adresse an, um die Bearbeitung innerhalb von 24 Stunden zu gewährleisten.

Unsere Faxnummer finden Sie auf der Hilfeseite von Amazon.de:

www.amazon.de/fax

Sollten Sie keinen Zugang zu einem Faxgerät haben, so können Sie uns die Kreditkartenabrechnung per Post an folgende Adresse senden:

Amazon.de GmbH
    Abteilung: Adressen-Bestätigung
    Gewerbepark D55
    D-93059 Regensburg

Nach erfolgter Überprüfung benachrichtigen wir Sie per E-Mail.

Wir hoffen auf Ihr Verständnis für diese Sicherheitsmaßnahme, die zum Schutz unserer Kunden durchgeführt wird.

Freundliche Grüße

Amazon.de
    http://www.amazon.de
    ====================

• Yüzbaşı
    323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vincente

arkadaşlar amazon.de sipariş verirken try seçtiğimizde kendi kuru olan 3.75 den veriyor eğer euro seçersek yine bu kurumu seçecek yoksa enpara da ki enparanın kurundan(euro ) mu çekiyor?
    quote:

Orijinalden alıntı: vincente

arkadaşlar amazon.de sipariş verirken try seçtiğimizde kendi kuru olan 3.75 den veriyor eğer euro seçersek yine bu kurumu seçecek yoksa enpara da ki enparanın kurundan(euro ) mu çekiyor?

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Nasıl yani Aras kargo geldiğinde bir de adamlara bir daha kargo parası mı vereceğim öyle saçmalık mı olur
    quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Aras kargo sizden para talep edemez. Sıkıntı yapmayın.

Enparanın kurundan çeker 3.54 yani. Tabi parayı kargolandığı zaman çeker yani şuanki değil kargolandığı zamanki enpara kuru önemli

|
    |
    Koreli01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

euro seçersen alışveriş yaptığın kartın kurundan çeker.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Zangetsu

Razer DeathAdder Chroma Call of Duty: Black Ops III Edition 30$ ilgilen varsa

https://www.amazon.com/dp/B017LWQQWK?psc=1
    quote:

Orijinalden alıntı: Zangetsu

Razer DeathAdder Chroma Call of Duty: Black Ops III Edition 30$ ilgilen varsa

https://www.amazon.com/dp/B017LWQQWK?psc=1

Çok iyi ya bildiğin 50$'lık mouse 30$ Call of'ın son zamanlardaki düşüşünden sponsor firmaları nasibini alıyor herhalde adamlar pişman olmuşlardır.

• Yarbay
    72308 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozanımozanım

emeğinize sağlık çok makbule geçti
    quote:

Orijinalden alıntı: ozanımozanım

emeğinize sağlık çok makbule geçti

Hayırlı olsun takip ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin.
    |
    |

Tl seçtiğimde orda yazan tl den çekecek yani. Kendi kuru

|
    |
    smhyldz41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: beyto1600

Arkadaşlar ben de ininal kart alacağım yalnız aklımda bir kaç soru var.Yardımcı olursanız sevinirim :)

1-Amacım amazondan birkaç ürün almak.3d secure sistemi var mı?Amazondan bu kartla alışveriş yaparken kullanıyor musunuz?
    2-Bu %7 komisyon olayı varmış arkadaşlar.Yani misal ben ödeme ekranına geldiğimde dolar kısmını işaretleyeceğim ve o anki dolar kuruyla çarpıp karta o kadar para mı yükleyeyim yoksa totalde karşıma gelen dolar miktarının %7 sini de hesaplayıp öyle mi karta yatırayım?
    3-Eğer böyle bir durum olacaksa TL olarak seçip direkt olarak amazonun dolar kuruyla hesaplayıp mı karta para yatırayım?Birde amazonda ödeme kısmında Tl seçersem komisyon kesme vs vs gibi ücretler karşıma çıkacak mı ? Hangisi avantajlıdır?İninal kart ile amazondan alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Ürünün linkini aşşağıya bırakıyorum.İninal kart ile alışveriş yapsam ne kadar yatırmam gerek ortalama şimdiden teşekkürler..(Her şey dahil 93.54 dolar)

https://www.amazon.com/gp/product/B0163H5F30/ref=s9_psimh_gw_g147_i1_r?ie=UTF8&fpl=fresh&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=&pf_rd_r=4V4HZ2MP3PT4N82K11RS&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=6aad23bd-3035-4a40-b691-0eefb1a18396&pf_rd_i=desktop
    quote:

Orijinalden alıntı: beyto1600

Arkadaşlar ben de ininal kart alacağım yalnız aklımda bir kaç soru var.Yardımcı olursanız sevinirim :)

1-Amacım amazondan birkaç ürün almak.3d secure sistemi var mı?Amazondan bu kartla alışveriş yaparken kullanıyor musunuz?
    2-Bu %7 komisyon olayı varmış arkadaşlar.Yani misal ben ödeme ekranına geldiğimde dolar kısmını işaretleyeceğim ve o anki dolar kuruyla çarpıp karta o kadar para mı yükleyeyim yoksa totalde karşıma gelen dolar miktarının %7 sini de hesaplayıp öyle mi karta yatırayım?
    3-Eğer böyle bir durum olacaksa TL olarak seçip direkt olarak amazonun dolar kuruyla hesaplayıp mı karta para yatırayım?Birde amazonda ödeme kısmında Tl seçersem komisyon kesme vs vs gibi ücretler karşıma çıkacak mı ? Hangisi avantajlıdır?İninal kart ile amazondan alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Ürünün linkini aşşağıya bırakıyorum.İninal kart ile alışveriş yapsam ne kadar yatırmam gerek ortalama şimdiden teşekkürler..(Her şey dahil 93.54 dolar)

https://www.amazon.com/gp/product/B0163H5F30/ref=s9_psimh_gw_g147_i1_r?ie=UTF8&fpl=fresh&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=&pf_rd_r=4V4HZ2MP3PT4N82K11RS&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=6aad23bd-3035-4a40-b691-0eefb1a18396&pf_rd_i=desktop

1- 3d secure yok bankan 3d securesiz işlem yaptırmıyorsa o kartla yapamazsın. Dolayısıyla birçok kart olmuyor. Enpara en iyisi.

Amazon kuru çok kötü, her zaman dolar çektir bankan çevirsin daha iyi.
    |
    |

• Çavuş
    94 Mesaj
    5dolarlık kod yollarmısınız
    |
    |

Eyvallah

|
    |

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: tommyz

acaba hesap makinelerinde de indirim oluyor mu?

Olur, geçen sene hatırlıyorum bir iki model.

Bu arada alttaki mouse sabah 11 civarı 56$'a düşüp dip yapmış ihtiyaç sahipleri takibe alsın belki tekrar düşer, daha yeni model güzel bir şeye benziyor.

SteelSeries Rival 500 MMO / MOBA Gaming Mouse
    https://www.amazon.com/dp/B01K3DM0WY
    |
    |

• Teğmen
    231 Mesaj

Hocam ürünü sepete atamadım hata veriyor sepete eklenemiyor diye neden acaba?

|
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bazı eşyalara ilave gümrük vergisi getirildi

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1943971-bazi-esyalara-ilave-gumruk-vergisi-getirildi

amazon.de den almıştım

|
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeIetedIUser

quote:

Orijinalden alıntı: Commiss4r

Stok bitiyor ve sonra tekrar güncelleniyor, sen stok bittiği an eklemeye çalışmışsındır muhtemelen o yüzden hata vermiştir.

Ethernet Cable Cat6 Flat 75 ft with Cable Clips, jadaol Network Patch Cable with Rj45 Connectors - 75 Feet Black (22 Meters)
    13.42$https://www.amazon.com/Ethernet-Cable-jadaol-Network-Connectors/dp/B01F4YSZBW

Çok iyi kablo, normal kablolar gibi kırılma, yer kaplama, zor bükülme derdi yok daha geçenlerde aldım halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2016; 14:2:46 >
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.