Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (8 Mobil) - 6 Masaüstü8 Mobil
260.311
Cevap
2.973
Favori
13.363.026
Tıklama
Giriş
    307 Mesaj

Evet bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum. Cevaplayacak babayiğit var mı?
    |
    |
    Emilia_Clarke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Diaturk48

Arkadaşlar Amazon de den dx racer koltuk alanların kargo durumu nedir? Benim ki 5 gündür Grimbergen d şehrinde gözüküyor bi güncelleme yok. Bi sorun mu var acaba sizde de durum aynı mı ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Diaturk48

Arkadaşlar Amazon de den dx racer koltuk alanların kargo durumu nedir? Benim ki 5 gündür Grimbergen d şehrinde gözüküyor bi güncelleme yok. Bi sorun mu var acaba sizde de durum aynı mı ?

merhaba ustad. acaba hangi koltugu aldınız. link atarmısınız. çoğunu amazon satmıyor sorun olurmu.
    |
    |
    kaçırdım diye üzülmüştüm tekrar indirime girdi

https://www.amazon.com/Razer-DeathAdder-Chroma-Call-Duty/dp/B017LWQQWK/ref=sr_1_8?s=pc&ie=UTF8&qid=1478855350&sr=1-8&keywords=razer+deathadder+chroma
    |
    |

beyler kargo dahil 107 lira gibi ortalama bir fiyatı olan ath kulaklık gördüm. 100 tl bütçeye göre en iyi fp kulaküstü mikrrofonlu ürünlerden olabilir. bir kenara ekledim güzel bir indirimli kulaküstü bulamassam 25 e kalmadan bile alabilirim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terius -- 11 Kasım 2016; 12:11:26 >

• Yüzbaşı
    361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Terius

https://www.amazon.com/gp/product/B00JTBH7A2/ref=pd_sbs_23_2?ie=UTF8&pd_rd_i=B00JTBH7A2&pd_rd_r=B7GK4BXTZHA5QTH1KD7K&pd_rd_w=9cbAa&pd_rd_wg=677YV&psc=1&refRID=B7GK4BXTZHA5QTH1KD7K

beyler kargo dahil 107 lira gibi ortalama bir fiyatı olan ath kulaklık gördüm. 100 tl bütçeye göre en iyi fp kulaküstü mikrrofonlu ürünlerden olabilir. bir kenara ekledim güzel bir indirimli kulaküstü bulamassam 25 e kalmadan bile alabilirim sanırım.
    quote:

Orijinalden alıntı: Ryuko Matoi

https://www.amazon.com/gp/product/B00JTBH7A2/ref=pd_sbs_23_2?ie=UTF8&pd_rd_i=B00JTBH7A2&pd_rd_r=B7GK4BXTZHA5QTH1KD7K&pd_rd_w=9cbAa&pd_rd_wg=677YV&psc=1&refRID=B7GK4BXTZHA5QTH1KD7K

bu üründe takip edilebilir kargo hariç 125 lira civarında 7.1 yorumları olumlu yanına bi üründe alıp kargoyu bedava yapabiliriz
    https://www.amazon.de/dp/B01G53FAFK/ref=gbph_tit_s-3_d741_1d0b6eb4?pf_rd_p=eb92624e-d6b7-482c-ae7d-533febe7d741&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=SM26ZXDCGSDE2GF67V0A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_raculaa -- 11 Kasım 2016; 12:25:46 >

• Yarbay
    3995 Mesaj
    Amazon.de den iki adet asus oyuncu ekipmanı alanlar bf1 hediye alabilir.
    Linki bırakıyorum bakmak isteyen olur diye site almanca.
    https://www.asus-insider.de/aktionen/bf1/

Edit: Siparişi Türkiye'den veriyorum, Amazon'dan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCooL_ -- 11 Kasım 2016; 12:39:52 >

Orijinalden alıntı: MrCooL_

MSi RX 480 8GB banka iade vs ile 900 liraya geliyor. Black Friday beklemeden almak mantıklı mıdır? Ona göre 1 saat içerisinde sipariş veriyorum, yorumlar önemli :)

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

MSi RX 480 8GB banka iade vs ile 900 liraya geliyor. Black Friday beklemeden almak mantıklı mıdır? Ona göre 1 saat içerisinde sipariş veriyorum, yorumlar önemli :)

link verin de biz de göz önünde bulunduralım

Geldikleri gibi giderler!
  • Teğmen
    183 Mesaj
    Adres girerken Türkçe karakter kullanmadım ama soyadımda Türkçe karakter var ve olduğu gibi girdim şimdi yurtiçi kargo pts ye yine geri yollar mı? Yani soyadım Taşcı bunu Tasci diye mi girmeliydim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goenitz117 -- 11 Kasım 2016; 12:50:53 >

Güzel espri, sen espriden anlamayanları boş ver.
    |
    |
    ahmetddr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3605 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hal-9000

quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: babike

Askeri bot var tabiki Amazon.com'dan ingilizce olarak "Military Boots" diye aratırsan sonuçlar çıkacaktır. Şu linktende askeri botlara ulaşabilirsin :https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_c_1_11?url=search-alias%3Daps&field-keywords=military+boots&sprefix=military+bo%2Caps%2C271&crid=2RQUAFA43ET4A

Eyvallah hocam

Askeri bot istiyosan Salomon Quest Forces modeline bi bak

en sonunda doğru düzgün bir cevap gelmiş. bot arayan adama salomon un çakması üçüncü sınıf adidas yürüyüş ayakkabısı öneren bile var. para varsa dünyadaki en iyi özel kuvvetlerin özel operasyon yapan timlerin özel olarak tercih ettikleri botlardir salomon quest forces. istiyorsan sivil modeli quest 4d var. forces çıkmadan amerikan özel kuvvetlerı onları giyoyormus

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: hal-9000

quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Orijinalden alıntı: babike

Askeri bot var tabiki Amazon.com'dan ingilizce olarak "Military Boots" diye aratırsan sonuçlar çıkacaktır. Şu linktende askeri botlara ulaşabilirsin :https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_c_1_11?url=search-alias%3Daps&field-keywords=military+boots&sprefix=military+bo%2Caps%2C271&crid=2RQUAFA43ET4A

Eyvallah hocam

Askeri bot istiyosan Salomon Quest Forces modeline bi bak

en sonunda doğru düzgün bir cevap gelmiş. bot arayan adama salomon un çakması üçüncü sınıf adidas yürüyüş ayakkabısı öneren bile var. para varsa dünyadaki en iyi özel kuvvetlerin özel operasyon yapan timlerin özel olarak tercih ettikleri botlardir salomon quest forces. istiyorsan sivil modeli quest 4d var. forces çıkmadan amerikan özel kuvvetlerı onları giyoyormus

Bende quest 4d 2 var. Efsane harbiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: goenitz117

Adres girerken Türkçe karakter kullanmadım ama soyadımda Türkçe karakter var ve olduğu gibi girdim şimdi yurtiçi kargo pts ye yine geri yollar mı? Yani soyadım Taşcı bunu Tasci diye mi girmeliydim?
    quote:

Orijinalden alıntı: goenitz117

ilk sayfada yazıyor
    |
    |
    şöyle 8-18 derece civarı havalarda giyilebilecek, ince kaz tüyü bir mont tavsiyesi olan var mı? jack wolfskin bir tane beğendim ama 76 euro oldu indirimli haliyle. vergiye takıldım :(
    https://www.amazon.de/gp/product/B01FRR4ELG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 11 Kasım 2016; 13:5:45 >

amazondan aldığım ürünün kargo takibini yapıyorum

Thu. 10 Nov
    11:27 AM
    Processed through transit hub
    YURTICI KARGO TAKIP NO REF 2 YE, TR
    Thu. 10 Nov
    11:24 AM
    Out for delivery
    KOCAELI, TR

dün dağıtıma çıkmış görünüyor yurt içi kargoyla, bugün ofise yurt içi kargo aracı geldi, benim paket ortalarda yok.
    yurt içi kargo takip no da girilmemiş.
    yorum yapabilecek olan var mı?

Kabul etme falan yok hocam yanlış anlamışlar sizin isteginizi. Tekrar cevap yazın acık bir şekilde kargo iadesi istediğinizi. Hatta buyrun.

I'm afraid you understood me wrong. I'm not asking for a refund. And thanks a lot. I really appreciate your efforts.

Yazdim hocam sizin icin.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    mediatic_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1141 Mesaj
    Bu aramex den hiç memnun değilim.3 ünde siparişimi verdim 5 inde kargolandı 9 unda dubai ye inmiş ama o günden beri en ufak hareket yok.pts olsa şimdiye kadar gelmişti.

Birde anlamadığım neden Dubai ye gidiyor bu kargo direk abd dan gelemiyor mu bir de öyle vakit kaybı yaşıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

"Amazon.de sitesindeki Kindle Store yalnızca Almanya, Avusturya ve İsveç'te ikamet eden müşteriler içindir.
    DE konumunda değil misiniz? Ülkenizde mevcut olan dijital içerik arasından alışveriş yapmak için lütfen Amazon.com Kindle Store adresini ziyaret edin."

"Yakın zamanda taşındınız mı? İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin sayfasından ülkenizi değiştirebilirsiniz.
    Varsayılan Kindle Store'unuz şu anda Amazon.com olarak ayarlanmış. Amazon.com adresindeki "İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin" sayfasına gidin."
    |
    |

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Bu aramex den hiç memnun değilim.3 ünde siparişimi verdim 5 inde kargolandı 9 unda dubai ye inmiş ama o günden beri en ufak hareket yok.pts olsa şimdiye kadar gelmişti.

Birde anlamadığım neden Dubai ye gidiyor bu kargo direk abd dan gelemiyor mu bir de öyle vakit kaybı yaşıyoruz
    quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Aramex servis yapmadığı yerde aras kargoya devreder. Kargo elemanı da para talep eder. Gerçekten rezillik aramex.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3968 Mesaj
    Arkadaşlar 11.11 indirimi var Gaming Mouse arayanlar değerlendirebilir

Logitech G502 Spectrum RGB Gaming Mouse

|
    |

Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
3,007
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.