Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir (15 Mobil) - 8 Masaüstü15 Mobil
260.310
Cevap
2.975
Favori
13.362.170
Tıklama
Giriş
    637 Mesaj
    Bot arayan arkadaşlara şu botu öneririm on numara 5 yıldız kendisi. Markayı bilmeyenler önce araştırsın sonra yorum yapsın

https://www.amazon.de/dp/B0083UK7RK/ref=twister_dp_update?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

yapıkredi ile aldım aynı şekilde 74.96 euroyu 84 dolar olarak çevirip 278 lira çekildi. kart faizi de içinde bu fiyatın.
    |
    |
    bilgehankalkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı ürün hocam, profil kaydetme Logitech'in ücretsiz yazılımıyla yapılabilen bir şey zaten. Hediye çeki kullanılamıyor N11'de ama gene de ucuz; taksit ve varsa Bonus puan kullanma imkanı da var.

Az önce aşağıdaki koltuğu sipariş ettim, geldiğinde yorumlarımı paylaşırım. Ücretsiz kargo olması çok iyi ama iade durumu sıkıntılı, umarım üründe sorun çıkmaz yoksa geri göndermesi zaten ürünün fiyatını bulur gibi.https://www.amazon.de/gp/product/B00XCEDGHA/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 11 Kasım 2016; 1:16:46 >
    |
    |
    GençAtsız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu saçma haberi okuyan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Necip Fazıl Kısakürek
  • Yarbay
    3223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

http://m.sondakika.com/haber/haber-amazon-dan-turkiye-ye-cep-yakan-tarife-8949372/

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

http://m.sondakika.com/haber/haber-amazon-dan-turkiye-ye-cep-yakan-tarife-8949372/

Okuyan var, inanan yok.
    |
    |

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...

• Yarbay
    4572 Mesaj
    gözünüzü seveyim kur muhabbeti yapmayın ya. konu yine başka yerlere kayacak. gidin amazon kur ile ilgili bir konu açıp orada tartışın. linki alan buraya koşuyor arkadaş. düne kadar bir şey alınmıyordu amazondan bugün kur kur diye naralar atılıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: GökŞah

özelikle bu modeli seçmenizin bi sebebi var mı
    quote:

Orijinalden alıntı: GökŞah

özelikle bu modeli seçmenizin bi sebebi var mı

Tanita spor salonlarında vücut analizi için tercih edilen bir markadır,indirim olarak en avantajlısı buydu.Geçen sene Türkiyeden en ucuz model olan bc-730'u 200 küsüre almıştım.bu modeller türkiyede 500'ün üzerinde satılıyor.elimdekini de ikinci el olarak satacağım
    |
    |

Orijinalden alıntı: doctormtr

Bot arayan arkadaşlara şu botu öneririm on numara 5 yıldız kendisi. Markayı bilmeyenler önce araştırsın sonra yorum yapsın

quote:

Orijinalden alıntı: doctormtr

Askeri botlar varmı bildiğiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6973 Mesaj
    Drevo X1 SSD lerin TR ye gönderilmemesi çok yazık bf de kapayım bitane 480 GB lık diyordum

Hemen hemen bugün 21.40 civarlarında büyük indirime girecek diye bildirim geldi takipçileri takibe alsın.

62 veya 66$ olabilir o fiyata RGB, Blue switch şamda kayısı gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Kasım 2016; 1:48:17 >

Şuan zaten 129 dan 77 ye düşmüş, dahada düşer mi yani?
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

edit: fermuarlı polar tarzı şeyler de olabilir 2 ürün 50 euro civarı
    |
    |
    Pc:Intel i7 2700k/Asus P8P67 Pro/Sapphire Rx 580 8gb/PNY Anarchy 2x8gb 1.6ghz/Seagate barracuda 1tb-7200rpm/Corsair Force 3 120gb ssd/CM Haf 912 Plus/AOC G2460V 75Hz/2x2 Tb Seagate usb 3.0 harici HDD
    Laptop:Lenovo z510
    Ekipman:Razer Blackwidow Ultimate/Evga Torq X5 Max/Razer Goliathus Control Large/Logitech F710
    Dap: iBasso Dx80//Sony F-886
    Dac Amp: Audinst Hud-mx2/Oyaide d+ usb kablo
    Kulaklık: Tansio Mirai Tsmr-3//Psb M4u 4
    Ses Sistemi:M-Audio BX5 D2

''in spaghetti we trust''
  • Yarbay
    2727 Mesaj

Bot iyide donanımhabere gitmez uçuk dip lazım:))
    |
    |
    doctormtr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dip altı (LD) $63.99

• High speed, new generation 3D NAND technology
  • Bigger capacity, better performance, improved reliability
  • High performance, up to 560MB/s read and 520MB/s write
  • Intelligent and dynamic SLC Cache prevents speed drops in big file transfers.
    https://www.amazon.com/ADATA-SU800-256GB-3D-NAND-ASU800SS-256GT-C/dp/B01K8A2A0E/

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 11 Kasım 2016; 1:56:55 >

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Bu konu yuzunden dolar artiyor. Sonra dolar neden yuksek
    quote:

Orijinalden alıntı: poturm

Bu konu yuzunden dolar artiyor. Sonra dolar neden yuksek

Ne alaka ya nasıl bağlantı o

(ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Yüzbaşı
    860 Mesaj
    Arkadaşlar ilk defa amazon.de den alışveriş yapacağım daha önce hep amazon.com dan yaptım sipariş.
    Enpara encard kullanıyorum, sormak istediğim encardın kurunu EURO mu yapmam gerekiyor yoksa önceki gibi dolar olarak mı kalsın.

Sebep

|
    |
    HAAltuntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kucukti

Arkadaşlar ilk defa amazon.de den alışveriş yapacağım daha önce hep amazon.com dan yaptım sipariş.
    Enpara encard kullanıyorum, sormak istediğim encardın kurunu EURO mu yapmam gerekiyor yoksa önceki gibi dolar olarak mı kalsın.
    quote:

Orijinalden alıntı: kucukti

Alışveriş yaptığınız Amazon ülkesinin para birimi neyse onunla ödeyeceksiniz.
    |
    |
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.