Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70067007700870097010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zulkarneyn___

iki ayakkabı attyım sepete 29.77 euro fakat ödeme sayfasında posta paketleme 19 euro çıkıyor toplam fiyat 49.66 euro oluyor
    biyerde yanlış mı yaptım :)

50.-euro üstüne kargo ücretsiz,

Herşeyi anladım da leyla mecnun'un neyi oluyordu demiş,öğrenci hocasına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 9 Kasım 2016; 15:56:51 >
  • .com tr ye urun gondermeyi mi kapatacak

Nereden cikti mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    29 euro üzeri bedava kargo diyor ama

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Acayip Adamm -- 10 Kasım 2016; 20:12:39 >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Bu ürünü aldım.Geldiğinde kutunun ve ürünün resmini çekip ekleyeceğim.
  • Zero0ptioN kullanıcısına yanıt
    doğrudur o an bir kontrol edersiniz işte hangisi ucuz ise oradan alırsınız
  • zulkarneyn___ kullanıcısına yanıt
    Ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor,bize 49 euro.
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Eski mesajlarda içerde bir tanıdığı olan bir arkadaş yazdı büyük ihtimalde gerçek çünkü .de için yazdıklarıda doğru çıkmıştı. Adamlar Türkiyeye mal satmak için .de'ye o kadar yatırım yaptı, niye .com'u açık tutarak .de'nin satışlarını baltalasın kendi içlerinde mantıklı. Millet ücretsiz kargo oldu hala seviniyor asıl gidecek olanın daha farkına varamadı. Sanki her ay kasa alıyorlar.
  • Karrimor'dan 3 cift ayakkabı siparisi verdim siparisimin toplamı 29 euro gectiği halde ve ürünler 29 euro üzeri ücretsiz kargo yazdıgı halde kargo ücreti alındı, benzer durum yasayan fikri olan var mıdır?
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    benzer bir olay başıma gelmişti,

hesabın mail adresini sil, yada mail ile hesap ilişkisini kaldır gibi bir seçenek olacaktı.

mail adresini silerek tekrar abonelik açmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turindebrouche

Karrimor'dan 3 cift ayakkabı siparisi verdim siparisimin toplamı 29 euro gectiği halde ve ürünler 29 euro üzeri ücretsiz kargo yazdıgı halde kargo ücreti alındı, benzer durum yasayan fikri olan var mıdır?

az üstte aynı durumda olduğumu belirttim :)
  • Murat hocam GTX 970 ler ile ilgili para iadesi durumu vardı? Sonuçlandı mı?
  • turindebrouche kullanıcısına yanıt
    29 euro almanya'ya bedava, TR'YE 49 Euro ve üzeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: turindebrouche

Karrimor'dan 3 cift ayakkabı siparisi verdim siparisimin toplamı 29 euro gectiği halde ve ürünler 29 euro üzeri ücretsiz kargo yazdıgı halde kargo ücreti alındı, benzer durum yasayan fikri olan var mıdır?

Bildiğim kadarıyla 50 euro bedava kargo , 29 euro almanya için geçerli olabilir.
  • 3 Ayakkabı aldım farklı farklı sorun olur mu ki kargosunu ödedikten sonra ?
    47 Numara Asics 9,09 Euro ilgilenenehttps://www.amazon.de/gp/product/B01FZUOOKQ/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbrs -- 9 Kasım 2016; 16:6:56 >
  • Amazon.de'den alınan karrimor ayakkabıları dolar olarak mı ödemek daha karlı Euro olarak mı. para birimim dolar olarak seçili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auygurbalik

Nerden bunu çıkardın hiç anlamadım. Amazon.com ve de nin politikaları aynı. Amazon.de'den alınca garanti geçeceğini söyleyen sensin. Kafan karıştı sanırım. İstediğin kartı istediğin sebeple al ama uydurduğun şeyleri gelip buraya gerçekmiş gibi söyleme.

Bence sen bir sakinleş ve ne demek istediğimi anla. Amazon.com garanti vermiyor amazon.de garanti verir derken, amazon sitesinin 1 aylık garantisinden bahsetmedim. her üreticinin bölgesel garantileri vardır. Bu kadar bilgisiz olduğunu bilseydim ayrıntılı söylerdim. Biz avrupa bölgesindeyiz non eu gözüksekte örnek olarak logitech, amerikadan alınan cihazlarınıza bakmaz ama avrupadan alınan cihazlara bakar örnek bu. . Anladın mı ? su muhalefet olacam sevdanız beni çileden çıkartıyor. Ben kesin bir şey söylemedim . Yüksek ihtimal olasılıktan bahsettim. Amerikadaki amazondan alınan her ürünün garantisi sen türkiyeden aldın git avrupadaki amazonlardan alsaydın diye burun çeviriyor. Bunu bir tek evga yapmıyor ve diyorum ki evga yapmıyor diye gidip evga sorunlu modellerini almayın önce bir amazon.de ile irtibata geçin avrupa amazon olmasından dolayı üretici firmaların garantileri geçecektir düşüncesindeyim sorun diyorum. gidin sorun msi , zotac , xtx artik hangisinin garantisi geçiyorsa gidin ordan bu markaları alın. Avurpa bölgesindeyiz garantisine bakmak zorundalar. ha bakmayada bilirler. Ben sana amazonun 1 aylık garantisinden bahsetmiyorum. Sağlayıcının müşteri memnuniyeti garantisidir bu. Bilale anlatır gibi anlattırma bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: zulkarneyn___

29 euro üzeri bedava kargo diyor ama

Almanya'ya bedava..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Murat hocam GTX 970 ler ile ilgili para iadesi durumu vardı? Sonuçlandı mı?

Sonuçlandı bitti gitti. Son claim tarihi dündü...Ki bunların hepsi önemsiz zira sadece Amerika için geçerli.

https://www.gtx970settlement.com/Home.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auygurbalik -- 9 Kasım 2016; 16:22:47 >
  • 
Sayfa: önceki 70067007700870097010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.