Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6989. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69876988698969906991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günün indirimi MONT VE KABAN Dolar senin Allah belanı versin. +olarak kargo aşırı yüksek ya 50 dolar monta 53 dolar kargo çıktı saçmalık gönderme daha iyi.
    https://www.amazon.com/b/ref=lp_15569896011_gbps_img_s-3_0082_5e67d4db?rh=i%3Afashion%2Cn%3A15569896011%2Cn%3A15569896011&ie=UTF8&emi=ATVPDKIKX0DER&smid=ATVPDKIKX0DER&node=15569896011

Amazon sanki bizi amazon de ye yönlendirmek istercesine kargo fiyatlarında uçuşa geçmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 8 Kasım 2016; 23:24:54 >

• Valla en fazla 99 dolara düşmüş yine o değere kadar düşeceğini sanmıyorum 149 dolar şu an ve en fazla 100-120 dolar arası düşeceğini düşünüyorum tabi düşerse o da.Ben de dediğim gibi bekliyorum Black Friday'de hd598 m40x ve m50x'i.Bu arada bahsettiğiniz kullanım tarzı için HD598 daha makul bence soundstage konusunda m serisinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim araştırmalarım sonucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Bende 3.0 versiyonu var, bunu arkadaşım için alıyorum. Laptopum zaten 3.0 desteklemiyor, fazladan 10$ da vermek istemiyorum dedi.

Usb 3 desteklemwse bile

Bu usb 2 disk

5-10 mb hizda calisacakken

Usb3

20-25 oluyor

Kesinlikle usb 2 almayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendere93

sa amazon.de den aşağıdaki monitörü aldım fakat sonradan farkettim prime yazıyormuş ama şiparişi verdim bi sıkıntı çıkarmı acaba ?

Hocam zaten Prime yazması lazım yine de siz sipariş kısmından satıcısına bakın amazon ise iptal etmeyin.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Ben evimde kullanıyorum bunu X-540 ile beraber ve muhteşem detay veriyor fiyatına göre.Yanılmıyorsam 1-2 sene evvel Vatandan 146 TL'ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suddenly30

Konuyla pek alakası olmasa da amazon.de bedava kargo vesilesiyle kendime monitör bakmaya başladım. Bütçem yeterli olsa 144hz olsun isterdim 60hz yerine almışken de 75hz falan bakayım dedim 80khz falan yazanlar gördüm pek de anlamadım. Önerdiğin bir monitör var mıdır aslında aocun 75hz bir monitörünü incelediğin, anlattığın bir konun vardı o monitörü önerir misin? Yoksa şu an daha uygun gördüğün monitörler var mıdır ? Malum cs go falan da oynuyoruz aynı zamanda monitörün özellikleri falan da önemli ama çok ayrıntılı bir bilgim yok bu konuda, hem monitörümü de görmüştün artık onu 2. monitör olarak falan kullanma adına bir şeyler yapmayı düşünüyorum :D

İlk önce amacına karar ver prof gaming mi ? günlük kullanım web, film-dizi, normal oyun mu ? ona göre paylaştığım monitörlerden IPS olanlarına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Ne zaman amazondan bişey almaya kalksam kredi kartımı reddetti. Bir ben mi alışveriş yapamıyorum anlamadım

Kartınız yurtdışı işlemlerine açık olmayabilir, bankanızla iletişim kurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SoS.

Galiba bir tanede ben alacağım. Göz sağlığı önemli

bende alayım dicemde zaten gözlük takıyorum olmuş gözler 4,0 allah sonumuzu hayır ede :)
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok beğendim bunu alicam ben. Biraz baktim daha iyisini göremedim bu fiyata.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyde

quote:

Orijinalden alıntı: sendere93

sa amazon.de den aşağıdaki monitörü aldım fakat sonradan farkettim prime yazıyormuş ama şiparişi verdim bi sıkıntı çıkarmı acaba ?

Hocam zaten Prime yazması lazım yine de siz sipariş kısmından satıcısına bakın amazon ise iptal etmeyin.

prime yazanları sadece prime üyelikler alıyo diye biliyordum ama siparişte sıkıntı olmadı bende bi tereddütte kaldım bide teslim tarihi falan yazmayınca :S

• amazon arkadasin hesabinda 98$ gift card var bunu kendi hesabima gonderebilirmiyiz arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Murat hoşgeldin. Tekrarı olmaması dileğiyle.
  • sendere93 S kullanıcısına yanıt
    Problem yok hocam siz aldıktan sonra prime üyelerine özel olmuş.
  • murat abi banın kalkmış geçmiş olsun sonunda senin konudaki monitörden alıyorum inş sipariş onaylanırda sağ sağlim gelir :)
  • Hocam merhaba sizi görünce o güzel saçlarınız gözümün önüne geldi. Aklımdan çıkmadınız vallahi. Konuşmuştuk ama obur hesaptı beni hatirlayamazsiniz. Her neyse eğer bas ağırlıklı müzik dinlemiyorsaniz (ki zannetmiyorum) m50x yerine m40x tercih edin. Daha doğal bir sese sahip. Ayrıca daha ucuz. Ben kullaniyorum cok memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hemen geliyorm
  • :S kullanıcısına yanıt
    inşallah öyledir daha önceden prime olsa gelmeme ihtimali varmıdır :( :( çok heves etmiştim 870-880 tl ye geliyor tr de en ucuz 1450 ye gördüm :)
  • Hocam bunların numaralilarida var diye biliyorum bir bakın isterseniz. En azından ilerlemesini yavaslatabilir her türlü ilerliyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBatuhan

@Mühendismurat Hocam şuanda bw2016da 80$ ye düşen razer green switchli olan modeli
    bir de cherry mx blue switchli olanı var şu 99$ görünüyor ama dip fiyat olarak 75$ ye düşmüş.
    Bazıları razerin switchleri pek iyi değil cherry mx daha iyi cherry mx al diyor ama razer da bizim switchlerimiz daha dayanıklı daha hızlı diye reklam yapıyor hangisi bilemedim
    Zaten bir yanım da tek yeşil renk razer alacağına thermalake poseidon z rgb al hem daha ucuz hem rgb diyor ... ikilemde kaldım

Arkadaşlar bu konuda çok soru alıyorum bunu bir kere yazayım çok tekrar olmasın.

Cherry MX yazmayan klavyenin tuşları gerçek mekanik değildir, genellikle Kailh adı verilen çakma switchler kullanılır, Logitech bazı modellerinde Omron kullanıyor çok uzatmadan bunlar MX Switch performansı vermez(günlük hayatta farkı pek hissedeceğinizi sanmıyorum) ama Razer'in klikleri ünlüdür o konuda sıkıntınız olmaz.

En iyisi olsun daha uzun ömürlü olsun diyenler MX'ten şaşmasın bana pek farketmez görünüm, stil, klik sesi iyi olsun diyorsanız Razer'i gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 69876988698969906991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.