Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69096910691169126913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yuh encard ne kadar cekiyor hocam bendede enpara card var onunla alayım bari
  • blackfridayde saatler indirime girer mi , swatch filan
  • destroy287 kullanıcısına yanıt
    quote:

evet farketmiyor. şuan us layout klavye ile yazıyorum türkce karakterlerin hepsi var gördüğün üzre

Hani hocam ç yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim adresime kargo olmuyor nedense bütün ürünlerde son 2-3 seferdir deniyorum daha once aynı adersten alısverıs bıle yapmıstım
  • Almak istediğim ürünün sıfırını yollamiyor Amazon, fakat ikinci elini yolluyor. Daha önce "like new" yani yeni gibi yazan ürün alan oldu mu bu şekilde ?

• @Erdo4 haftasonu aldıysanız o yüzden kur öyledir. Malum cuma günü baya bi değişim oldu hafta sonu bankalar alışı yüksek tutuyor. Şuan enparadan da alış 3.197 ha ama haftasonu almadıysanız bilemeyeceğim. Tabi her türlü enparanın kuru daha düşük oluyor diğer bankalara göre. Pazartesi kesin belli olur kur. Şuan alış 3.197 iken satış 3.125

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

yuh encard ne kadar cekiyor hocam bendede enpara card var onunla alayım bari

MB kur değerini alıyor encard. Daha avantajlısı yok.
  • Enpara hakikaten insaflı.Ama nakit çalışıyor olması dezavantajları.Kredi kartı gibi çalışsa daha güzel olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

@Erdo4 haftasonu aldıysanız o yüzden kur öyledir. Malum cuma günü baya bi değişim oldu hafta sonu bankalar alışı yüksek tutuyor. Şuan enparadan da alış 3.197 ha ama haftasonu almadıysanız bilemeyeceğim. Tabi her türlü enparanın kuru daha düşük oluyor diğer bankalara göre. Pazartesi kesin belli olur kur. Şuan alış 3.197 iken satış 3.125

H.içi aldım. O yüzden şaşırdım zaten. Önceden kur 2.9 ise iş bnk 2.93 falan çekerdi.
  • https://www.amazon.com/gp/product/B00V3MLI0U/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

Bu ayakkabılar neden gönderilmiyor Tr'ye gönderime açılırmı? Geçen $39 dı alamadım.Şöyle bi olay var(http://www.amerikadanalisveris.com/nasil-calisir) $23 a gönderiyolar yarım kilo ve altı ürünleri. Ne dersiniz?
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    North face için outdoor marka deyip jack wolfskin için outdoor markası değil demek biraz absürd olmuş.Jack wolfskin 1-2 gömlek üstündür north faceten.Columbia için belki bu iki markadan farklı şeyler söylenebilir.Biraz daha alt düzeyde yer alıyor çünkü.Ayakkabı alacaksanız bu tür markalarda goretex olmayan ayakkabıyı tercih etmeyin mecbur kalmadıkça.Zaten columbia dışında bahsi geçen birçok ayakkabı markası kışlık ürünler için goretex astar kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 6 Kasım 2016; 17:23:56 >
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Alalım da şu numaralar naıl . nike US 12 EU 47 giyen kaç almalı?
  • Geçmiş zaman, termos bardakların konusu olmuştu. Bulamadım var mıydı alan bir tavsiye etseniz.

• Amazon almanyadan Dxracer harici hesaplı oyuncu koltuğu bakan var mı? Sırf marka diye Dxracer'a 700 lira bayılmak mantıklı gelmiyor bana.

• Yaklaşık 1040 TL ye bu laptopu aldım bu fiyatlarda daha iyi bir model bulabilir miyim ?

https://www.amazon.de/gp/product/B01M0KZ6N4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Swatch bilmiyorum ama saat indirimleri oluyor hatta bu konudan başka bir konu daha var amazon saat indirimleri adı altında.

https://forum.donanimhaber.com/m_112027767//tm.htm#112027767
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    In stock.

This item does not ship to Turkey. Learn more

Gönderilmiyor diyor

Ve kahve makinesi alan varsa neyi aldığını atabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 6 Kasım 2016; 17:38:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

Yaklaşık 1040 TL ye bu laptopu aldım bu fiyatlarda daha iyi bir model bulabilir miyim ?

https://www.amazon.de/gp/product/B01M0KZ6N4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

yazık günah Intel Celeron 3160 işemcili, hele grafik ile angry birds bile zor.. 1000 liraya daha iyi bişi kesinlikle alınabilir.
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Ödeme sayfasına ilerlerseniz gönderildiğini görürsünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SofiaAuditore

Amazon almanyadan Dxracer harici hesaplı oyuncu koltuğu bakan var mı? Sırf marka diye Dxracer'a 700 lira bayılmak mantıklı gelmiyor bana.

Benimde ihtiyacım var ama kararsızım.
  • 
Sayfa: önceki 69096910691169126913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.