Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
46 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 38 Mobil Kullanıcı ( 38 Mobil Cihaz )
260.175
Cevap
2.982
Favori
13.345.996
Tıklama
Giriş
    195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Haberi verdiğin için teşekkürler. Kaptım bi tane.

Bi bu eksikti odamda Gaming olmayan, bununla tamamladım

Niyeyse hep gözümde böyle canlanıyorsun

• Yüzbaşı
    533 Mesaj

Siparis verdikten 2dk sonra para cekilip kargoya hazirlanmaya basladi benimki hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AlfredBorden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i5 6600k 4.2Ghz // Asus z170-A // Evga Gtx 1070 FTW ACX 3.0 // Evga 650W GQ 80 // Crucial BX100 250GB SSD // Corsair h100i v2 // NZXT S340 (White) // Ballistix Sport LT 8x2 DDR4 2400mhz (White) // Steelseries Rival 600 // Logitech G710 // Hyperx Cloud 2 // Logitech z533
    Asus PG278Q G-sync
    It
  • Yarbay
    3158 Mesaj
    Bu ürünü alacağım ama MühendisMurat ayakkabıların gönderilmediğini belirtmiş daha önce Timberland Bot almıştım bir problem yoktu ??
    https://www.amazon.com/adidas-Originals-Adicolor-Fashion-Sneaker/dp/B01CQ8TVJY/ref=lp_15530067011_1_4?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1478357529&sr=1-4&nodeID=15530067011&th=1&psc=1
    Üç beş fazla verin Turkiyedeki alışveriş sitelerinden alın kart bilgileriniz kopyalanip içi bosaltilmasin benim başıma geldiği gibi benden demesi hadi eyvallah

Elin yabancısına güven olurmu tabikide olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.amazon.de/Lexar-256GB-JumpDrive-Memory-Speicherstick/dp/B00S5V5PTC/

Crystaldiskmark: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51ANjQkvihL._SL256_.jpg

74.39 euro Crucial MX300 275GB M.2 SATA SSD (2280) Internal Solid State Drive
    https://www.amazon.de/Crucial-MX300-275GB-M-2-Interne-Festplatte-CT275MX300SSD4/dp/B01IAGSDJ0

Kaynak: https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html/ref=hp_int_free?nodeId=201910160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 5 Kasım 2016; 18:41:4 >

• Bölüm Yetkilisi
    7190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Üç beş fazla verin Turkiyedeki alışveriş sitelerinden alın kart bilgileriniz kopyalanip içi bosaltilmasin benim başıma geldiği gibi benden demesi hadi eyvallah

Emin olun Türkiye'deki tüm sitelerden daha güvenilir amazon. Sanal kart kullanırsanız hiç bir şey olmaz, her yerden alışveriş yapabilirsiniz
    |
    |
    https://www.amazon.de/Acer-Predator-XB271HUbmiprz-Reaktionszeit-H%C3%B6henverstellbar/dp/B017DG09WM/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1478360047&sr=1-1&keywords=xb271hu bunun fiyatıda iyi geldi bana satıcı amazon değil amazon'nun sattığıda fiyat olarak fena değil sanki. BF'de bu monitörden almak istiyorum da bakalım artık neresi uygun olursa :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: thehawk

Siparis verdikten 2dk sonra para cekilip kargoya hazirlanmaya basladi benimki hocam

ürünün fiyatı ne kadardı
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj

66euro

|
    |
    AlfredBorden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i5 6600k 4.2Ghz // Asus z170-A // Evga Gtx 1070 FTW ACX 3.0 // Evga 650W GQ 80 // Crucial BX100 250GB SSD // Corsair h100i v2 // NZXT S340 (White) // Ballistix Sport LT 8x2 DDR4 2400mhz (White) // Steelseries Rival 600 // Logitech G710 // Hyperx Cloud 2 // Logitech z533
    Asus PG278Q G-sync
    It
  • Binbaşı
    1055 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

arkadaşlar merhabalar. benim minik bir sorunum var defalarca amazondan alış veriş yaptım yeni musallat olan duruma göre tarayıcılarımdan (mozilla-chrome) giriş yapıyorum ürünü seçiyorum/sepete atıyorum. KARGO VE VERGİLERİ HESAPLA dediğim vakit tr ye gönderilemez gibi bir durum ile karşılaşıyorum. TEK TIK İLE AL modunda alırsam sıkıntı yok ürün alınıyor ve teslim ediliyor.
    tr girişli ürünlerin hangisini seçersem seçeyim "kargo ve vergileri" hesaplayamıyor tr girişine kapalı diyor.
    BU DURUM BAŞINA GELEN VE ÇÖZÜM BULAN VAR MI ?

a. TARAYICILARIN ikiside hem tr hemde ing dillerinde denenmiştir.
    b. tarayıcılar güncellenmiştir
    c. nette ciddi cevaplar bulunamamıştır
    d. ilgi soruna ilişkin burada ciddi bir bilgiye rastalamadı (çok fazla sayfa var)

Ayni sorun yaklasik 1 haftadir ben de de var kac kere yazdim buraya anakart kulaklik ve ekran karti disinda baska konu konusulmuyor burda cozumunude bulamadim.

• Yüzbaşı
    761 Mesaj
    Noctua NF-A14-PWM amazon.de den 4 adet alırsanız vergi dilimine girmeden kargosuz olarak geliyor.

Order Summary

Items: EUR 73,60
    Postage & Packing: EUR 0,00
    Order Total: EUR 73,60
    Mr.Walter White

quote:

Orijinalden alıntı: CukAdam

Oyuncu koltuğu arayanlar için https://www.amazon.de/gp/product/B0056YNWVO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF ücretsiz kargo, ödeme sayfasına gelince 167 euro'ya düşüyor fiyatı. 560 TL çok uygun bence TR fiyatları 1000 TL civarında.

ayakları sabit kalıyormu bide çok büyük heybetlimi koltuk ?
    quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Evet evet öyle. Örnek olarak Boyner! 2 kere alışveriş yaptım bu gruptan ikisindede kredi kartımdan işlem yapıldı. Boynergruptan uzak durun.

|
    |
    Çook önemli bir sorunum var. Amazon.co.uk den bir ürün alacaktım indirim kodu kullandım işlem tamamladım. Enpara ekstrelerine bir baktım indirimsiz hali çekilmiş kodu daha sonra uygulamıştım galiba siparişi verir vermez bankaya yansımış. Amazon.co.uk bağlandım dedim böyle böyle dedilerki sizden para çekilmemiş kanıt atmıştım e mailden yok yine kabul etmediler. Chate bağlandım dediö böyle böyle kanıt atabilirim dedim chati sonlandırdıktan sonra size e mail atacağız ona cvap olarak gönderin dediler, aynen dedikleri gibi yaptım fakat 4 saattir ses seda yok normalde direk cevaplaması lazım. Dedim para yandı heralde gözükmüyor korktum gittim enparayı aradım harcama itirazı yaptım. Arkadaşlar 290 TL yanacak galiba harcama itirazı doğru bir hareketmi ürün daha kargolanmadı amazon kabul edermi ne olacak yardımcı olursanız sevinirim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/windscribe-free-vpn-and-a/hnmpcagpplmpfojmgmnngilcnanddlhb

ücretsiz üyelik oluşturup bunu kullanın hocam zenmate den daha hızlı
    |
    |
    KURSAD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bendede aynı sorun var 2. Defa chatede bağlandım çözümü yok mecbur proceed to checkout diyene kadar göremeyeceğiz ne kadar tuttuğunu hesabın

|
    |
    doruktr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.amazon.com/EVGA-Multi-Color-Customized-Overclocking-06G-P4-5998-KR/dp/B016703RXS/ref=gbps_tit_s-3_0082_3207e089?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=2644760082&pf_rd_s=slot-3&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=KW1FNM0CJ4Y43WRCJW3Z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 5 Kasım 2016; 18:54:22 >
    |
    |

• Yarbay
    4007 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Echo Sabre

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Haberi verdiğin için teşekkürler. Kaptım bi tane.

Bi bu eksikti odamda Gaming olmayan, bununla tamamladım

Niyeyse hep gözümde böyle canlanıyorsun

Aman aman.

1.84cm ~ 85 kiloyum çok şükür. Hedef 80kg.
    ASUS Maximus VIII RANGER ║ i7 6700K @ 4.7 Ghz ║ Corsair H100i V2 ║ Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHz ║ EVGA RTX 2080 Super XC Ultra ║ Crucial MX500 1TB SSD ║ EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ║ Creative Sound BlasterX G5 7.1 Sound Card ║ Sennheiser HD 598 SR Headset ║ Corsair K70 LUX RGB ║ Logitech G900LG 27GL850 1440p 144hz Nano-IPS G-SYNCCorsair 760T Arctic White Full-Tower

• Bölüm Yetkilisi
    7190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ahmeto4129

Çook önemli bir sorunum var. Amazon.co.uk den bir ürün alacaktım indirim kodu kullandım işlem tamamladım. Enpara ekstrelerine bir baktım indirimsiz hali çekilmiş kodu daha sonra uygulamıştım galiba siparişi verir vermez bankaya yansımış. Amazon.co.uk bağlandım dedim böyle böyle dedilerki sizden para çekilmemiş kanıt atmıştım e mailden yok yine kabul etmediler. Chate bağlandım dediö böyle böyle kanıt atabilirim dedim chati sonlandırdıktan sonra size e mail atacağız ona cvap olarak gönderin dediler, aynen dedikleri gibi yaptım fakat 4 saattir ses seda yok normalde direk cevaplaması lazım. Dedim para yandı heralde gözükmüyor korktum gittim enparayı aradım harcama itirazı yaptım. Arkadaşlar 290 TL yanacak galiba harcama itirazı doğru bir hareketmi ürün daha kargolanmadı amazon kabul edermi ne olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam çözümü bu resimde: http://www.kisa.link/xGp

Şaka bir yana amazona güvenin, paranız hak ettiğiniz sürece er geç size iade edilir
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.