Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
260.140
Cevap
2.989
Favori
13.339.736
Tıklama
Giriş
    3230 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Jankat

Amazon.de gönderim yok yazan şeylerde bazen sipariş oluşturulabiliyor. Sipariş iptal olur mu bilmiyorum. Denemek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jay jay justified kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SteamSatış

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: SteamSatış

quote:

Orijinalden alıntı: laylaylom07

Evet bu sebeple ya 1440p 144hz monitor alıcaksın yada sadece 144hz alıcaksın.4k kullanmak istersen tv ye bağlarsın bi uzaktan mouse ve klavye ile keyfine bakarsın.Sadece online oyunlarda 144hz monitoru kullanırsın.

yani hocam şimdi gtx 1080 alırsam 2k oynamanın ne mantığı kalır ki o var birde.

tecrubesiz oldugun cok belli.keşke bu yorumu yazmasaydın.kendini güldürürsün.

:) Gülmek iyidir bol bol gül maalesef pc işlerinden pek anlamıyorum doğrudur seninde saygı çerçevesinin dışında yorum yaptığın ortada bir laf derdim ama ağır gelir.

merak etme hazır cevabım.tokmak gibi diğer cevabım gelir.
    |
    |

• Yarbay
    3599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cratos4203

quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Peki şuan bazı ürünler gelmiyor,tüm ürünler tr ye satışı olacak mı,yoksa ürün kısıtlaması devam mı?

Bu tamamen amazon un merchandise politikasi ile alakali bir durum ve bu sekilde devam edecegi soylendi. Bazi urunlerde ilerleyen gunlerde guncelleme olabilirmis. Su haliyle bircok ihtiyac karsilanabilir. Ozellikle voltaj uyumu avantajiyla elektronik mutfak gerecleri tercih edilebilir.
    Ya da tr de cok pahali olan silit marka mutfak urunleri uygun fiyatlara alinabilir. Hazir kargo bedava iken silit duduklu tencere aldim az once :)

Bedava kargo için ne yapmamız gerekiyor???
    |
    |

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01ABSXQJ2/ref=ya_st_dp_summary

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HFQU3X6/ref=ya_st_dp_summary

Çanta marka olarak iyi olduğu için aldım. Normalde omuz alacaktım ama düzgün birşey bulamadım.

2. İşe aksesuar olarak dükkana koyacağım. 24 liralık bir defter zaten bunun aynısı Dr da olsa 50 liraya kitlerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    601 Mesaj
    ben Murat'ın yerinde olsam bu foruma bir mesaj dahi atmam
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: StormLight

Bf öncesi ilk siparişimi verdim.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01ABSXQJ2/ref=ya_st_dp_summary

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00HFQU3X6/ref=ya_st_dp_summary

Çanta marka olarak iyi olduğu için aldım. Normalde omuz alacaktım ama düzgün birşey bulamadım.

2. İşe aksesuar olarak dükkana koyacağım. 24 liralık bir defter zaten bunun aynısı Dr da olsa 50 liraya kitlerler

Hayırlı olsun.
    |
    |
    Macbook Pro 15" Touchbar 2017 3.1Ghz & Radeon Pro 560 | Imac Pro *yakında" | Iphone X 256 GB Space Gray | Apple TV 4K | Apple Watch S3 Aluminum Black 42mm | Ipad Pro 12.9 128 GB Wifi+Cel | Apple Music | Sony KD65A1 Oled TV | Tesla Model X P100D | Airpods |RAZER BLADE PRO - 4K (GTX 1080 SLI) - 2TB

• Binbaşı
    1380 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

ne diyosun sen değişik? Mühendismuratın konuları çok rağbet görüyor. adamın adminlikle bir alıp veremediği yok.
    ADMİN ler olarak bir açıklama yapılmalı neden ban yedi bu adam ?

1 hafta ban genellikle küfur hakaret asagilama gibi sebeplerden veriliyor. Adam bi tek bu konuya girmiyor
    Dokunulmazligida yok.
    Adminlere ilettim bu istegini öğleden sonra basin aciklamasi bekleniyor

|
    |

Tax Free olmadan gidip almış gibi oluyor işte. Hatta 75€ altı ürünlerde tax free de alıyoruz diye düşünebiliriz.

Ulan öğrenci adamız, batıracak bizi bu amazon

|
    |
    cratos4203 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Yarbay
    9157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

ne diyosun sen değişik? Mühendismuratın konuları çok rağbet görüyor. adamın adminlikle bir alıp veremediği yok.
    ADMİN ler olarak bir açıklama yapılmalı neden ban yedi bu adam ?

Siz kimsiniz de açıklama yapacak yönetim size ? Havadan ceza vermediler ya, ceza alan şahıs bilgilendirilir ceza sebebiyle ilgili olarak.

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Amazon.com a kısıtlamalar(bazı ürünlerin türkiye gönderimi kalkması gibi) gelmezse Türkiye için fazlasıyla yararımıza oldu.Umuyorum ki bizi sadece amazon.de ye bağlı kılmazlar yakında.

|
    |
    burası bir kardeşlik ve paylaşım platformu diye biliyorum. gerçekten bu kadar çok insana bu kadar çok faydası olan insan sayısı bir elin parmağını geçmez. çok birşey istemedim bu adam ne yapmışta uzaklaştırma almış dedim. bu istediğimizde yerine getirilmeyecekse arkadaşında dediği gibi bu foruma artık mesaj atmamalı mühendis murat ve sevenleri.

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Hocam bunu neden tercih ettiniz? GTX 960M var üzerinde, artık miadı doluyor bu kartların. 3200TL olsa dahi süper bir fiyat değil bu donanım için.

Autocad icin yeterli olacağıni dusunuyorum. Ayrica gtx 10** modeller cok cok daha pahali.. alternatif bir model bu fiyata yok diyebilirim
    |
    |
    Uplay : Euphrates86
  • Yarbay
    10201 Mesaj

Vallahi hocam bu forum eskisi gibi değil. Her şeye ceza kesiyorlar. Eleştiri için bile uzaklaştırma alıyorsun.

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım hiç uzaklaştırma almadığın için biliyorsundur.

4 gün uzaklaştırma kişiye hakaretten gibi durumlarda

7 gün ise küfür den olur.

Murat işini ne kadar iyi yapsa da kuralları kişiye göre uygulamıyoruz.

burak20055 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- Tüm konuyu okuyamadım ondan soruyorum.
    Amazon.de 50 euro üzeri ücretsiz karo çok iyi olmuş Daha kısa sürede kargo gelmesi de avantajı. Bu arada Gerçek kahve tiryakisi dostlar için Hario v60-Bueno kettle-Hario mini mill değirmen gayet uygun Amazon.de alma planınız varsa kaçırmayın.
    |
    |

Düduklu tencere link atar mısınız?

|
    |
    cratos4203 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Vallahi hocam bu forum eskisi gibi değil. Her şeye ceza kesiyorlar. Eleştiri için bile uzaklaştırma alıyorsun.

Konu açıp yardım etme konusunda forumda aktif olsa da üslup bozukluğu ile de aktif murat. O yüzden ceza almış olması muhtemeldir.
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yarbay
    4007 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StormLight

Sanırım hiç uzaklaştırma almadığın için biliyorsundur.

4 gün uzaklaştırma kişiye hakaretten gibi durumlarda

7 gün ise küfür den olur.

Murat işini ne kadar iyi yapsa da kuralları kişiye göre uygulamıyoruz.

Madem konusu açıldı, yönetim için ne deniyorsa bence az bile deniyor. Ne insanlar gördüm söven, hakaret eden, kimlik ifşa edip özel hayatı taciz eden...

Hiçbirine ceza verilmeden sadece mesajları silindi. Bana ise 2 oldu abuk subuk nedenlerden bölüm uzaklaştırması aldım.

İlki; Amazon share linkine referans link dediler, sonuncu uzaklaştırma sebebini ise aşağıya ekliyorum.

Bu forumda dolandırıcılar bile uzaklaştırma almazken benim uzaklaştırma aldığım mesajıma bak... Ne diyeyim...

Uzaklaştırma alırsam anlayın ki bu mesajdan ötürüdür DH ahalisi.

ASUS Maximus VIII RANGER ║ i7 6700K @ 4.7 Ghz ║ Corsair H100i V2 ║ Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHz ║ EVGA RTX 2080 Super XC Ultra ║ Crucial MX500 1TB SSD ║ EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ║ Creative Sound BlasterX G5 7.1 Sound Card ║ Sennheiser HD 598 SR Headset ║ Corsair K70 LUX RGB ║ Logitech G900LG 27GL850 1440p 144hz Nano-IPS G-SYNCCorsair 760T Arctic White Full-Tower

• Emekli Yönetici
    5841 Mesaj

Ben sadece açıklama yaptım. Konuyu murat banlanma olayına çekmedim.

Konu amacından sapmasin, size verilen bir ceza yok . Uzaklaştırma aldıysanız nasıl konuya mesaj atabiliyorsunuz?

Neyse bu tarz konuları forum destek kısmına iletebilirsiniz.

|
    |
    Erdo4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.