Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.891.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 68896890689168926893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronotide

100'ün altına inicek, 80-90 arasından umutluyum ben fakat bu fiyatta çok hızlı tükencek, elinizi çabuk tutun.

Bu sene HD serisinin bir üst modelleri çıktı 519 559 599 gibi, bu sebeple düşücektir.

Hocam amazon.de 49 euro ustu alisverisler icin Turkiye'ye bedava kargo imkani sunmus. Bu black friday Almanya'da da gecerli olur mu? Olursa sizce hd 598'i Almanya'dan almak daha mi mantikli olur? Su an HD 598SE fiyati 160 euro. Belki 90-100 Euro'ya dusebilir BF zamani. Amazon.de'yi de dusunebiliriz.
  • LuccaCarLino kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada aratın çözüm orada.
  • Beyler @MuhendisMurat in ustunu niye cizdiler bilen var mi merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

Beyler @MuhendisMurat in ustunu niye cizdiler bilen var mi merak ettim

İlk sayfada yazıyor
  • siparişinizi 49€ tamamlarsanız kargo sıfırlanır.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    nerde yazıyor hocam göremedim de

• deutchwhy22 D kullanıcısına yanıt
    Dibi 38 dolar bu tarz şeylere camelcamel dan sorgulayabilirsniz hatta direkt chroma appını indirin. Bir tık ile görürsünüz.
  • Ayakkabılarım geldi.
    Skechers bot 12 numara $29 gibi mükemmel fiyata aldım. İnanılmaz hafif ve rahat.
    Bayan ayakkabısı $17 hawkwell marka.

• Amazon.de kargoyu ücretsiz yaptı ama hala IPS monitör bulamadık evde 23-24 inç koyalım masaya güzelce görüntü alalım ya da fiyatı uygunsa 27" IPS 2K monitörde olur..
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    sagolun valla hocam kıyakmıs program
  • En son 4 yıl önce 136 Euro'yu görmüş.Sennheiser Alman markası olduğu halde fiyatları amazon.com'un üzerinde.
  • amazon.de malum kargo yok. Ama türkiye de euro kuru ortada. Ama amazondan euro olarak alırken kur bildiğim kadarı ile daha düşük hesaplanıyor. Bu kur ne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esondere

Ayakkabılarım geldi.
    Skechers bot 12 numara $29 gibi mükemmel fiyata aldım. İnanılmaz hafif ve rahat.
    Bayan ayakkabısı $17 hawkwell marka.

Hocam bot linki var mı

• Equris kullanıcısına yanıt
    1 hafta monitör araştırdım. 6 yıl da teknoloji perakendeciliğinde çalıştım. Çok yabancı sayılmam bu tür ürünlere. 23-24 sehttp://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-vx2363smhl-ips-led-monitor--siyah.html başka yok varsa de bana amazon jumanji vs nereye bakarsan bak yok
  • Timeishammy kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/product/B00RENM414/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1
    buyrun hocam

• https://www.amazon.de/Logitech-Prodigy-Gaming-Tastatur-RGB-Beleuchtung/dp/B01L6L46LK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1478372846&sr=8-1&keywords=Logitech+G213+Prodigy

DİP + KARGO YOK. 220 TL civarına geliyor. Daha önce .com dan 260tl ye almıştım. Değerlendirilebilir.
  • 27 lik te oner hocam ozman😀👍

• 
Sayfa: önceki 68896890689168926893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.