Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 8 Mobil Cihaz )
260.175
Cevap
2.982
Favori
13.345.545
Tıklama
Giriş
    81 Mesaj

Senin mesajı görmeden önce aynı mikrodalgayı ben de aldım. Voltajı uygun (230V) muhtemelen priz de aynıdır.
    |
    |
    Siyah Kalem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen hocam benim alacagım ürünler 1200 dolar tutuyo kargo kalksın varya amazon.com da ozmn efsane olur yada bi hata mı yapıldı acaba amazon.de sitesinde.
    |
    |
    Erdo4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    2911 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 11 ahmet

Merhaba herkese,

Genel olarak konuyu rakip etmeme ragmen daha once hic mesaj yazmadim. Simdi alisverisimden sonra yazma geregi hissettim. Asagidaki urunu 1 hafta once satin aldim ve su an elime ulasti. Hic bir sikinti olmadan windows 10 pro pc de oyunlarimda calisti ayriyeten android 5.1 de de calisti. Gayet basarili ve guzel bir cihazdir.

https://www.amazon.com/GameSir-Bluetooth-Wireless-Controller-Android-Smartphone/dp/B019H5II8Y/ref=sr_1_1?m=AK6FCN38RWM4V&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1478291376&sr=1-1

Kablolu versiyonu'nun fiyatı çok iyi. Link
    Tek sıkıntısı fiyatın yarısı kadar kargosu olması, o olmasaydı kesin alırdım.
    |
    |

• Yarbay
    3219 Mesaj
    Gecen hafta 460 euroya amazon.de den aldigim urunun kargo ucretini amazon kk geri yatirma mesaji atmis.Yani urun bana geldi aradan bir hafta gecti..Kargo ucretinin kalkmasi sonucu oldu sanirim.hizli kargo idi bir kez bile chata baglanmadim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
  • Teğmen
    198 Mesaj
    amazon.com.tr yaptığınız zaman amazon.de ye yönlendiriyor sanırım artık almanya ile iç içe olucaz
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    2619 Mesaj

aynen.
    |
    |
    *GameOver* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Columbia ürünleri için değerlendirilebilir..Ben öyle yaptım

Offer valid only on November 4 with GRAZIE1000 code. The code must be inserted in the final summary page order in the section of payment.
    The voucher can be used on site and the applicationwww.amazon.it Prime Now on orders worth at least € 50 made by 23:59 of 04/11/2016.
    The offer only applies to orders relating to products sold and shipped by Amazon EU S.à rl to the exclusion of books, digital content (such as ebooks and MP3), milk and infant formula and gift certificates. Also excluded are Warehouse Deals Amazon and the products sold by third parties on the Marketplace Amazon.it.
    The shipping costs and ancillary costs, including for example those for the gift, do not contribute to the achievement of the minimum purchase threshold.
    Apply for use of the good Amazon.it discount .
    Promotion limited to one order and to only one account. The coupon can not be combined with other promotions on the same products, it is not transferable or redeemable for cash.
    The voucher will not be refunded, nor can it be reused in case of surrender or cancellation of the order made by using the discount coupon. Amazon reserves the right to modify, suspend or terminate this promotion at any time.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rynell -- 5 Kasım 2016; 1:11:47 >

• Yarbay
    13405 Mesaj
    adidas ürünleri şakamı 40 50 dolardan aşağı bişey yok ztn bunlar trde 150 200 arası değilmi

varmı almamız gereken bişey adidasdan erkek
    |
    |

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yarbay
    2499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Amazondan mutfak aletleri aliyorum. Kahve makinesi, firin mikser falan. Cevirici lazim.

LiteFuze LT-1500 1500 Watt Voltage Converter Transformer - Step Up/Down - 110V/220V - Circuit Breaker Protection

https://www.amazon.com/dp/B008GQTXNU/ref=cm_sw_r_cp_api_HlhhybHHHX0GP

Kargo dahil 99 dolara geliyor 1500w. Bu urun isimi gorur herhalde

Hocam yalnız 12-13 kg gibi müthiş ağırlıkları oluyor. Göz önünde bulundurmalı.

• Yarbay
    2726 Mesaj

N e aldın üstad banada sordurmak isterim :))
    |
    |
    travers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkese merhabalar arkadaşlar çok yararlı bir konu olmuş tebrik ederim fırsattan istifade bende gözüme şu https://www.amazon.com/dp/B00J8E91H2/ref=twister_B00JIUS6Y0?_encoding=UTF8&th=1 ram leri kestirdim ancak konu o kadar uzun ki istediğim cevapları bulmak imkansız gibi geliyor rica etsem oyuncu için bu ram lerden iki adet almak istiyorum

Bu ram ler oyuncu için ideal midir ?

Ürünler abd den mi geliyor ve ne kadar sürede ?

Amazon da parasını ödeyip de ürünü göndermeyecek satıcılar var mıdır dikkatli olalım mı ?

Cevaplayabilir seniz sevinirim...

• Binbaşı
    1204 Mesaj
    amazon.de'den amazon satıcı kargo kalkmış alacağım bir üründe elektronik 220V olup olmadığını ben anlarım diyen var mı?

Sayfanın alt kısmında ürün hakkında daha önce sorulmuş sorulara baktınız mı ?
    Yoksa o kısımda sorunu sorabilirsin.
    |
    |
    AlfredBorden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rynell

Sayfanın alt kısmında ürün hakkında daha önce sorulmuş sorulara baktınız mı ?
    Yoksa o kısımda sorunu sorabilirsin.

aslında baktım hatta sordum da fakat soruyu geri bulamadım şimdi ürünü internette araştırıyorum almanya'ya özel üretim zaten bilgilerde 220v yazıyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Gecen hafta 460 euroya amazon.de den aldigim urunun kargo ucretini amazon kk geri yatirma mesaji atmis.Yani urun bana geldi aradan bir hafta gecti..Kargo ucretinin kalkmasi sonucu oldu sanirim.hizli kargo idi bir kez bile chata baglanmadim..

Hadi be ciddi misiniz ? Bravo valla ama bir usa amazonu olamaz
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
  • Yüzbaşı
    600 Mesaj

Oyuncu için ideal olup olmadığını bilemem ama satıcısı amazon olanı seçersen 40.65 dolar + kargo bedeli 5.05 dolara ram'ler amerikadan 9-14 gün civarında geliyor.
    |
    |
    Papelden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Hadi be ciddi misiniz ? Bravo valla ama bir usa amazonu olamaz

Aynen ben gumruk iade beklerken kargo parasi geldi bende sasirdim.Biletime amorti vurmus gibi oldum

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
SEO
haberler
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.