Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 68836884688568866887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkurtt

live chat yok sadece mail atabiliyosun. Numarası var bir de aramak istersen Almanya'yı.

Olmaz olur mu nasıl yok? tüm amazonlar da live chat var

https://www.amazon.de/gp/help/contact-us/general-questions.html?skip=true
  • Bu konu yakin zamanda amazon.com dan amazon.de ye kayacak cunku mail ve telefon uzerinden turkce musteri hizmetleri devreye alinacak. Zaman olarak net birsey soylemedi arkadasim ama kisa vadede gerceklesecek.

• Bozyayla2015 kullanıcısına yanıt
    Kardeş şuan için benim alışveriş kesin değil. Eğer indirime girerse istediğim ürünler o zaman sipariş verecem. O dönemde bakarım Türkiye'ye gönderim yapan varsa konuşuruz. Ama şu attığın linkten hiç biri gönderim yapmıyor haberin olsun.

• MuhendisMurat kendisine haksızlık yapıldığını dusunuyorsa kendine ayrı bir platform da bulur sevenleri yine yanında olur. Olan foruma olur Murat kardeş hiç bir şey kaybetmez.

• niyatovic kullanıcısına yanıt
    Ben 3 tane alacaktım 9$ kargo çıktı vazgeçtim
  • -Black Dark- kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar. benim minik bir sorunum var defalarca amazondan alış veriş yaptım yeni musallat olan duruma göre tarayıcılarımdan (mozilla-chrome) giriş yapıyorum ürünü seçiyorum/sepete atıyorum. KARGO VE VERGİLERİ HESAPLA dediğim vakit tr ye gönderilemez gibi bir durum ile karşılaşıyorum. TEK TIK İLE AL modunda alırsam sıkıntı yok ürün alınıyor ve teslim ediliyor.
    tr girişli ürünlerin hangisini seçersem seçeyim "kargo ve vergileri" hesaplayamıyor tr girişine kapalı diyor.
    BU DURUM BAŞINA GELEN VE ÇÖZÜM BULAN VAR MI ?

a. TARAYICILARIN ikiside hem tr hemde ing dillerinde denenmiştir.
    b. tarayıcılar güncellenmiştir
    c. nette ciddi cevaplar bulunamamıştır
    d. ilgi soruna ilişkin burada ciddi bir bilgiye rastalamadı (çok fazla sayfa var)
  • Vergi altında da güzel koltuklar var o kadar para vermeye gerek yok 250 tl ye var ricky racer di galiba. Bizim adore koltuğunun aynısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babike B kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır benim sepetimdeydi, düne kadar 6$ civarı kargosu vardı dün add-on item oldu, şu an hem dip fiyat hem add-on, birden fazla alınca tabi ki kargo ekleyecek...
  • Bu dolar kuru ile çok çarpıcı bir indirim olmaz ise bu Bf yi sanırım pas gecerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haberi verdiğin için teşekkürler. Kaptım bi tane.

Bi bu eksikti odamda Gaming olmayan, bununla tamamladım

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 5 Kasım 2016; 17:57:41 >
  • http://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/gaming_chairs/formula_series/oh-fd01-nr/

ürün bu görselden anladığım kadarıyla kapasite 90kg yazıyor beni aşar beyler yoksa gözüm kapalı alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzkrs -- 5 Kasım 2016; 18:0:23 >
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Güzel ayakkabı bende aldım bundan. gecenin 3 ünde uyandım birde baktım 42 dolara düşmüş ve 1 adet var. Anında kaptım. 8 numara aldım ama bunların kalıbı biraz küçükmüş diğer aldıklarıma göre. Alacaklar yarım numara büyük alsın arkadaşta söylemiş aynısını. Güle güle kullan.
  • Neden ayakkabıların gönderimi yok adidas modeller için bilen var mı ?
  • arkadaşlar elinde fazla 5 dolar indirim kuponu olan varsa bana özelden mesaj atabilir mi acaba?
  • amazon.de siparişinden sonra parası çekilen siparişi olan var mı? hala çekmediler parayı
  • Şuan Dolar endeksi artışı değilde Türk lirasının değer kaybı söz konusu. ABD başkanlık seçimlerinden sonra işler nasıl gelişir bilmiyorum ama daha da sarpa sarabilir.
  • Arkadaşlar eşofman altında içeriğinin pamuk olması mı daha iyi yoksa polyester mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echo Sabre

quote:

Orijinalden alıntı: sahinkurtt

live chat yok sadece mail atabiliyosun. Numarası var bir de aramak istersen Almanya'yı.

Olmaz olur mu nasıl yok? tüm amazonlar da live chat var

https://www.amazon.de/gp/help/contact-us/general-questions.html?skip=true

Amazon.de için sadece almanca chat var. Translate kullandığını farkettiklerinde mail ile iletişime geçmen gerektiğini söylüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 68836884688568866887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.