Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 68806881688268836884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GasiOr

Items: EUR 167,14
    Postage & Packing: EUR 0,00
    Import Fees Deposit EUR 20,05
    Order Total: EUR 187,19

Kusura bakmayın, son kısmı görememişim.
  • CukAdam C kullanıcısına yanıt
    Ne kusuru hocam :) 20 euro vergi ile bile güzel fırsat.
  • Wireless Mouse ne önerirsiniz? G700s var amazon'dan almıştım 2 sene evvel, aslında memnunum fakat zırt pırt şarjı bitiyor (nerdeyse 4 saatte bir pil değiştiriyorum, diğerini şarja takıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: K@FKASYALI

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

dolar 3,15694433
    euro 3,51746737

maşallah..

BF de 3.25 e hazır olun.

500 DOLAR EKRAN KARTI : KUR 2,80 İKEN = 1400,00

500 DOLAR EKRAN KARTI : KUR 3,15 İKEN = 1575,00

acı bilanço ortada, doların oynaklığı artık öyle bir hal aldı ki ünlü biri gaz kaçırsa , dolarda artış oluyor

Dolar 2.93 ken BF bekleyip ekran kartı, monitör almayan fena pişman olacak. 2 ay öncesinden biliyordum (hatta buraya yazdım BF de 3.20 olacak diye 1-2 ay önce) böyle olacağını ve 2,933 den 900 dolar gift card aldım.

Aralık için 3.40 olabilir deniyor.

ABD seçimlerinden sonra dolar iner bence

• quote:

Orijinalden alıntı: CukAdam

Oyuncu koltuğu arayanlar içinhttps://www.amazon.de/gp/product/B0056YNWVO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF ücretsiz kargo, ödeme sayfasına gelince 167 euro'ya düşüyor fiyatı. 560 TL çok uygun bence TR fiyatları 1000 TL civarında.

AMAZON.DE türkiyeye sorunsuz yolluyormu ? ssd baktım bende ücretsiz kargo ve uygun fiyatı. alalımmı ne dersin ?

• AADUUKET kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz iyi bir fiyat. Türkiye de Adore mobilya ilk distributorlerinden ilk geldiğinde sponsorluk muhabbetine almıştım bir tane. Şu an fiyatları da 1200 den aşşa değil almayı düşünenler kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mattblack kullanıcısına yanıt
    Usta boy 185cm, kilo 92. Bana uyar mı bu memnun kalır mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotoAksesuar

quote:

Oyuncu koltuğu arayanlar içinhttps://www.amazon.de/gp/product/B0056YNWVO/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF ücretsiz kargo, ödeme sayfasına gelince 167 euro'ya düşüyor fiyatı. 560 TL çok uygun bence TR fiyatları 1000 TL civarında.

AMAZON.DE türkiyeye sorunsuz yolluyormu ? ssd baktım bende ücretsiz kargo ve uygun fiyatı. alalımmı ne dersin ?

Valla ürünü amazon'un kendi sattığı ürünlerden alırsak sorun olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta ücretsiz kargo mevzusu kesinleşti. En kötü ücret iadesi yapar mağdur etmez diye düşünüyorum. P.tesi günü büyük ihtimalle vercem siparişi.

Bak bu güzelmiş bende var bir tane başla bir çeşit letgo'dan satarsam bende alabilirim burada pahalı diye yanaşmadım
  • mattblack kullanıcısına yanıt
    Büroda günlük kullanım için çok lüks mü kaçar sizce.

• benim adresime kargo olmuyor nedense bütün ürünlerde son 2-3 seferdir deniyorum daha once aynı adersten alısverıs bıle yapmıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

İnanılmaz iyi bir fiyat. Türkiye de Adore mobilya ilk distributorlerinden ilk geldiğinde sponsorluk muhabbetine almıştım bir tane. Şu an fiyatları da 1200 den aşşa değil almayı düşünenler kaçırmasın.

Memnun musunuz hocam sandalyeden, nedir son durum?
  • Equris kullanıcısına yanıt
    Ben koltuğu abim'e bıraktım yeni eve çıkarken. Abim 1.88 85kg felan var ve kendisi çok rahat ediyor.

• Amazon Almanya dan 250 Euro ya kadar tavsiye edebileceğiniz günlük kullanım icin bir laptop var mı arkadaşlar ?

Edit: Lenovo ve Asus lar gönderim yazmiyor olmasına rağmen geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cqkn61 -- 5 Kasım 2016; 16:29:52 >
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Evet, bence abartı kaçar şaşalı duruyor çünkü. Ofis koltukları daha çok ağır durduğu için bu gitmez ofise. Tabi tercih sizin

• İyi indirim yapılmış 34" curved 21:9 qhd monitöre denk gelen olursa paylaşsın lütfen :) de sitesinden tr ye gönderilmiyor. Com sitesinde şu an iyi indirim yok. Beklemedeyim bakalım

2 sene oldu nerdeyse abim günde 15 saat oturur hala sağlam. Ayrıca Adore mobilya ücretli yedek parça hizmeti sunuyor. Yurtdışı üründe yapıyor mu bilgi almak lazım.

• Bu arada koltuğun Türkiye fiyatı 999 tl arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

quote:

Orijinalden alıntı: HerodiNas

@b0Ni @cezaalp @dogii @marxx Amazon.de' nin canlı desteğiyle görüştüm dolandırıcı olabilir araştıracağız dedi beyler bilginize boşuna yemesinler parayı

nicht Bitte bestellen bei diesem Verkäufer
    Yani diyork i sipariş etmeyinmiz bu satıcıdan. uzak durun arkadaşlar
    He ama paranızı şahıstan alıp size iade ederiz de diyorlar ama gene de tavsiye etmiyoruz diyor bilginize :D

Haha alman eleman işin içinden çıkamadı Mustafa diye Türk bir müşteri hizmetlerini bagladı onla konusuyoruz :D

http://i.hizliresim.com/byNaQG.png

Forumda Mühendis Murat paralel evrende Amazon Müşteri Temsilcisi Mustafa )))

Hah hah. Fuducuk sağlam güldürdün ya süpersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 5 Kasım 2016; 16:31:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MotoAksesuar

quote:

Valla ürünü amazon'un kendi sattığı ürünlerden alırsak sorun olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta ücretsiz kargo mevzusu kesinleşti. En kötü ücret iadesi yapar mağdur etmez diye düşünüyorum. P.tesi günü büyük ihtimalle vercem siparişi.

bende vericem bu arada Dolara çevirme EURO olarak alınca hesapladım daha karlı oluyor. pazartesi vericem bende sipariş ssd + ram

• 
Sayfa: önceki 68806881688268836884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.