Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6528. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.705
Cevap
2.701
Favori
13.891.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65266527652865296530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayın 29'unda bir sipariş vermiştim banka kuru değişmesinden dolayı hata almıştı aynı gün ödemeyi revize edip tekrar güncelledim. Velhasıl para çekilde 5 gün oldu ve bugün "Payment Method Declined" hatası aldım. Elimde enpara dekontu da mevcut çekildiğine dair. Chat ile görüştüm bana şöyle bir yazı yazdılar sanırım tutar ön otorizasyonda kalmış ama ne yapmam gerek. Bankayla görüştüm böyle bir öt otorizasyon tutarı bizde mevcut değil diyor. 2 gündür sinirlerim bozuldu sürekli chat ile konuşmaktan. Hallettik diyorlar gerçekten halloluyor fakat 5 dk sonra eski haline dönüyor.

Please understand your order is getting declined due to insufficient funds.
    The first charge you see (30 sep) is a just authorization, not a charge.
    I'd like to inform that our payment process is highly automated. When you place an order, we contact your bank for a purchase authorization to verify your card if its valid but don't actually charge you until the each shipment under order ships. Some banks may hold funds in your account for these authorizations. This is the reason why you are seeing the authorization on your payment method.
    In this case, I request you to contact your bank for assistance. They can tell you why funds on your account may be unavailable and clarify how long they hold payment authorizations for online orders.
    I can provide you with the settlement verification code. This will help your bank locate and remove the authorization in question. Here’s that information:
    - Settlement Verification Code: 158526
    - Transaction Date : Thursday, September 29, 2016 7:08 PM (PDT)

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

cloud2 bu kadar rahatmı yav?. bf de bendemi alsam Aslında ben wifi li en rahat kulaklık arıyorum.. kablo pek sevmiyorum G933 bu konuda nasıl acaba...

Sen ne diyorsun... O fiyata öyle rahat bi kulaklık hayal bile edemezsin.

Wifi aman uzak dur. Bataryaları çok çabuk bozuluyor ve kopukluk problemleri çok fazla. Malzeme kalitesi de hiç iyi değil. Adi plastik wifi lerin hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 5 Ekim 2016; 12:25:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

Yorumlarınıza tamamen katılıyorum. 7.1 konusu zaten sanal olduğu için fazla birşey beklemiyorum ancak en azından sesi öndenmi arkadanmı sağ veya soldanmı geliyor bunu belirleyebileyim kafi. kutu içeriği konusunda ise süper. özellikle bahsettiğiniz ekstra kadife pedler. teşekkür ederim yorum için. BF yi bekletecek bir kulaklık :)

Özellikle ayak sesleri olarak başarılı bir iş sunan oyunlarda, (cs gibi) oyuncunun nerede olduğunu tam anlamıyla biliyorsunuz. Tabi ki yavaş yürürse yapacak bir şey yok. Bu konuda bir şüpheniz olmasın. Kadife pedler daha çok konfor için verilmiş diyebilirim. Deri pedler, doğal olarak daha iyi bir yalıtım sunuyor ve ses olarak daha yüksek bir seviye de veriyor

• GTX 1080 HYBRID kartım bugün kargoya verildi.

7 yıllık Amazon maceramda ilk defa bir kargom ARAMEX e verildi.

Var mı tecrübesi olup, işleyişi anlatacak birileri? Genelde kaç gün sürüyor?

• Yok bu fiyata almayacağım zaten indirim falan olursa öğrenmek açısından sordum bir sıkıntı çıkıyor mu diye.
  • Ayın 27'sinde sipariş ettiğim ve 28'inde kargolanan ürünüm bugün elime ulaştı, ürün toplamda 5$ hediye çekiyle birlikte 41,27$ dolara gelmiş oldu bana.
    Başta konuyu hazırlayıp halen emek veren Murat hocama ve bu mouse almam için bana tavsiye veren arkadaşlara çok teşekkür ederim, Mouse gerçekten kaliteli ve hissiyatı çok iyi.

• emeğine sağlık çok yardımcı oldu
  • Cloud 2 yerine cloud 1 almanızı öneririm. Sanal surround iyi bir deneyim yaşatmaz.
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Aldığım 2 adet Gümrük sınırı altı pantolonum şu şekilde elime ulaştı. Türkiye'de Aras Kargo'ya vermişler. Gümrüklü ürünün işlemleri hakkında bilgim yok maalesef. Dubai merkezli dağıtıldığı için i-parcel'e göre daha uzun sürüyor yolculuk.

Istanbul, Turkey 9/28/2016 7:07:00 PM Delivered -
    Dudullu, Turkey 9/27/2016 8:46:00 AM On Hold - Delivery Scheduled for Next Business Day
    Dudullu, Turkey 9/27/2016 8:02:00 AM Out for Delivery
    Dubai, United Arab Emirates 9/25/2016 10:00:00 PM Departed Operations facility – In Transit
    Dubai Express Hub, United Arab Emirates 9/24/2016 9:28:00 AM Received at Operations Facility
    New York, United States 9/22/2016 6:34:00 PM Departed Operations facility – In Transit
    New York Office, United States 9/22/2016 2:42:00 PM Received at Operations Facility
    New York, United States 9/20/2016 4:20:00 AM Record created.
  • Skyblade S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler mesajın için. Toplamda 8 günde mi ulaştı eline?

• Bana referans kodunu özelden atabilecek var mı?

Kardeşim g930 kullanıyorum 10 saat pili gidiyor ?. evin içinde geziyorum 3 duvar 10 metre uzaklıkta kopma oluyor ? kullanmiyorsunuz etmiyorsunuz boş boş yorum yapıp milleti de soğutuyorsunuz.

Evet 8 günde ulaştı. 9.güne sarkacağını düşünüyorken beklemediğim anda geldi şaşırttı beni.
  • 19 Eylül Pazartesi günü sipariş ettiğim Rival 300 mouse bugün elime ulaştı. İlk izlenimlerime göre gayet rahat ve ergonomik bir mouse. Bundan önce deathadder 2013 kullanıyordum, elime ve tutuşuma göre küçük gibi hissettiğim ve rahat ettirmediği için değiştirmeye karar verdim. Click tuşları deathaddera göre daha tactile geldi bana. Ayrıca mouse u elinizde tuttuğunuz zamanki his de çok daha iyi. Tabi boyut değiştiği için alışmak biraz zaman alacak oyunlarda ama CS:GO'da denedim ve oyuna daha çok hakim hissettim ve cidden aim daha rahat alabiliyorum. Orta tuşun aşağı yukarı ve tıklama hissiyatı olarak deathadder daha iyiydi. Ancak eliniz 18.5 cm ve üstüyse ayrıca palm grip tutuşa sahipseniz rival 300 tavsiye ederim, en azından ilk izlenim olarak. Deathadder daha ortalama eller için uygun

• Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    merhaba. teşekkür ederim öneriniz için. sanal surround de dahil olmak üzere hiç surround deneyimim olmadı :) ilk defa oyun için kulaklık alacağım. çok bir beklentim yok ama benim gibi amatörü tatmin eder sanırım ?:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Hocam ben de bunu merak ediyordum. Kullandıktan sonra bir yorum yaparsan, o fiyat bandındaki diğer kullanmis oldugun ürünlerle karsilastirirsan çok iyi olur.

Yola cikti gelsin bakalim bi karsilastirma yaparim. Benim icin konfor onemli bu kulaklikda 230 kusur gramdi yanlis hatirlamiyorsam.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Beyler kolay gelsin aşağıdaki tablet keyboard ı alıcam fakat 75$ ı geçiyor. Gümrüğe takılma ihtimali kuvvetli adres kısmındaki İd numarasını Tc ile değiştirdim.
    Ürün direk elimize ulaşır mı yoksa ilk sayfada okudum mailimize posta gelicek onları yanıtlayıp teferruatlarla uğraşıcakmıyız teşekkürler...
    (Not: ürün türkiye ye geliyor ve 16$ import fee çıkıyor.)

https://www.amazon.com/Microsoft-Surface-English-Canada-A7Z-00001/dp/B00VGJICO0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1475663533&sr=8-1&keywords=surface+3+type+cover

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xit -- 5 Ekim 2016; 13:37:48 >

Bu kulaklığı kullandınızmı acaba? Tasarımı çok güzel gibi. Ses kartıyla alsam iyi bir performans alırmıyım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: banny333

Kardeşim g930 kullanıyorum 10 saat pili gidiyor ?. evin içinde geziyorum 3 duvar 10 metre uzaklıkta kopma oluyor ? kullanmiyorsunuz etmiyorsunuz boş boş yorum yapıp milleti de soğutuyorsunuz.

Kullanmıyor muyum? Sen Amazon nedir bilmezken ben 3. G930 umu kullanıyordum.

Bilmeden konuşmamak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyblade

Evet 8 günde ulaştı. 9.güne sarkacağını düşünüyorken beklemediğim anda geldi şaşırttı beni.

O zaman normal hızda gelmiş diye düşünüyorum. Çünkü benim gümrük altı/üstü tüm kargolarım iparcel ile 8 günde geliyor.

Teşekkürler bilgiler için..

• 
Sayfa: önceki 65266527652865296530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.