Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65206521652265236524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Para çekildikten sonra iptal işleminde enpara kaç günde parayı iade ediyor 10 günden fazla süren oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

Hocam ayakkabı almak istiyorum ama neden hep büyük numaralar indirime giriyor.. bir türlü alamadım.. beğendiklerimin hep büyükleri indirimde küçükleri pahalı

Erkeklerde en çok kullanılan numaralar 42-43 maalesef bu da stok durumunu etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Ekim 2016; 13:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

Linkteki saat dün hem amazon tarafından satılıyordu hemde fiyatı 67.95 usd idi bugün ise hem fiyatı 73.99 usd oldu hemde "Best Affordable Watches" diye bir satıcıdan satılıyor ben bu saati almak istiyorum fiyatını geçtim Türkiye'de yok zaten sormak istediğim bu satıcıdan alınır mı 7-10 gün içerisinde gelir mi ?

https://www.amazon.com/dp/B00596EO4S/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2GA27AIUY88AD&coliid=I1ADLLCW0YJSRV

Buradaki insanlardan bu satıcıyı tanımasını beklemiyorsun herhalde ? Kendin bakacaksın yorumlara ona göre kararını vereceksin, kargolayan Amazon olduğu için geliş süresini 12 iş günü olarak öngörebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

satıcının biri farklıdır . amazon ise genelde tek paket uygulaması mevcut bazen erken göndermek için bölebiliyorlar

Benim $5'lik add-on macunumu gondermisler onden, ekran karti duruyor. Parasini bile cekmediler daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/gp/product/B00DQYZIBS/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1QE9WRQQKACA2

Bu üründe kargo tutarını şöyle hesapladım ben: 5$ taban fiyat + 6$ ağırlıktan kaynaklanan fiyat = 11 $. Ancak sistem 21 dolar olarak hesaplıyor. Canlı destkele iletişime geçmeli miyim yoksa ben mi hata yapıyorum?
  • Arkadaşlar Amazondan Laptop alacağım tavsiyelerinizi alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 4 Ekim 2016; 13:41:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babike

Arkadaşlar Amazondan Laptop alacağım tavsiyelerinizi alabilirim.

Ben de laptop arıyorun, i7 16 gb veya daha fazla ram. Özellikler artabilir ama bunlar temel.

Bulursanız bana da mention atın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

https://www.amazon.com/gp/product/B00DQYZIBS/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1QE9WRQQKACA2

Bu üründe kargo tutarını şöyle hesapladım ben: 5$ taban fiyat + 6$ ağırlıktan kaynaklanan fiyat = 11 $. Ancak sistem 21 dolar olarak hesaplıyor. Canlı destkele iletişime geçmeli miyim yoksa ben mi hata yapıyorum?

Bence de sıkıntı var.Ben de ayakkabı alırken aynı sorunu yaşadım.
    İrtibata geçince de "otomatik hesaplanıyor biz müdahale edemeyiz" deyip geçiştiriyorlar.

• Hocam islemcin 6500 anakartın H serisi yani görünen o ki pek de overclockla isin olamyacak, 212 evo sınıfının en iyilerinden, biraz gereksiz bir geçiş olmuş.

Not : benim de eski sogutucum evo, yeni sogutucum lepa, 8350 ile bir süre kullandım simdi 6600k arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turindebrouche

Hocam islemcin 6500 anakartın H serisi yani görünen o ki pek de overclockla isin olamyacak, 212 evo sınıfının en iyilerinden, biraz gereksiz bir geçiş olmuş.

Not : benim de eski sogutucum evo, yeni sogutucum lepa, 8350 ile bir süre kullandım simdi 6600k arıyorum.

iptal ettim.. kredi kartımı kapatacağım.. alışveriş çılgınlığı olmaya başladı bende.. sürekli birşeyler alasım var.. hep faturalar kol gibi geliyor.. çalışmasak ödüyecemiyeceğiz

BF de düşer sanırım bu gene.. bf yi bekliyeceğim o zaman monitör kulaklık klavye Mouse pad birde fan almayı düşünüyorum rgb fanlardan.. ayakkabı alacağım 4-5 çeşit ama maalesef
    istediğim modellerin ufak numaraları indirimde olmuyor hep büyük beden.. ne yapacağız bu bizdeki şansızlıkla ?

• Arkadaşlar 2 gündür şunla uğraşıyorum bunun derdi nedir Allah aşkına.
    Your payment has been declined for order 106-2398451-0325843. Please visit amazon.com/yourorders on your desktop to update your payment method.

Anladığım kadarıyla parayı çekemiyor, isimde Türkçe karakter yok, adreste yok. Banka kartıyla ödeme yapmaya çalışıyorum daha önce yurtdışından alışveriş yaptım 2 3 kere, ilk defa bunda başıma böyle bir şey geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Acayip Adamm

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

https://www.amazon.com/gp/product/B00DQYZIBS/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1QE9WRQQKACA2

Bence de sıkıntı var.Ben de ayakkabı alırken aynı sorunu yaşadım.
    İrtibata geçince de "otomatik hesaplanıyor biz müdahale edemeyiz" deyip geçiştiriyorlar.

O zaman ilk önce siparişi vereceğiz, sonra aradaki farkı iade alacağız. daha önce öyle yapıldığı olmuş çünkü.

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaya baksaydın birkaç tane banka hariç Banka kartlarının Amazonda geçmediğini öğrenebilirdin.
  • https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596194

Amazon bu sayfada, Avrupa'ya uygulanan kargo ücreti politikasını belirtmiş. Türkiye'ye ayakkabı gönderim ücreti açıkça $4.99 + $1.99/lb olarak yazıyor. Ürünün sayfasındaki shipping ağırlığına bakıp hesabı kendiniz yapabilirsiniz. Farklı çıkıyorsa durumu bu sayfanın da linkiyle birlikte anlatırsanız fazla alınan ücreti iade ediyorlar. Daha birkaç gün önce fazla hesaplanan kargo ücretini iade ettiler. Kargo ücretini tamamen silelim de diyebiliyorlarmış ama ben onu tercih etmiyorum, neyse ücreti düzgünce hesaplayıp farkı talep etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allied -- 4 Ekim 2016; 15:43:54 >

• Dostum sen cidden kapat kartını. Almak istediklerini sıralarken bile asgari ücreti yedin bitirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: babike

Arkadaşlar Amazondan Laptop alacağım tavsiyelerinizi alabilirim.

Bütçe belirtirseniz yardımcı olmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

Dostum sen cidden kapat kartını. Almak istediklerini sıralarken bile asgari ücreti yedin bitirdin

sormayın kapatmam lazım gerçekten.. rahatlıyamayacağım yoksa... ciddi ciddi büssürü şeyler almaya başladım bende..
  • Arkadaslar merhaba
    Uzun suredir amazondan alisveris yapiyorum ama ilk defa aramex kargo ile gonderdiler. Bu şirketin turkiye kargolarini gene yurtici mi dagitiyor acaba bilen var mi? Ilk sayfaya baktim bulamadim ama son gunlerde forumu takip edemedim. Cevaplanan bir soru ise kusura bakmayin.simdiden tesekkur ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Allied

https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=596194

Amazon bu sayfada, Avrupa'ya uygulanan kargo ücreti politikasını belirtmiş. Türkiye'ye ayakkabı gönderim ücreti açıkça $4.99 + $1.99/lb olarak yazıyor. Ürünün sayfasındaki shipping ağırlığına bakıp hesabı kendiniz yapabilirsiniz. Farklı çıkıyorsa durumu bu sayfanın da linkiyle birlikte anlatırsanız fazla alınan ücreti iade ediyorlar. Daha birkaç gün önce fazla hesaplanan kargo ücretini iade ettiler. Kargo ücretini tamamen silelim de diyebiliyorlarmış ama ben onu tercih etmiyorum, neyse ücreti düzgünce hesaplayıp farkı talep etmiştim.

Tamamen anlattığınız gibi.

Ben geçen sene toplam 6-7 ayakkabı siparişinde bu şekilde kargo düzeltmesi yaptırdım.

Normal olarak siparişimi verdim. Sonrasında chat'ten temsilciye bu sayfanın linki ile birlikte hesaplanan tutarın hatalı olduğunu belirttim. Bu sayfadaki tutarlara göre yeniden hesaplanmasını rica ettim. Onlar da gerekli hesaplamayı yapıp düzeltmeyi yaptılar.

Yalnız söz konusu durum sadece Amazon tarafından satılan ürünler için geçerli olabilir. Benim tüm siparişlerim "Sold by Amazon" du

@Kabuska

• quote:

Orijinalden alıntı: eemree_1

Arkadaslar merhaba
    Uzun suredir amazondan alisveris yapiyorum ama ilk defa aramex kargo ile gonderdiler. Bu şirketin turkiye kargolarini gene yurtici mi dagitiyor acaba bilen var mi? Ilk sayfaya baktim bulamadim ama son gunlerde forumu takip edemedim. Cevaplanan bir soru ise kusura bakmayin.simdiden tesekkur ederim...

Kendileri.
  • 
Sayfa: önceki 65206521652265236524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.