Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61346135613661376138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi çok üründe olcak diyoda ben biraz baktım çoğu ürünü yollamıyolar buraya hatta yolladıkları ürün göremedim :D anlamadım valla alan vardı ama benim bildiğim ordan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen 480 aldım iade edecem
    1070 alayım gümrük ücreti iade olacaksa diyen degilmisin
    bi kart alamadın gitti bütün kart konularında görüyorum seni

asusda blok koymuşlar karta oc olmuyor ama ısınmıyorda sormuşlar neden böyle diye mısırda kullanan olur demişler erdi özüağ gülmüştü bu duruma
    diger kartlara nazaran oc olmuyor yani backplate yok düşük frekansda calısıyor testleri vardı normal 470e göre biraz gerideydi
    290 dolara 8gb rx480 fxf var ona bak yada garanti icin evga sc1060 250 dolara düşüyor

ben arada gidip geliyorum gözüm bu karttaydı ama vazgectim videolardan sonra garanti icin evga alacagım sanırım
  • evt sonunda sogutmamızda geldi. ındırımlerı bıldıren emegı gecen her arkadasıma tesekkur edıyorum sıstem cogunu murat bey sayesınde topladım.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ismet07

evt sonunda sogutmamızda geldi. ındırımlerı bıldıren emegı gecen her arkadasıma tesekkur edıyorum sıstem cogunu murat bey sayesınde topladım.

Hayırlı olsun kaliteden ödün vermemişsin gene.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    sagolmurat bey. su an 2 adet corsair sp120 bilezıklı fan ve hyperx cloud 2 lzm baska biside lzm degil2. el sıfır karısık mis gibi topladım
  • esondere kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, güzel günlerde kullansın eşiniz.

Sizin aldığınız fiyatta gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

evt sonunda sogutmamızda geldi. ındırımlerı bıldıren emegı gecen her arkadasıma tesekkur edıyorum sıstem cogunu murat bey sayesınde topladım.

Hayırlı olsun kaliteden ödün vermemişsin gene.

Murat hocam amazon.co.uk sitesinden aldığım ürün sence bayrama kadar yetişir mi benim elime tahminine göre :)

• RAVPower 24W 2.4A Dual USB Wall Charger with iSmart Technology, Foldable Plug, LED indicator for iPhone, iPad, Samsung, Nexus and More - White
    8.5$
    https://www.amazon.com/RAVPower-Charger-Technology-Foldable-indicator/dp/B00OT797VI

ArcEnCiel Bike Bag Front Bicycle Handlebar Bag Pannier Basket - Army Green
    15$ - Prime gerektirir.
    https://www.amazon.com/ArcEnCiel-Bicycle-Handlebar-Pannier-Basket/dp/B00PACI1M2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Ağustos 2016; 1:51:56 >

• Bu Amazon rep'leri sağdan soldan topluyor herhalde. Ne çok okuduğunu anlamayan adam var yahu.

Ama amazon.co.uk'daki birisi çok iyiydi, hakkını yemeyeyim. Tek tek anlatacağım izin versisen dedi, vermedim. Önce ben anlattım tane tane derdimi. Sonra o açıkladı bana tek tek, çok sevdim onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Murat hocam amazon.co.uk sitesinden aldığım ürün sence bayrama kadar yetişir mi benim elime tahminine göre :)

BENCE evet.
  • quote:

Hocam bir soru soracağım. Şimdi bu aletin öndeki fanları, radyatör'deki sıcaklığı dışarı üflemek için dönüyor değil mi? Normalde onun yerinde olan kasanın fanı da dışarıdan havayı alıp içeri üflüyor ve kasanın arkasındaki fan da bu havayı dışarı üflemesi lazım, doğru mu?

Ben youtube'daki HardwareCanucks'ın bir kasa incelemesinde (ki kendileri pc build konusunda uzmanlar) bu şekilde radyatörü öne monte ettiklerini ve kasanın normalde önde olan fanını da radyatörün üstüne, içeriye (resme göre sola) monte ettiklerini gördüm. Şimdi, radyatörün üstündeki kendi fanları (kasanın dışına doğru olanlar, sağdakiler) havayı dışarı üfleyecek ama bu stok fan (soldaki) havayı içeri çekecek.

Ne bu? Anlamadığımdan soruyorum.

Edit: Gerçi sen sıvı soğutmanın fanlarını sola takmışsın. Sola takarsan dışarı doğru radyatörün içinden üfleyerek sıcaklığı atar, sağa takarsan radyatörün içindeki havayı emerek dışarıya atar.Fark etmiyor yani. Adam sıvı soğutmanın fanlarını sağa, stok fanı sola takmıştı.

Bu arada sen stok fan falan kullanmıyorsun ne iş? Ben ekran kartını da sıvı soğutmalı alacağım gerçi ama stok fanları kullanacağım yine ssd için olsun, ram için olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 27 Ağustos 2016; 2:06:10 >

• GecenGunYineParisteyim G kullanıcısına yanıt
    Bende vakumlu soğutucu kullaniyorum.Dream sky olandan aldım çok memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar amazon'dan teleskop alan var mı, küçük kardeşime alacağım bütçe 300 TL falan önerilerinize açığım
  • stok fanlarını radyatore takdım evet fanları ben dısdan gorunsun dıe ole takdım cs go oynarken ful + ful ayarlarda 45 46 derece ustune cıkmıor zaten fanları radyator dıger tarafına taksam fanlar gozukmucek para verdık o kadar zaten ısınmıyor bile 2-3 derece od benım ıcın sadece radyator gorunce ıcın fanları oyle takdım 2 adet daha fan alıcam. fan var ama hosuma gitmeyen model oldukları ıcın takmıorum.
  • Kutulu oyun almak isteyenlerin işine yarar belki,

Hepsi dip fiyat,

Doom - PlayStation 4 - 19.99$

https://www.amazon.com/Doom-PlayStation-4/dp/B00M3D8IYM

Doom - Xbox One - 19.99$

https://www.amazon.com/Doom-Xbox-One/dp/B00M3D8IPQ

WWE 2K16 - PlayStation 4 - 19.99$

https://www.amazon.com/WWE-2K16-PlayStation-4/dp/B00XR3YBM0

• quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Bende vakumlu soğutucu kullaniyorum.Dream sky olandan aldım çok memnunum

Dereceleri kontrol ettiyseniz kaçtan kaça düştüğünü yazabilir misiniz size zahmet.
  • .de , .fr , .it gibi amazonun farkli uzantilarindam siparis verip yavas kargoyu sectigimiz zaman paketimizi Tr ye kadar gene i-Parcel mi getiriyor? Ilk sayfada bulamadim veya goremedim bunun cevabini. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5-6 gün önce bir şey sipariş vermiştim 4 gündür kargo yüklendi bekliyor sanırım bu normal mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    yeter artık şöyle yazmayın
    ilk sayfada noktasına kadar belirtmiş vatandaş
    bıkmadan yılmadan soruyorsunuz aynı şeyleri

hızlı kargo ile aldıysanız şimdiye gelirdi
    yavaş kargoda 15 gün civarında geliyor
    aldıgınız ürün belli degil belki 3-5 gün sonrasına kargo yapılır ibaresi vardı
    belki uzaktaki bi depolarından geliyor
    daha hangi adımda oldugu belli degil
    az sabredin orda tahmini geliş süresi yazıyor ha gelmedi açın söyleyin paranızı iade ederler
    olmadı acın chate sorun noldu diye ne oldugunu onlar biliyor biz degil
  • 
Sayfa: önceki 61346135613661376138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.