Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60776078607960806081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VoLVoXxX99

"Headphone stand" olarak ararsanız pek çok seçenek çıkıyor LINK
    Ayrıca arkadaşın attığı ürünün şekli omega sembolü olduğu için "Omega Stand" olarak aratınca da bazı sonuçlar geldi LINK
    Fakat fiyatları çok yüksek bence.

Hazır yeri gelmişken yazayım. Kullandığınız masanın yanında yer varsa İkea'dan şunun gibi ürünler alabilirsiniz.
    LINK 1 LINK 2
    Ben bir yıldan fazla süredir G930'umu link1'deki ürün ile kullanıyorum

Teşekkür ederim.

• Bi arkadaş ince kredi kartını koymak için cüzdan tarzında ama çok ince kartvizitlik göstermişti, bilen var mı?
  • Teşekkürler yapıştırdım birtane.
  • Bugünkü indirimler çöp yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el düşünülürse sahibiden.com da var 400 Tl hd 598. Ben ikinci el hd 380 pro aldım 200 TL.ye sahibinden.com dan. Hd 380 pro muazzam hele bir de kayıpsız müzik ile ...

Arkadaşlar bahsedildi mi bilmiyorum ama; audible ile ücretsiz üyelik alıp 2 kredi alabilirsiniz. İstediğiniz 2 kitap bedavaya geliyor. Bana Amazon 2013 yılından sonra bir daha ücretsiz üyelik teklif etti ve 2 kredi daha aldım. Star wars:The Thrawn Trilogy kitaplarımı tamamladım, normalde 3'ü 100 $ civarında tutuyor.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 20 Ağustos 2016; 22:38:14 >

• Arkadaşlar dışardaki sesi tamamen izole eden bir oyuncu kulaklığı tavsiyeniz var mı?
    Evdeki süpürge vs. birçok sesi kesen ve mümkünse dışarı da ses vermeyen bir model olabilir.
    Kullanan bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı bulunun
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar black friday(kara cuma) 28 kasımda mı?ve en çok hangi ürünlerde indirim oluyor?

• 312 . kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/dp/B00F3SIIQ2/ref=psdc_3015405011_t2_B00AYA31QG

30$, zaten oyuna girince ses duyacağını sanmıyorum.

Bir de bu varmış: 39$

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 20 Ağustos 2016; 22:49:17 >

• Arkadaşlar black friday ne zaman bu sene?

• Amazon'dan hediye çekim kalmış 80 dolar değerinde, bu aralar maddi durumlardan ötürü bir şeyler alamayacağım ocağımıza incir ağacı dikti bu site resmen :D

Hesabımda tanımlı hediye çekini başkasına devredebiliyor muyuz? Devredemiyorsak ben bunu nasıl nakite çevirebilirim, Murat hocam bir fikrin var mı?

Amazon'dan bir şey almak isteyene indirim yapıp kendim bir şey alıp yollayarak mı yapabilirim sadece?
  • Alicinin niyetine bagli. Cok bi fark olmadan birisi yerine siparis gecebilirsiniz ama fatura vb bilgiler sizde olucagi icin cekingen davranabilirler garanti konusunda

• Gtx 1070 gümrüğe yakalanmamış vergi iadesi 4 eylülde olacakmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnesin

Arkadaşlar black friday ne zaman bu sene?

25 Kasım. Arkadaşlar şöyle sorular sormadan önce bi googledan baksanız çok mu zor?
  • Benım paket yola çıktı İ-Parcell ile geliyor, 5-6 saat içinde gönderdiler helal olsun.
  • Black friday kasımın sonunda beyler.Bende bilgisayar toplayacağım fakat konuyu açan kişiye sormuştum abartılacak bir indirim olmaz o yüzden toplamak için black fridayi beklemeye değmez demişti.
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın forumda yeniyim. uyarınız ve cevap için teşekkürler.

• ne zaman sipariş etmiştin iparcel ile mi geldi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 20 Ağustos 2016; 23:32:09 >
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Hocam hediye çeki ile hediye çeki alınabiliyorsa dediğiniz olabilir. Bir bakın isterseniz.
  • zildjiann kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıyorsanız yani tecrübe ettiyseniz bu dışardaki sesi tamamen izole etme almama durumunu alabilirim.
    Sanmak yeterli olmayabilir kullanmadıysanız
    Arkadaşım istedi kendisinin kulaklığı var zaten ama dışardan herşeyi duyduğunu söyledi oyundayken.
    Şunu kullanıyormuş mesela
    https://www.amazon.com/SteelSeries-Siberia-Full-Size-Gaming-Headset/dp/B003N636VI/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1471723742&sr=8-13&keywords=steelseries+headset

Konuşmaları dahi duyuyorum diyor.
    Bu modellerin bir adı varmı mesela bazılarında "Surround Sound"diyor.
    Bu tarz modellermi acaba denemeden bilinmez diye düşünüyorum ama.

• Böyle bir durumda mail vs. mi geliyor yoksa siz chat e sorup mu öğreniyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 60776078607960806081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.