Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
260.138
Cevap
2.985
Favori
13.342.538
Tıklama
Giriş
    734 Mesaj

4 gündür çıkmıyor benimki.. telafi amaçlı hızlı kargo ile gönderseler süper olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kofte34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Neobir75

Hocam tam olarak ne istiyorlar pek anlayamadım da ?

Amazon'a kayıt olduğun e-mail ile sana yollanan maili cevapla ve şu bilgileri gönder:

Kullandığın kredi kartının fatura adı, adresi, telefon numarası.
    |
    |

Önemli değil rgb olayı.. güzel bir klavye bulalım yeterli 80 civarı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GecenGunYineParisteyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yazdım ya zaten. siparişte yazdığın isim, adres ve telefon numarası.
    |
    |
    Neobir75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    771 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yazdım ya zaten. siparişte yazdığın isim, adres ve telefon numarası.

Hocam, kartın kayıtlı olduğu bilgileri istemiş sipariştekileri zaten görüyorlar. Kredi kartının fatura adresini, ad soyadı ve telefon numarasını istemişler. Ben mi yanlış anladım acaba?

hayır amazon'a kartınla birlikte kaydettiğin yazdığım bilgileri istiyorlar, ben de yaşadım aynısını dediklerimi maile cevap olarak gönder açılır. olay görüp görmeme değil güvenlik kontrolu, bankayı aradığında zaten sahip oldukları bilgileri sana sormaları gibi düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Ağustos 2016; 21:14:19 >
    |
    |
    GokhanG. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj

Hocam kartın ekstre resmiyle teslimat isim,adres,telefon numarası yolladım. Ne zamana açılır tahmininiz var mı ?
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vay arkadaş iş yerindeydim anca fırsat oldu alım yapacaktım h100i de psu da tükenmiş eski fiyata dönmüş sanırsam. zaten bilgisayarı yavaş yavaş toplayacaktım çok sıkıntı değil ama yazık oldu güzel fiyatlardı
    |
    |

Orijinalden alıntı: CrashZinger

Abi alasım varda benim pc ye gitmezki son 14 stock 73 dolara geliyor 750 watt psu
    EVGA 750 GQ, 80+ GOLD 750W, Semi Modular, EVGA ECO Mode, 5 Year Warranty, Power Supply 210-GQ-0750-V1

Benim pc ye olmazki abi şahin marka arabaya mercedes tekerlek takmış gibi olur, anca alırım ilerde pc toplarsam kullanırım alsammıki Murat Hocam Black friday de toplıcam pc yi alsammıki?

Paran varsa al koy kenara kolay kolay gelmez bu fırsat.
    |
    |

There is a house in Charming Town, They call the Rising Sun

2006 Opel Astra H Enjoy 1.3 CDTI
  • Binbaşı
    1375 Mesaj
    silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbangem -- 18 Ağustos 2016; 23:29:05 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fimi

Hocam niye böyle bir cevap verdin anlamadım. Kafada ne varmış ki 18.40 dolar kargo parasını çok buldum ki konuya bakarsanız aynı şekilde düşünenler yeterince var. Toplam fiyata bir şey denilmedi, ki ben de sipariş geçtim. Fena mı olurdu yani orada 54.99$ gördükten sonra şöyle 5-6$ kargo parası ile siparişi tamamlasak Bir de geçtiğimiz günlerde konudaki emeğin ve uğraşlarınla ilgili de PM atmıştım yani kargo fiyatını yüksek bulmuş olmam ne buradaki insanların emeğine haksızlık, ne de ürüne sıcak fırsat değil demek. Sadece kargo parası yüksek, sipariş verdim mi verdim, kargo parası çok mu bence çok yani 50 küsür tl kargoya vermesek çok daha iyi olabilirmiş. Neyse aldık artık bekliyoruz, teşekkürler

Diyorum işte sonuca odaklan hepimiz isteriz daha az olmasını ama burada normal bir paket yolluyorum en az 10 tl tutuyor, bana göre tamamen normal 3-4kg ağırlık + büyük kutu ve 3 şirket değiştiriyor bunlar hayrına getirmiyor hepsi pay alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ağustos 2016; 21:45:14 >
    |
    |

• Yarbay
    2261 Mesaj
    evgayı alacağım ama bu seferde 2 ile 4 hafta diyo şans yok abi
    |
    |

Orijinalden alıntı: pardonya

quote:

Orijinalden alıntı: QART

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

beyler siberia 200 ü almak istiyorum

https://www.amazon.com/dp/B015ZXZ1BY/ref=cm_wl_huc_continue ama sağda add card yerinde buy new buy used yazıyor. buy new de Exclusively for Prime Members diye bisey yazıyor. altındaki buy used da daha ucuz ama anlamadım oradaki olayın ne oldugunu acil cevap veriseniz g402 ile beraber almak istiyorum hemen indirim bitmeden :) teşekkürler

Used kullanılmış demek yani ikinci el. Sıfırını ise alamazsın sadece Prime üyelerine özel ona da Türkiye'den üye olamazsın. Kısacası bu fiyata o kulaklığı alamazsın şu an.

Hocam teşekkür ederim hızlı cevabınız için. Amazonun ikinci el ürün satması ilginç geldi şu an.. Sabah okumustum sanki deneme prime üyeliği açıp alıp kapatıyormuyuz neydi öyle bişey vardı ? Ne diyorsunuz yapılabilirmi böyle birşey ?

Aynen hocam 1 ay trial üyeliği başlatıp ardından üyeligi iptal edersen 1 ay boyunca kullanabilirsin ve bitincede devamı için ücret kesmez

Hocam 1. sayfa ya bak gözünü seveyim orada resimli anlatım var

Daha önce konuyu baştan sona okumustum, su anda mobildeyim yoldayım ve dönüp konuyu baştan aşağı tekrar nasıl okuyacagım bilmiyprum neyse teşekkürler yinede...

Ama şunu söyleyeyim herkese sanki konuyu hiç okumamıs muamelesi yapmayın.. Bir çok kez okudum ama hala anımsıyamadım bu durumu.. Neyse teşekkürler

Estağfurullah yermek için değil daha ayrıntılı bilgi için oraya yönlendirdim anlaman için şimdi sıfırdan gösteremiyecegime göre. yanlış anlama :)

Sağol hocam ben zar zor buldum konudan sonra hemen hesaba kart tanıttım linke tıkladım almaya falan bastım ama trial falan cıkmadı direkt 99 dolara aldırıyordu bana nasıl olacak onu anlamadım, mobil sürmdeyim ya ondan sıkıntı çekiyorum sanırım 🤔

|
    |

• Yarbay
    72238 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.com/dp/B015ZXZ1BY/ref=cm_wl_huc_continue ama sağda add card yerinde buy new buy used yazıyor. buy new de Exclusively for Prime Members diye bisey yazıyor. altındaki buy used da daha ucuz ama anlamadım oradaki olayın ne oldugunu acil cevap veriseniz g402 ile beraber almak istiyorum hemen indirim bitmeden :) teşekkürler

Used kullanılmış demek yani ikinci el. Sıfırını ise alamazsın sadece Prime üyelerine özel ona da Türkiye'den üye olamazsın. Kısacası bu fiyata o kulaklığı alamazsın şu an.

Hocam teşekkür ederim hızlı cevabınız için. Amazonun ikinci el ürün satması ilginç geldi şu an.. Sabah okumustum sanki deneme prime üyeliği açıp alıp kapatıyormuyuz neydi öyle bişey vardı ? Ne diyorsunuz yapılabilirmi böyle birşey ?

Aynen hocam 1 ay trial üyeliği başlatıp ardından üyeligi iptal edersen 1 ay boyunca kullanabilirsin ve bitincede devamı için ücret kesmez

Hocam bu işlemi nasıl yapabiliriz ki? Anlatırmısınız bu işlemi yapıp almam gerekli hemen 😔

İlk sayfada anlatım var zaten.

• Yarbay
    72238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

H100i linkine girdiğinizde sağ tarafta satıcı amazon 80$ olarak görünüyor. Fakat stokta yok. Ayrıca bu kargo doğru mu ? 15 dolar kargo çekiyorlar

Olmasın, sen o paradan al gelince para çekilir ve kargolanır, kargo normal.

|
    |

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bu işlemi nasıl yapabiliriz ki? Anlatırmısınız bu işlemi yapıp almam gerekli hemen 😔

İlk sayfada anlatım var zaten.

Hocam konuyu okudum bir mesaj üstünüzde bu konuyla ilgili yaşadıgım sorundan bahsettim bir bakarmısınız lütfen 😔

• Yarbay
    72238 Mesaj

E tamam işte 1 aylık ücretsiz denemeyi alıp yenilememesinin ayarı ilk sayfada resimli anlatılıyor ben mobilim şuan daha extra bir şey yapamam.

|
    |
    QART kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Bey Azura
SEO
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.