Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir Kullanıcı, 24 Masaüstü Kullanıcı
260.080
Cevap
2.995
Favori
13.326.418
Tıklama
Giriş
    72107 Mesaj

Amazona gönder geri gönderilerse 0 dolar olarak giriyorlar fiyatı sıkıntı olmaz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MonacoDoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turknet Bir Ay Bedava Kullanım Sağlayan Kod ve Link

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM/
  • Yarbay
    2448 Mesaj

Benim de ekran kartim dunden beri ups deposunda. Vekaleti yolladim aldik diye donus yaptilar. Henuz bir hareket yok. Haftasonuna baglayip amazondan daha fazla depo ucreti cikartmaya calisiyorlar. Yapacak bir sey yok amazon isguzarlik edip hizliya cevirmis kargoyu biz de ups in eline dustuk.

|
    |
    bangez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: marxx

Benim de ekran kartim dunden beri ups deposunda. Vekaleti yolladim aldik diye donus yaptilar. Henuz bir hareket yok. Haftasonuna baglayip amazondan daha fazla depo ucreti cikartmaya calisiyorlar. Yapacak bir sey yok amazon isguzarlik edip hizliya cevirmis kargoyu biz de ups in eline dustuk.

Desene vergi iadesi de yalan oldu..

|
    |

Amazona özel prosedür var yani gümrükte? O zaman uluslararası garantisi olan ürünleri almamak lazım böylece direk amazonla işi hallederiz
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Amazona özel prosedür var yani gümrükte? O zaman uluslararası garantisi olan ürünleri almamak lazım böylece direk amazonla işi hallederiz

Yok öyle bir şey onlar 0 dolar olarak giriyor varsa vergisi karşılarlar herhalde bugüne kadar duymadım aksini.

İlk 30 gün bu hizmet sınırsız değil.

|
    |

O vergi ve kargo hocam :)

|
    |
    captanico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stanley Vacuum Insulated Water Bottle 25oz (750ml) $18.66

https://www.amazon.com/gp/product/B0159W9O5U/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

|
    |

Mekanik bir arıza teslimatı geciktirdi. Paketnizi mümkn olan en kısa sürede tslm etmk içn planlama yapılıyor.

Kac gun gecilir acaba

Orijinalden alıntı: tuilde

Ups ile gelen kargo icin, dun gece gecikme maili geldi

Mekanik bir arıza teslimatı geciktirdi. Paketnizi mümkn olan en kısa sürede tslm etmk içn planlama yapılıyor.

Kac gun gecilir acaba

Bende aynı durum var. Koeln, Germany
    |
    |
    ASUS Maximus VIII RANGER ║ i7 6700K @ 4.7 Ghz ║ Corsair H100i V2 ║ Corsair Dominator Platinum 16GB DDR4 3200MHz ║ EVGA RTX 2080 Super XC Ultra ║ Crucial MX500 1TB SSD ║ EVGA SuperNOVA 850W P2 Platinum ║ Creative Sound BlasterX G5 7.1 Sound Card ║ Sennheiser HD 598 SR Headset ║ Corsair K70 LUX RGB ║ Logitech G900LG 27GL850 1440p 144hz Nano-IPS G-SYNCCorsair 760T Arctic White Full-Tower
  • Yarbay
    2076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Beyler amazon'dan aldığım corsair marka ürünü arızalandığı için corsair'e ptt ile yollayacaktım oradaki yetkililer bana bu gümrüğe takılır bedelinide sana kitlerler corsair'e söyle senden aldırsınlar falan dediler ne yapayım şimdi fikri olan var mı?

pttcilerin başta savması geilrken gümrük ödemediysen giderkende ödemezsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: tuilde

Ups ile gelen kargo icin, dun gece gecikme maili geldi

Kac gun gecilir acaba

En fazla birkaç gün. Yani amazonun tahmini zamanınad gelir en geç. Normalde ondan erken geliyor

|
    |

Orijinalden alıntı: T-Y

50/10 her ay illaki yenileniyor değil mi ?.

tek seferlik

E yani hocam banada saçma geldi kutunun üstünde öküz gibi CORSAIR yazıyor yani insandan insana değil ki kurumsal firmaya RMA etiketiyle yolluyorum niye takılıyor yani?
    |
    |
    IO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: IO

quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

50/10 her ay illaki yenileniyor değil mi ?.

tek seferlik

Ne alaka ben bahadır her ay bakıyorum yenileniyor. Yararlanmadim bu arada onu ima ediyorsan.

Turknet Bir Ay Bedava Kullanım Sağlayan Kod ve Link

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM/
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj

Hocam sen en iyisi corsaire bildir durumu böyle böyle dendi bana diye. Yardımcı olurlar. Bende pek sanmıyorum alacaklarını işgüzarlık.

|
    |
    MonacoDoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Demin aylarca ulaşamadığım online chat'i tutturdum hemen bağlandım durumu anlattım gümrüğe karışmayız sadece dönerken ki kargo ücreti bizim dediler. Peki dedim DHL ile alamazmısınız intel'in işlemcilerinde olduğu gibi evinden al evine bırak sistemi? Oda yok dedi. Peki türkiyedeki distribütörü benim ürünümü garantiye almıyor/size göndermiyor sırf yurtdışından aldığım için dedim firmaların kuralları kendine bizi bağlamaz dedi.

Ne diyeceğimi şaşırdım ne hale gelmiş güzelim corsair.
    |
    |
    TheDeviLofDark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir gün gecikir muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tuilde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 aydan daha uzun süre önce sipariş ettiğim skechers ayakkabı hala gelmedi..Daha önceleride chata başvurmuştum ama onlar i-parcele verdiklerini söylüyorlardı i-parcel ise almadıklarını söylüyordu.Zira kargo hareketleri hiç yoktu.Nyse bugün tekrar konuştum.Aynı ayakkabı stoklara girince tekrar gönderecekler.Ayrıca başka bir ayakkabı siparişide verdim ve onda gecikme yüzünden iyi bir indirim yaptılar..
    Bu arada skechers alacaklar kesinlikle avmde felan denesinler.Aynı taban ayakkabılarda bile yarım hatta 1 numara oynayabiliyor..
    Olurda deneme imkanı olmayanlar varsa ve bu ayakkabılara bakacak olanlar için yararlı olması için örnek verim;
    İlk aldığım ayakkabı bu..
    https://www.amazon.com/gp/product/B012A4JIVA/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1 Bunda 10.5 olurken..
    https://www.amazon.com/Skechers-Sport-Skech-Infinity-Oxford/dp/B00R7QI8YK/ Bunda 10 oluyor.İkiside memory foam gel-infused..
    https://www.amazon.com/gp/product/B00KYI054E/ Bunda 10.5 tam oldu..2. Aldığım buydu..
    https://www.amazon.com/Skechers-Performance-Walking-Black-White/dp/B013CNQ460 Bunda 11 tam oldu.10.5 sıktı..
    Ayakkabılarda sabit 28.5 cm alırım.Adidastaki numaram 44.5 yani 10.5 US..Skecherstaki sorun ise kalıptan kalıbı geçtim aynı kalıpta farklı türdeki ayakkabılarda yarım numara yada 1 numara oynayabiliyor..Onun için imkan varsa gidin deneyin yoksada başkalarının aldığı modellere göre çıkarımda bulunun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 15 Temmuz 2016; 21:42:20 >

• Yarbay
    2076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: IO

Arkadaşlar ekran kartları için Türkiye garanti durumu nedir bilgisi olan var mı ?

Yoktur.

530 dolarlık ekran kartın garantisiz almak riskli değil mi ? Bir sıkıntı olursa çöp olacak kart. Sipariş verdim ancak ödeme yapmadım henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 15 Temmuz 2016; 21:42:51 >
    |
    |
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.