Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.705
Cevap
2.701
Favori
13.891.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57515752575357545755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst üste çıkış işlemi olmuş anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

benim üründe girdi TR ye REF2 bekleniyor

Bende de ref 2 , 48 saat içerisinde girilecek denmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    yarın düşer en geç
  • 12 temmuzda verilen siparişler (2 ayrı kargo 5 ürün) ülkeye giriş yapmış ama son iparcel güncellemesi kurye tesisine ulaştı yönündeydi son olaylardan dolayı gelmeyeceğini düşünüyordum sürpriz oldu

• ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Kapalı
  • Bendeki şansta kimsede yok valla :/
    AOC G2460VQ6 24 inch alıcaktım dün kurdan etkilenmemek için gift card aldım neyse gönderim vardı tr ye şimdi bir baktım tr'ye gönderilmiyor 22 inc'i gönderiliyor ama bilemedim.Gift cardı kesin olması bakımından zaten en düşük modeli almayı düşünerek almıştım kaybım olmaz ama üzüldüm baya :(

Sizce tekrardan gönderim olur mu 2-3 hafta içinde yoksa 22 in'i alayım mı boyut çok fark etmeyeceksede alıcam şuan kullandığım 19 inç rahatsız etmiyor ama tv filanda izleyeceğim için 24 istiyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi soru sormak istiyorum, daha önce iade yapmamış biri olarak gelen g910 klavyenin 0 tuşu çıkık geldi ve çalışmıyor geri göndermek için chat ile görüştüm fakat ilk sayfada sorumu gidericek cevap bulamadım. Şimdi bu ürün vergi sınırı üstü olduğu için geri gönderirken bi sıkıntı yaşar mıyım? tekrar bi vergi ödemek gibi.. Ayrıca daha önce bu kadar büyük bi ürünü geri gönderen oldu mu öğrenebilir miyim?
  • Hocam normalde kaç numara giyiyorsunuz ve kargo dahil kaça geldi? 48 dolara inmesini bekledim 10 numarasının ama bir kez gördü sadece o fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bendeki şansta kimsede yok valla :/
    AOC G2460VQ6 24 inch alıcaktım dün kurdan etkilenmemek için gift card aldım neyse gönderim vardı tr ye şimdi bir baktım tr'ye gönderilmiyor 22 inc'i gönderiliyor ama bilemedim.Gift cardı kesin olması bakımından zaten en düşük modeli almayı düşünerek almıştım kaybım olmaz ama üzüldüm baya :(

Sizce tekrardan gönderim olur mu 2-3 hafta içinde yoksa 22 in'i alayım mı boyut çok fark etmeyeceksede alıcam şuan kullandığım 19 inç rahatsız etmiyor ama tv filanda izleyeceğim için 24 istiyordum

Daha önce açıksa ve vaktiniz varsa bekleyin tekrar açılır büyük ihtimalle.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Buradan al kardeşim tam garantili olsun fark yoktu sanırım o üründe.

• BellaOchio firmasından geçenlerde aldığımız lacoste gözlük sahte ve eğik çıktı, sağolsun amazon gerekeni yaptı ama o dükkanın sattığı bütün gözlükler çin malı, gözlüklerde kocaman china yazıyor. Herhangi bir lacoste mağazasına gidi bakın hiçbirinde çin malı yazmıyor. Biz kıyasladık, malzeme kalitesi olarakta fark var. Tavsiyem iptal edin yola çıkmadıysa direk.

• Hocam teşekkürler her şey için . Kart geldi. Test ettim. CW yok çok şükür. 2-3 saat oyun oynadım her şey stabil. Sıcaklık maksimum 72 dereceyi geçmedi. Bir şey socam Vergi geri yatması için ne zaman mail atıyor amazon

• CyberDiamond C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun devrim olmuş resmen nereden nereye.

1 2 ay içerisinde eğer olursa atar.
  • Ups şirketi bugün teknosadan aldığım ürünü teslim etti.Amazondan ki siparişim ise bugün güncellendi ref 2 bekliyor.

• Hayırlı olsun kart ateş ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

Bi soru sormak istiyorum, daha önce iade yapmamış biri olarak gelen g910 klavyenin 0 tuşu çıkık geldi ve çalışmıyor geri göndermek için chat ile görüştüm fakat ilk sayfada sorumu gidericek cevap bulamadım. Şimdi bu ürün vergi sınırı üstü olduğu için geri gönderirken bi sıkıntı yaşar mıyım? tekrar bi vergi ödemek gibi.. Ayrıca daha önce bu kadar büyük bi ürünü geri gönderen oldu mu öğrenebilir miyim?

öğrenmem gerek yoksa geri göndermeyeceğim astarından pahalıya gelicek diğer türlü.
  • mattblack kullanıcısına yanıt
    hocam ptt ye gidip sorun bunu ben vergi ödediğim ürün iade etmiştim ancak ufak olduğundan tekrar vergi ödemedim klavye büyük ürün kesin bir şey söyleyemeyeceğim ptt ye bir sorun
  • Ups ile gelen kargomda

Fakat bu ithal işlemini adınıza tamamlayabilmemiz için ekte örneği
    görülen vekaletnamenin noter tasdikli olarak düzenlenmesi gerekmektedir.Malınızın gümrükten
    çıktıktan sonra taşıma senedinin üzerinde yazılı olan adresinize teslimine kadar olabilecek
    tüm taşıma ve teslim hizmetleri ÜCRETSİZ dir

Bunlar belirtilmis. Ektede eskiden kendimizin doldurdugu gumruk cekim eki var. Notere tasdik ettirmeme gerek var mi?
    Monitor almistim. Neden tasdik istediler anlamadim

• mattblack kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sıkıntı olmuyor. Bende ekran kartı göndermiştim.
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada UPS kısmını okuyun.
  • 
Sayfa: önceki 57515752575357545755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.