Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (5443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54415442544354445445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Norton Security Premium - 10 Devices [Download Code]
    28$
    https://www.amazon.com/dp/B015724RQI

İhtiyacı olanlar Chat'ten ülke kısıtlama olayını sorabilir, 10 kişilik üründür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

Logitech g5, Logitech performance mx, Logitech g500s, logitech g700s, razer deathadder kullanan biri olarak g700s ten memnun kalmadığımı söyleyebilirim. Kablosuz fare ama,kablolu kullanıyorum,kablo normal USB kablo olduğundan, bazen kullanımı zorlaştırıyor. Fare elime küçük geliyor,ki ellerim çok büüyük değildir. Kablosuz kullanınca pil çok çabuk bitiyor, sensöründen dolayı sanırım,pil ömrü çok kötü. Onun dışında memnunum. Bolca düğmesi var. Tekerlek, free roll dönebiliyor

Bence g5'den sonra çoğu mouse tatmin etmez ki beni çoğu mouse tatmin etmedi, g5 'den sonra 4 farklı mouse alıp direk sattım en son g9x denedim ve budur dedim. kaliteye alısınca insanın içine sinmiyor.
  • şu m65 pro nasıl bir mouse sizce alınır mı kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba

bu arada EVGA 650 G2 cidden efsane fiyata düşmüş PSU ihtiyacı olan arkadaşlar kesinlikle kaçırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 20 Haziran 2016; 14:32:16 >
  • Ben ayın 4 ünde bir sipariş iptal ettim, ancak para hala yatmadı. 16 gün geçti. Amazona sordum, kod verdiler, bankanıza söyleyin bu kodu, biz kargolamadan önce sipariş iptali olduğu için çekmemiştik zaten dediler. Yanlış anlamadıysam para bankada hala, ama hesabımda değil. Enparada bu durumu yaşayan oldu mu? Bu tarz kodlu iptallerde süreç nasıl işler? Ben mail attım bugün enparaya, cevap bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elf Dragon -- 20 Haziran 2016; 14:29:43 >
  • Arkadaşlar This item ships to Ankara, Turkey diyor ama card kısmından Estimate your shipping and tax
    Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total
    hatası veriyor.Sipariş vereceğim böyle bir hata alıyorum bir iki üründede değil çoğu üründe bu şekilde.Ne yapabilirim.Daha önce sipariş verip aldım.Adres bilgilerim doğru.
  • Elf Dragon kullanıcısına yanıt
    enpara'da böyle bir durumda harcama itirazında bulunmak gerekiyor diye biliyorum, daha önce birkaç kişinin daha böyle bir olay başına gelmişti. harcama itirazından sonra çözülmüştü
  • Kaçıncı girişim konuya unuttum, hakikaten emek vermişiniz, teşekkürler,https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00MAMKWPO?pc_redir=T1&th=1&psc=1 bunu alacam artık kaç defa vazgeçtim almaktan

Edit:İndirime girer mi bekleyim mi biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spooker42 -- 20 Haziran 2016; 14:43:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

şu m65 pro nasıl bir mouse sizce alınır mı kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba

bu arada EVGA 650 G2 cidden efsane fiyata düşmüş PSU ihtiyacı olan arkadaşlar kesinlikle kaçırmayın

Önceki mesajları veya ilk sayfada alınan ürünler başlığından bakılmazsa bu indirim süresi boyunca her beş mesajda bir X, Y, Z kullanan var mı sorusunu görürüz bu da hoş olmaz, dikkatli olalım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Haziran 2016; 14:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiSKHoBBiT

Arkadaşlar This item ships to Ankara, Turkey diyor ama card kısmından Estimate your shipping and tax
    Some of the items in your order cannot be shipped to the selected address. Please select a new address to see your estimated order total
    hatası veriyor.Sipariş vereceğim böyle bir hata alıyorum bir iki üründede değil çoğu üründe bu şekilde.Ne yapabilirim.Daha önce sipariş verip aldım.Adres bilgilerim doğru.

İlk sayfada SOME OF diye aratın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Kaçıncı girişim konuya unuttum, hakikaten emek vermişiniz, teşekkürler,https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00MAMKWPO?pc_redir=T1&th=1&psc=1 bunu alacam artık kaç defa vazgeçtim almaktan

Edit:İndirime girer mi bekleyim mi biraz

50$ normali bunun altına düşmesi imkansız gibi özellikle yakın zamanda.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    biliyorum okudum oradaki yazıyı fakat m65 pro mouse alacağım ve burdan 2 3 arkadaş sipariş vermiş onlarda hiçbir sorun yokken bende böyle birşey cıkması sıkıntı yaptı.
    Size güvenim sonsuz, 50 dolarlık gift kart ile alıyorum bunu o zaman ilk alışverişim olacak, beceremezsem rahatsız ederim sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiSKHoBBiT

biliyorum okudum oradaki yazıyı fakat m65 pro mouse alacağım ve burdan 2 3 arkadaş sipariş vermiş onlarda hiçbir sorun yokken bende böyle birşey cıkması sıkıntı yaptı.

Son zamanlarda sık yaşanıyor, sistemsel bir olay bilmiyorum posta kodunu giriyor musunuz veya doğru giriyor musunuz bununla ilgili olabilir ya da sizden olmayabilir takılmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Size güvenim sonsuz, 50 dolarlık gift kart ile alıyorum bunu o zaman ilk alışverişim olacak, beceremezsem rahatsız ederim sizi

İlk kez alışveriş yapacak olanlara sonsuz kredi açıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Haziran 2016; 14:56:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezer3082

Yurtdışından EVGA GTX950 aldım. EVGA ürün kayıt etme gibi bir durum varmış, yapsam bana faydası olur mu arkadaşlar ? Ya da ekran kartını satmak istersem sıkıntı çıkarır mı ?

Sıfır Bir Mail adresi Al. (Gmail olsun )

oraya karti mesela evga950kart06 bu sekilde mail adresi al kayıt et

kartı satman durumunda evga hesabı ile birliklte maili de alıcıya verirsin böylece sıkıntı olmaz

evga'nın kayıt etme olayı mesela 3 yıl garanti diyor yada +30 euro ya 5 yıl daha garanti uzatıyor felan bu tarz yani 3 yılı geçkin garantilerde kişiye özel garanti veriyor. Bunun önüne geçmek için de komple maili veriyoruz satarken . bu sayede kişiye özel olmaktan maile özel oluyor ^_^

yarın birgün karta bişey olunca sattıgın kişi evga.eu üzerindeki kişisel bilgilerimi ismi : x soyismi : q olarak düzenleyip kendi seni rahatsız etmeden evga ya gönderebilir.

Aksi durumda evga.eu hesabında ismin : z soyismin : q gözüküyorsa evga rma 'dan sana uzatılmıs garanti 3 yıl kişiye özel garantidir diye mail gelir. sonra uğraş dur ne gerek var

sıfır mail sıfır hesap 1 hesap 1 kart temiz :)))

ilk sayfa'da

Corsair M65 PRO Optical Mouse + Steelseries Qck pad
    abiodum sayfa 1781

inceleyen kişi olarak bunu yazmışsın ama ne bir görüş var ne bir inceleme sadece kargom geldi teşekkürler yazıyor 1781. sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 20 Haziran 2016; 15:00:01 >
  • IO kullanıcısına yanıt
    2 yıl kullandıktan sonra amazon iade mi aldı ürünü ?
  • Elf Dragon kullanıcısına yanıt
    20 gün içinde gelir paran, hızlı gelmesini istiyorsan harcama itirazı başvurusu yap. yapmasan da gelir ama
  • birseyi merak ediyorum..
    bu vergi iadesi aliyorsunuzya..
    acaba ilk siparislere jest olarak mi oluyor bu durum ?
    genelde ilkler iade ediliyor gordugum kadari ile..
    bu yuzdne ilk siparis yuklu tutar yapilabilir sanirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

1781. sayfada

O kişiye pm atabilirsin olmadı, önceki mesajları okursun.

Ayrıca ben lütfen diyorum senin yolladığın ifadeye bak, bir dahakine ona göre cevap gelir sonra ne oldu deme veya hiç gelmez.
  • 
Sayfa: önceki 54415442544354445445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.